ମଣ୍ଡପରେ ବସିଥିବା ବରକୁ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲା କନ୍ୟା, ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ କହିଲା – ହ୍ଵାଟ୍ସଆପରେ ବରର ଫଟୋ ଦେଖାନ୍ତୁ ,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘ-ଟ-ଣା

ବିହାରରେ ଗୋଟିଏ ବିବାହ ସମୟରେ ବରକୁ ଦେଖି କନ୍ୟା ଏତେ ଡରି ଯାଇଥିଲା ଯେ ସେ ମଣ୍ଡପ ଛାଡି ପଳାଇ ଯାଇଥିଲା | ଯାହା ପରେ ବିବାହକୁ ମଝିରେ ହିଁ ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ପଡିଲା ଏବଂ ଶୋଭାଯାତ୍ରାକୁ ବୋହୁ ବିନା ଫେରିଯିବାକୁ ପଡିଥିଲା | ତେବେ ଏହି ସମୟରେ ବହୁତ ହଙ୍ଗାମା ହେଲା ଏବଂ ବର ପକ୍ଷ ବିବାହ କରିବାକୁ ଜିଦ ଧରିଥିଲେ | ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ଏହି ବିବାହ ହ୍ଵାଟ୍ସଆପ ମାଧ୍ୟମରେ ସ୍ଥିର କରାଯାଇଥିଲା | ହ୍ଵାଟ୍ସଆପରେ ପୁଅର ଫଟୋ ଦେଖି ଝିଅ ବିବାହ ପାଇଁ ହଁ କରିଥିଲା | କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ କନ୍ୟା ପ୍ରଥମଥର ବରକୁ ମଣ୍ଡପରେ ଦେଖିଲା, ସେତେବେଳେ ସେ ବିବାହ କରିବାକୁ ମନା କରିଦେଲା ଏବଂ ମଣ୍ଡପରୁ ପଳାଇ ଗଲା |

ବିହାରର ଏହି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଆଜିକାଲି ବହୁତ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି | ବେତିଆର ନୌତନ ବ୍ଲକ ଅଞ୍ଚଳର ବାସିନ୍ଦା ବିରେନ୍ଦ୍ର ଚୌଧୁରୀ ନିଜ ଝିଅର ବିବାହ ବୈରିଆର ବଗହୀ ମୁସହରୀ ନିବାସୀ ଅନୀଲ କୁମାର ଚୌଧୁରୀଙ୍କ ସହିତ ସ୍ଥିର କରିଥିଲେ | ଏହି ବିବାହ ମନ୍ଦିରରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା | କିନ୍ତୁ ପୁଅ-ଝିଅ ପକ୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ଅଚାନକ ବିବାଦ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଗଲା |

ଝିଅ ପକ୍ଷ ଲୋକେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଝିଅକୁ ହ୍ଵାଟ୍ସଆପରେ ବରର ଫଟୋ ଦେଖାଯାଇଥିଲା | ଯାହା ପରେ ବିବାହ ସ୍ଥିର ହେଲା | କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ବର ବିବାହ କରିବାକୁ ଆସିଲା, ସେତେବେଳେ ଝିଅକୁ ବର ପସନ୍ଦ ହେଲାନାହିଁ | ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଏହି ବିବାହ ହୋଇପାରିଲା ନାହିଁ | ଯେତେବେଳେକି ବର ପକ୍ଷ ଆଉ କିଛି କହିଲେ | ବରର ପରିବାର କହିବା ଅନୁଯାୟୀ, ଝିଅର ବଡ ଭଉଣୀ ଦେବତି ଦେବୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଝିଅକୁ ମଣ୍ଡପରୁ ଉଠାଇ ନିଆଗଲା | ବର ଅନିଲ କୁମାର ଚୌଧୁରୀଙ୍କ ବାପା ନଥୁ ଚୌଧୁରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପୂର୍ବରୁ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ସମୟ ଅନୁଯାୟୀ ବୁଧବାର ଦିନ ସବୁ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହ ସାଂକହିୟା ମାଇ ସ୍ଥାନରେ ଶୋଭାଯାତ୍ରା ନେଇ ଆସିଥିଲେ | ଏଠାରେ ଝିଅର ବଡ ଭଉଣୀ ତାଙ୍କୁ ନେଇ ମଣ୍ଡପରୁ ପଳାଇ ଗଲେ |

କନ୍ୟା ମଣ୍ଡପରୁ ଯିବାପରେ ବହୁତ ହଙ୍ଗାମା ହେଲା ଏବଂ ପରେ ବିବାହକୁ ବନ୍ଦ କରାଯାଇଥିଲା | ମଣ୍ଡପରୁ ଝିଅ ପଳାଇ ଯିବାକୁ ନେଇ ଉଭୟ ପକ୍ଷଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଘଣ୍ଟା ଘଣ୍ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଲ-ଢେ-ଇ ହେଲା | ଘଣ୍ଟା ଘଣ୍ଟା ଧରି ହ-ଙ୍ଗା-ମା ହେବାପରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଗ୍ରାମବାସୀ ଏହି ମାମଲାକୁ ଶାନ୍ତ କରିଥିଲେ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *