‘ବାସ୍କେଟବଲ ଟିମକୁ ଏହି ମହିଳା ଆବଶ୍ୟକ ‘ ଦେଖନ୍ତୁ କେମିତି ପବନରେ ଡେଇଁ ଡେଇଁ କାନ୍ଥ ଉପରେ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି ମହିଳା

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରାୟତଃ ମଜାଳିଆ ଏବଂ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥାଏ | ଗୋବରର ଗୋଲ ତିଆରି କରୁଥିବାର ତ ଅଧିକାଂଶ ଲୋକ ଦେଖିଥିବେ | କିନ୍ତୁ, କଣ ଆପଣ କେବେ କାହାକୁ ବଲ ପରି ପବନରେ ଡେଇଁ ଗୋବର ଗୋଲ ତିଆରି କରୁଥିବାର ଦେଖିଛନ୍ତି | ଯଦି ଦେଖିନାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଏବେ ଦେଖିନିଅନ୍ତୁ | ବାସ୍ତବରେ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ ମହିଳା ଏକ ନିଆରା ଶୈଳୀରେ ଗୋବରର ଗୋଲ ତିଆରି କରୁଛନ୍ତି | ଯାହାକୁ ଦେଖି ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଛନ୍ତି | ଏହି ଭିଡିଓ ଖୁବ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି |

Google

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଆଇପିଏସ ଅଫିସର ଦୀପାଶୁ କାବ୍ରା ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ନିଜେ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ କିପରି ମହିଳା ଜଣକ ଦୁଇ ହାତରେ ଗୋବରରେ ତିଆରି ଗୋଲକୁ ନେଇଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ସେଗୁଡିକୁ ପବନରେ ଅନେକ ଫୁଟ ଉଚ୍ଚତା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଡେଇଁ କାନ୍ଥରେ ଲଗାଉଛନ୍ତି | ଏହି ଷ୍ଟାଇଲରେ କାହାକୁ ଗୋବର ଗୋଲ କରୁଥିବାର ହୁଏତ ଆପଣ ପୂର୍ବରୁ ଦେଖିଥିବେ |

ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ମହିଳାଙ୍କୁ ଖୁବ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି | ଲୋକମାନଙ୍କ କହିବା କଥା ଏହା ଯେ ଏହି ମହିଳାଙ୍କୁ ଭାରତୀୟ ବାସ୍କେଟବଲ ଟିମରେ ଭର୍ତ୍ତି ହେବା ଉଚିତ | ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ୫୧ ହଜାରରୁ ମଧ୍ୟ ଅଧିକ ଥର ଦେଖାଗଲାଣି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *