ଗଭୀର ନିଦରେ ଶୋଇ ପଡ଼ିଥିଲା ହାତୀଛୁଆ, ବିଚଳିତ ହୋଇ ମା ପ୍ରଥମେ ତାକୁ ଉଠାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲା, ନ ଉଠିବା ପରେ କଲା ଏମିତି କିଛି,ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ପ୍ରାଗ ଚିଡ଼ିଆଘରର ଏକ ହାତୀର ପୁରୁଣା ଭିଡିଓ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଏବଂ ଯାହାର କାହାଣୀ ବହୁତ କୌତୁହଳପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଟେ |ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଭାରତୀୟ ବନ ସେବା ଅଧିକାରୀ ରମେଶ ପାଣ୍ଡେ ଟ୍ୱିଟ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ପୋଷ୍ଟର କ୍ୟାପସନରେ ପୁରା କାହାଣୀ କହିଛନ୍ତି | ଏପରି କିଛି ହୋଇଛି ଯେ ଗୋଟିଏ ହାତୀର ପିଲା ଦିନସାରା ଖେଳିବା ପରେ ଥକି ଗଲା ଏବଂ ବହୁତ ଗଭୀର ନିଦରେ ଶୋଇପଡ଼ିଲା | ତାର ମା କିଛି ସମୟପରେ ତାକୁ ମାଟି ଉପରେ ଶୋଇଥିବାର ଦେଖିଲା ଏବଂ ତାକୁ ନିଜ ଶୁଣ୍ଢ ସାହାଯ୍ୟରେ ଉଠାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲା, କିନ୍ତୁ ସେ ଉଠିଲାନାହିଁ |

Google

ଯେତେବେଳେ ହାତୀଛୁଆଟି ଉଠିଲାନାହିଁ, ସେତେବେଳେ ସେ ବିଚଳିତ ହୋଇ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇଁ ଚିଡ଼ିଆଘରର ଅଭିଭାବକମାନଙ୍କୁ ଡାକିଲା, ଯାହାକି ଆପଣ ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓରେ ଦେଖିପାରିବେ | ଠିକ ସେତିକିବେଳେ ସେହି କେୟାରଟେକର୍ସ ତା ପାଖକୁ ଯାଇ ହଲାଇଲେ | ସେତେବେଳେ ହାତୀର ଛୁଆ ଉଠିଗଲା ଏବଂ ଏପଟ ସେପଟ ହୋଇ ବୁଲିବାକୁ ଲାଗିଲା | ସେ ଉଠି ତୁରନ୍ତ ନିଜ ମା ପାଖକୁ ଗଲା |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ରମେଶ ପାଣ୍ଡେ ଭିଡିଓ ଶେୟାର କରି କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, “ଦୌଡିବା ଏବଂ ବୁଲିବାପରେ ଗୋଟିଏ ହାତୀ ଛୁଆ ଗଭୀର ନିଦରେ ଶୋଇପଡ଼ିଲା | ଚିନ୍ତିତ ମା ତାକୁ ଉଠାଇବାପାଇଁ ଚିଡ଼ିଆଘରର ରକ୍ଷକଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ନେଲା | ହାତୀମାନେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଏବଂ ସାମାଜିକ ପଶୁ ଅଟେ ଏବଂ ଦେଖିବାପାଇଁ କୌତୁହଳପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଟେ | ଏହା ପ୍ରାଗ ଚିଡ଼ିଆଘରର ଏକ ପୁରୁଣା ଭିଡିଓ |”

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *