ମଇଁଷି କଲା ହାତୀକୁ ଆ-କ୍ର-ମ-ଣ, ତାପରେ ହାତୀ ଶୁଣ୍ଢ ଦ୍ୱାରା ଏପରି କଲା ଆ-କ୍ର-ମ-ଣ ଯେ … ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଅସାଧାରଣ ଏବଂ ଅସମ୍ଭବ ବନ୍ଧୁତ୍ୱର କାହାଣୀ ଅନେକଙ୍କ ପାଇଁ ବଡ଼ ଆନନ୍ଦର ଉତ୍ସ ହୋଇଥାଏ | ଯଦି ଆପଣ ପଶୁପ୍ରେମୀ ଭାବରେ ନିଜର ପରିଚୟ ରଖନ୍ତି, ତେବେ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ଯେ ଆପଣଙ୍କୁ ନଗିଲାଇ ନାମକ ଗୋଟିଏ ହାତୀ ଏବଂ ଇଭିଆ ନାମକ ଷଣ୍ଢର କାହାଣୀ ଭଲ ଲାଗିବ | ଦୁହିଁଙ୍କ ବନ୍ଧୁତ୍ୱର ଏକ ଭିଡିଓ ଖୁବ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି |

ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସେୟାର କରାଯାଇଥିବା ପୋଷ୍ଟରେ ଶେଲଡ୍ରିକ ୱାଇଲ୍ଡଲାଇଫ ଟ୍ରଷ୍ଟ ଏକ ଅ-ଦ୍ଭୁତ ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରିଛି, ଯାହା ଏହି ଦୁଇ ପଶୁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିଶେଷ ବନ୍ଧନକୁ କ୍ୟାପଚର କରିଥାଏ | ପୋଷ୍ଟର ବିବରଣୀ ଏହା ଯେ ସେମାନେ ନିଜର ସ୍ପଷ୍ଟ ପାର୍ଥକ୍ୟ ସତ୍ତ୍ୱେ ମଧ୍ୟ ସବୁଠାରୁ ଭଲ ସାଙ୍ଗ କିପରି ହେଲେ |

ସେ ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରି କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ସେମାନେ ଆରମ୍ଭରେ ପରସ୍ପରକୁ ଦେଖା କରୁଥିଲେ | ଦୁହେଁ ସମାନ ଖେଳ ଖେଳୁଥିଲେ | ଆଗକୁ ଯାଇ ଦୁହିଁଙ୍କର ବନ୍ଧୁତା ହୋଇଗଲା | ବର୍ତ୍ତମାନ ଦୁହିଁଙ୍କ ଦିନ ଏକାଠି ଖେଳିବା ବିନା ବିତୁନାହିଁ | ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ନଗିଲାଇ ଏବଂ ଇଭିଆ ଦୁହେଁ ଅନାଥ ଅଟନ୍ତି |

ପୋଷ୍ଟରେ ଆଗକୁ କୁହାଯାଇଛି, ‘ଯିଏ ବି ଅନାଥ ହୋଇଯାଏ, ସେମାନଙ୍କର ଆମେ ଯତ୍ନ ନେଇଥାଉ ଏବଂ ବଡ ହେଲେ ସେମାନଙ୍କୁ ଜଙ୍ଗଲରେ ଛାଡି ଦିଆଯାଏ | କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏମାନେ ଖେଳୁଛନ୍ତି ଏବଂ ମଜା ନେଉଛନ୍ତି |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ସେୟାର କରାଯିବାର ଗୋଟିଏ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ କ୍ଲିପକୁ ୩୫,୦୦୦ ରୁ ଅଧିକ ଲାଇକ ଏବଂ ଅନେକ କମେଣ୍ଟ ମିଳିଛି | ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଦୁହେଁ କେତେ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି | ଦୁହିଁଙ୍କର ମହାନ ବନ୍ଧୁତା |’ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖି ମୋର ଦିନ ହୋଇଗଲା |’

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *