ସ୍ପା ନେଉଥିଲା ବିଲେଇ, ଆଖିରୁ କାକୁଡି ହଟାଇ ଦେବାରୁ ରା-ଗରେ କଲା ଆକ୍ର-ମଣ,ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ବିଲେଇକୁ ପ୍ରାୟ ସମସ୍ତେ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ଏବଂ ବହୁତ କ୍ୟୁଟ ହୋଇଥାନ୍ତି | ଏମାନଙ୍କର ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଆମ ମନକୁ ଖୁସି କରିଦେଇଥାଏ | କିନ୍ତୁ, ଯେତେବେଳେ ବିଲେଇକୁ ରା-ଗ ଲାଗିଥାଏ, ସେତେବେଳେ ସେ ସେତିକି ଅଧିକ ବିପ-ଜ୍ଜ-ନକ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥାଏ | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି, ଯାହା ଅତି ମଜାଳିଆ ଅଟେ | କଣ ଆପଣ କେବେ କୌଣସି ବିଲେଇକୁ ସ୍ପା ନେଉଥିବାର ଦେଖିଛନ୍ତି ? ଯଦି ଦେଖିନାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଦେଖିନିଅନ୍ତୁ | ଏହି ଭିଡିଓରେ ଗୋଟିଏ ବିଲେଇ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଶୈଳୀରେ ସ୍ପା ନେଉଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି, କିନ୍ତୁ କିଛି ସମୟ ପରେ ହିଁ ତାକୁ ରାଗ ଲାଗିଯାଏ ଏବଂ ସେ ଅଚାନକ ଆକ୍ର-ମଣ କରିଦେଲା |

Google

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓ ବହୁତ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଭାଇରଲ ହେଉଛି | ଏହି ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ବିଲେଇ ଏବଂ ତା’ର ମାଲିକ ଏକ ବେଡ଼ରେ ବଡ ଆରାମରେ ଶୋଇ ସ୍ପା ନେଉଛନ୍ତି | ଦୁହିଁଙ୍କ ଆଖିରେ କାକୁଡି ରଖାଯାଇଛି | କିଛି ସମୟ ପରେ ଜଣେ ମହିଳା ସେଠାକୁ ଆସନ୍ତି ଏବଂ ବିଲେଇ ଆଖିରେ ଥିବା କାକୁଡିକୁ ସେ ହଟାଇ ଦିଅନ୍ତି | ବାସ ଏତିକି କଥାରେ ବିଲେଇ ରା-ଗ ଲାଗିଯାଏ ଏବଂ ସେ ତାଙ୍କୁ କାମୁଡ଼ିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦିଏ | କିନ୍ତୁ ଏହା ଦେଖି ମହିଳା ବିଲେଇ ଆଖିରେ ପୁଣିଥରେ ରଖି ଦେଉଛନ୍ତି ଏବଂ ବିଲେଇ ଶାନ୍ତ ହୋଇଯାଉଛି |

ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ମଜାଦାର ଅଟେ ଏବଂ ସ୍ପା ନେଉଥିବା ସମୟରେ ବିଲେଇ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛି | ଭିଡ଼ିଓଟିକୁ ଲୋକମାନେ ଖୁବ ପସନ୍ଦ ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି | ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ୧ କୋଟିରୁ ମଧ୍ୟ ଅଧିକ ଥର ଦେଖାଗଲାଣି | ଲୋକମାନେ ପରସ୍ପରକୁ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *