ସୁ-ଶା-ନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତ ଡ୍ର-ଗ୍ସ କେ-ସ : ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ସହିତ ୩୩ ଜଣ ଅଭି-ଯୁକ୍ତଙ୍କ ବି-ରୋ-ଧରେ ୧୪,୦୦୦ ପୃଷ୍ଠାର ଚା-ର୍ଜ-ସି-ଟ ଫାଇଲ,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଖବର

ସୁ-ଶା-ନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ଡ୍ର-ଗ୍ସ କେ-ସରେ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ସହିତ ୩୩ ଜଣ ଅଭି-ଯୁକ୍ତଙ୍କ ବିରୋ-ଧରେ ପ୍ରାୟ ୧୪,୦୦୦ ପୃଷ୍ଠାର ଚା-ର୍ଜସି-ଟ ଫା-ଇଲ କରାଯାଇଛି | ମାମ-ଲାରେ ଡ୍ର-ଗ୍ସ ଆଙ୍ଗେଲର ଯା-ଞ୍ଚ କରୁଥିବା କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଆଣ୍ଟି-ଡ୍ର-ଗ୍ସ ଏଜେନ୍ସି ନା-ର୍କୋ-ଟିକ୍ସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବ୍ୟୁରୋ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ମୁମ୍ବାଇ ସେସନ୍ସ କୋ-ର୍ଟର ବିଶେଷ NDPS କୋ-ର୍ଟରେ ଚା-ର୍ଜସି-ଟ ଫା-ଇଲ କରିଛି | ଯେଉଁମାନଙ୍କ ବିରୋ-ଧରେ ଚା-ର୍ଜସି-ଟ ଦାଖଲ ହୋଇଛି, ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୮ ଜଣ ଲୋକ ବର୍ତ୍ତମାନ ମଧ୍ୟ ନ୍ୟାୟିକ ହେପାଜତରେ ଅଛନ୍ତି, ବାକି ସମସ୍ତଙ୍କୁ କୋ-ର୍ଟରୁ ଜା-ମିନ ମିଳିଛି |

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୁ-ଶା-ନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଶ-ବ ଗତ ବର୍ଷ ଜୁନ ୧୪ ତାରିଖରେ ତାଙ୍କର ମୁମ୍ବାଇ ସ୍ଥିତ ଘରୁ ମିଳିଥିଲା | ପ୍ରଥମେ ପ୍ରଥମେ ଆ-ତ୍ମହ-ତ୍ୟା କୁହାଯାଉଥିବା ମାମ-ଲାକୁ ପରେ ଆର୍ଥିକ ଅପ-ରାଧ ଏବଂ ଡ୍ର-ଗ୍ସର ଆଙ୍ଗେଲ ଯୋଡି ହୋଇଯାଇଥିଲା |

Google

ସୁ-ଶା-ନ୍ତ ସିଂଙ୍କ ପାର୍ଟନର ରହିଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ଉପରେ ମାମ-ଲାରେ ଆର୍ଥିକ ଅପ-ରାଧ, ଡ୍ର-ଗ୍ସ ସପ୍ଲାଇ ଏବଂ ଆ-ତ୍ମହ-ତ୍ୟା କରିବାକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିଥିବାର ଆ-ରୋପ ଲଗାଯାଇଥିଲା | ସେ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଜେ-ଲରେ ମଧ୍ୟ ବିତାଇ ସାରିଛନ୍ତି | ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ବାହାରେ ଅଛନ୍ତି | କେ-ସରେ ତାଙ୍କ ଭାଇ ଶୋଭିକ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ମଧ୍ୟ ଜେ-ଲ ଯାଇଥିଲେ, ପରେ ତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଜା-ମିନ ମିଳିଯାଇଥିଲା |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *