ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ : ଲାଇଭ ଟିଭିରେ ଏମିତି କଥା କହି ଅ-ପ-ଦ-ସ୍ତ ହେଉଛନ୍ତି ପାକିସ୍ତାନର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଇମ୍ରାନ ଖାନ,ଦେଖନ୍ତୁ ପୁରା ଭିଡ଼ିଓ

ପ୍ରାୟତଃ ଆମ ସମସ୍ତଙ୍କ ସହିତ ଏହା ହୋଇଥାଏ ଯେ ରୁମକୁ ଯିବା ମାତ୍ରେ ହିଁ ଆମେ ଭୁଲିଯାନ୍ତି, ଆମେ କଣ ପାଇଁ ଆସିଛନ୍ତି କିମ୍ବା କହୁ କହୁ ଭୁଲିଯାଉ ଯେ ଆମେ କଣ କହୁଛନ୍ତି | ଠିକ ଏପରି ହେଲା ପାକିସ୍ତାନର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଇମ୍ରାନ ଖାନଙ୍କ ସହିତ | ଲାଇଭ ଟିଭିରେ କହୁଥିବା ଇମ୍ରାନ ଖାନ ନିଜର ଲାଇନ ଭୁଲିଗଲେ ଏବଂ ଯେମିତି ବି ହେଉ କଥା ଶେଷ କଲେ | ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଟ୍ୱିଟରରେ ସେୟାର କରାଯାଉଛି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଖୁବ ଟ୍ରୋଲ କରାଯାଉଛି |

​​ଇମ୍ରାନ ଖାନଙ୍କୁ ସିନେଟ ନିର୍ବାଚନରେ ଝଟକା ଲାଗିଲା, ତା’ପରେ ସେ ଗୁରୁବାର ରାତିରେ ଦେଶକୁ ସମ୍ବୋଧିତ କଲେ | ସେ ପାକିସ୍ତାନର ନିର୍ବାଚନ ଆୟୋଗ (ECP ) ର ଦାୟିତ୍ୱ ଉପରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇଥିଲେ | ସେ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ସଂସଦରୁ ବିଶ୍ୱାସ ମତ ମାଗିବେ | ସ୍ପିଚ ସମୟରେ ସେ ମଝିରେ ଅଟକିଗଲେ ଏବଂ ନିଜର ଲାଇନ ଭୁଲିଗଲେ | ଯାହାର ଭିଡିଓ ଟ୍ୱିଟରରେ ସେୟାର କରାଯାଉଛି |

Google

ପାକିସ୍ତାନୀ ସାମ୍ବାଦିକ ନୟଲା ଇନାୟତ ଭିଡିଓକୁ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ପାକିସ୍ତାନର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଇମ୍ରାନ ଖାନ ମଝିରେ ନିଜ ଲାଇନ ଭୁଲିଗଲେ | ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଇପାରେ ଯେ ସେ ବିରୋ-ଧୀଙ୍କୁ ଅଭି-ଶାପ ଦେଉଛନ୍ତି | କହୁ କହୁ ସେ ନିଜ ଲାଇନ ଭୁଲିଗଲେ | ତା’ପରେ କହିବାକୁ ଲାଗିଲେ, ‘ଏସବୁ … ଯେଉଁ ବଡ-ବଡ … ବଡ-ବଡ | ଏହା କ’ଣ ଅଟେ ? ଯାହା ବି ହେଉ ‘ | ଏତିକି କହି ସେ ଆଗକୁ କଥା କହିବାକୁ ଲାଗିଲେ |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

୧୭ ସେକେଣ୍ଡର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି | ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ୧ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଭ୍ୟୁ ମିଳିଛି | ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଉର୍ଦ୍ଦୁରେ ଯାହା କିଛି ଟ୍ରାନ୍ସଲେସନ’ | ଅନ୍ୟ ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଆରେ କ’ଣ କହିବାକୁ ଚାହୁଁଛ ?’ ତୃତୀୟ ୟୁଜର ଫିଲ୍ମ ଡ଼ିଡ଼ିଏଲଜେର ଡାଇଲଗ ଲେଖିଦେଲେ | ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ବଡ ବଡ ସହରରେ ଏଭଳି ଛୋଟ ଛୋଟ କଥା ହୋଇଥାଏ |’

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *