ଖୋଲିଲା ପାକିସ୍ତାନର ପୋଲ,ଧୁରନ୍ଧର କ୍ରିକେଟ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଦେଲା ପଚା ଅଣ୍ଡା ଓ ବ୍ରେଡ୍,ଦେଖନ୍ତୁ ଫଟୋ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ପାକିସ୍ତାନ କ୍ରିକେଟ ବୋର୍ଡ କରୋନା ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ପାକିସ୍ତାନ ସୁପର ଲିଗ ମ୍ୟାଚ ସ୍ଥଗିତ କରିଛି|ଗୁରୁବାର ଦଳର ମାଲିକ ମାନେ ଆୟୋଜକ ଓ ପ୍ରବନ୍ଧକ ମିଟିଂ କରି ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି|ଏହା ମଧ୍ୟରେ ପାକିସ୍ତାନରେ ବିଦେଶୀ ଖେଳାଳିଙ୍କ କିଣାକିଣିକୁ ନେଇ ବଡ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି|ଇଂଲଣ୍ଡର ତୁଫାନି ବୋଲର ଏଲେକ୍ସ ହେଲ୍ସଙ୍କୁ ପାକିସ୍ତାନ ସଢା ଅଣ୍ଡା ଓ ବ୍ରେଡ ଦେଲା|ଏଥିରେ ନାରାଜ ଖେଳାଳିମାନେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏହାର ପୋଲ ଖୋଲିଥିଲେ|

ଏଲେକ୍ସ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମର ଷ୍ଟୋରିରେ ଏହାର ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥିଲେ|ଯେଉଁଥିରେ ଦୁଇଟି ଅଣ୍ଡା,ଗୋଟିଏ ଟୋଷ୍ଟ ଓ ଗୋଟିଏ ପ୍ୟାକେଟ୍ ଦେଖାଯାଉଥିଲା|ହେଲ୍ସ ଗୋଟିଏ ଓମଲେଟ୍ ପାଇଁ କହିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଏହା ପରିବର୍ତ୍ତେ ସିଜା ଅଣ୍ଡା ମିଳିଥିଲା ଯାହା ସଢା ଥିଲା ଓ ଖରାପ ଦେଖାଯାଉଥିଲା|

Google

ଯଦିଓ ଵଵାଲ ମଚିବା ପରେ ସେ ଏହାକୁ ଷ୍ଟୋରିରୁ ହରାଇଥିଲେ|ଏହା ପ୍ରଥମଥର ନାହିଁ ଯେ ପିଏସଏଲକୁ ସ୍ଥଗିତ କରିବାକୁ ପଡ଼ିଥିଲା|କୋଭିଡ-୧୯ ବ୍ୟାପିବା ଫଳରେ ମାର୍ଚ୍ଚରେ ଟି-୨୦ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟକୁ ଅନିଶ୍ଚିତ କାଳ ପାଇଁ ନିଲମ୍ବନ କରାଯାଇଥିଲା|ମହାମାରୀ ସ୍ଥିତି ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହେଵା ପରେ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟର ନକଆଉଟ୍ ମୁକାବିଲା ଖେଳାଗଲା|

ଏହାପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଏଲେକ୍ସ ହେଲ୍ସ କଣ୍ଟ୍ରୋଭର୍ସୀରେ ଫସିଥିଲେ ଯେତେବେଳେ ମଝିରେ ୟୁକେ ଫେରୁଥିଲେ|ଏହାପରେ ହେଲ୍ସ ଏହା ଉପରେ ସଫାଇ ଦେଇଥିଲେ|

Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *