ରାତାରାତି ଚୋ-ରାଇନେଲେ ଫୁଟପାଥ ରାସ୍ତା, ଆରେ ଭାଇ ଇଣ୍ଡିଆର ନୁହେଁ, ଏହା ତ ଇଂଲଣ୍ଡର ଘ-ଟ-ଣା !

କିଛି ଖବର ଏପରି ହୋଇଥାଏ, ଯାହା ବିଷୟରେ ଶୁଣିବା ମାତ୍ରେ ହିଁ ଇଣ୍ଡିଆର ପ୍ରତିଛବି ହୋଇଯାଏ ଯେ ଏହା ତ ଭାଇ କେବଳ ଇଣ୍ଡିଆରେ ହିଁ ହୋଇଥିବ | ଏପରି ତ କେବଳ ସେଠାରେ ହିଁ ହୋଇପାରେ | ଆସିଗଲେ ଏପରି ଭାବୁଥିବା ଲୋକମାନେ, ଏପରି ନୁହେଁ | ଜିନିଷଗୁଡିକୁ କେବେବି ଗୋଟିଏ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁଳନା କରିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ | ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହାକୁ ଦେଖିନିଅ, ବିଦେଶର ଘଟଣା | ଇଂଲଣ୍ଡରେ ମଧ୍ୟ ସେଠାର ରାସ୍ତାକଡ ମଧ୍ୟ ଚୋରାଇ ନେଇଗଲେ ଚୋର |

ରାତାରାତି ହେଲା ଏହି କା-ଣ୍ଡ :-

West Sussex ର ହିଁ ଅଟେ | ଏହା ଇଂଲଣ୍ଡରେ ଅବସ୍ଥିତ | ଏଠାରେ କେହି ରାସ୍ତା କଡ଼ରେ ଲାଗିଥିବା ପକ୍କା ସ୍ଲାବକୁ ଚୋ-ରି କରି ନେଇଗଲା | ରାଇକ୍ରଫ୍ଟ ଲେନର କଥା ଅଟେ | ଆଲାନ ଷ୍ଟେନର ଏହି ଅଞ୍ଚଳର ରୁହନ୍ତି, ସେ ଏବଂ ଅଞ୍ଚଳର ବାକି ଲୋକ ଏହି କଥାରେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଛନ୍ତି ଯେ ପ୍ରକୃତରେ କେହି ରାସ୍ତା କଡରେ ଲଗାଯାଇଥିବା ବଡ ବଡ ସି ଇଟା କାହିଁକି ଚୋ-ରି କରି ନେଇଗଲା |

Google

ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜରେ ଯାଞ୍ଚ କରାଯାଉଛି :-

ବର୍ତ୍ତମାନ ହୋର୍ଶମ ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ଏହି ମାମଲାର ଯାଞ୍ଚ କରୁଛି | ସେ ଆଖପାଖର ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜକୁ ଯାଞ୍ଚ କରୁଛି | ମାମ-ଲାଟି ପୋ-ଲିସ ପାଖରେ ମଧ୍ୟ ପହଞ୍ଚିଗଲାଣି | ସାଇଟକୁ ଆହୁରି ଅଧିକ ସୁରକ୍ଷିତ କରିବା ପାଇଁ ସେ ମଧ୍ୟ କାମ କରୁଛି | ଅଞ୍ଚଳର ଲୋକମାନେ କହିବାନୁଯାୟୀ, ଏହିପରି ଘଟ-ଣାରୁ ଅପ-ରାଧିକ ଘ-ଟଣା ବଢିବାର ସମ୍ଭାବନା ବଢିଥାଏ |

ସମସ୍ତେ ହୋଇଛନ୍ତି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ :-

ଜେମ୍ସ ରାଇଟ ହୋର୍ଶମ ଜିଲ୍ଲା କାଉନ୍ସେଲର ଅଟନ୍ତି | ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଏହି କଥାରେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଛନ୍ତି ଯେ ପ୍ରକୃତରେ କେହି ଏହି ପୁରା ରାସ୍ତାକଡକୁ ରାତାରାତି କିପରି ଚୋ-ରାଇ ନେଇଗଲା | ବର୍ତ୍ତମାନ ମଧ୍ୟ ଯାଞ୍ଚ ଜାରି ରହିଛି | ତେଣୁ ଭାଇ … ଏବେଠାରୁ ଏପରି ଭାବନାହିଁ ଯେ ଏସବୁ କେବଳ ଇଣ୍ଡିଆରେ ହିଁ ହୋଇଥାଏ | ବିଦେଶରେ ମଧ୍ୟ ଚୋ-ରି ହୋଇଥାଏ |

Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *