ପ୍ୟାର କା ଚକ୍କର : ଟ୍ରକ ଓଲଟି ପଡିଲା କିନ୍ତୁ ଡ୍ରାଇଭର ଜଣକ ଶୋଇକି ଫୋନରେ କଥା ହେବାକୁ ଲାଗିଲେ,..ନଜର ପକାନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା ଉପରେ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରାୟତଃ ମଜାଳିଆ ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଥାଏ | ଯାହାକୁ ଦେଖି ଅନେକଥର ଆମେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଉ | ଏପରି ଏକ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯାହାକୁ ଦେଖି ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ହୋଇଯିବେ ଏବଂ ହସକୁ ଅଟକାଇ ପାରିବେନାହିଁ | ଏହି ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି | ଫଟୋରେ ଏକ ଓଲଟି ପଡିଥିବା ଟ୍ରକ ଦେଖାଯାଉଛି ଏବଂ ଏହା ପାଖରେ ହିଁ ଟ୍ରକର ଡ୍ରାଇଭର ବହୁତ ଆରାମରେ ଶୋଇକି ଫୋନରେ କଥା ହେଉଛି |

Google

ଏହି ଫଟୋକୁ ଆଇଏଏସ ଅଫିସର ଅରୁଣ ବୋଥ୍ରା ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ଫଟୋ ସହିତ ସେ ଏକ ମଜାଦାର କ୍ୟାପସନ ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି | ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ତାର ରାଜକୀୟ ଷ୍ଟାଇଲରୁ ହିଁ ଜଣା ପଡିଯାଉଛି ଫୋନର ଅନ୍ୟ ପଟରେ କିଏ ଅଛି |’ ଆପଣ ଫଟୋରେ ନିଜେ ଦେଖିନିଅନ୍ତୁ କିପରି ଓଲଟି ପଡିଥିବା ଟ୍ରକ ପାଖରେ ଡ୍ରାଇଭର ଭଲ ଷ୍ଟାଇଲରେ ଶୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ ବହୁତ ଆରାମରେ ଫୋନରେ କଥା ହେଉଛନ୍ତି |

ଲୋକମାନେ ଏହି ଫଟୋକୁ ଖୁବ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହା ଉପରେ ନିଜର ମଜାଳିଆ କମେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି | ଏହି ଫଟୋ ଉପରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୭ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲାଇକ କରାଯାଇଛି | ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ସାର ଏହା ପିଆଜର ବଡ ସମୟ ଅଟେ |’ ସେହିପରି ଅନ୍ୟ ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି- ‘ପ୍ରେମ ଚକ୍କର ଚାଲିଛି ଭାଇ |’

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *