ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ : ମୁମ୍ବାଇରେ ଭ୍ୟାକସିନ ସେଣ୍ଟରରେ ଠେଲାପେଲା ,ଏମିତି ହେଲେ କରୋନା ବଢିବା ସୁନିଶ୍ଚିତ

ବରିଷ୍ଠ ନାଗରିକଙ୍କ ପାଇଁ କୋଭିଡ -୧୯ ଟୀକାକରଣ ଅଭିଯାନର ତୃତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟର ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନରେ ମୁମ୍ବାଇର ପ୍ରମୁଖ ଟୀକାକରଣ କେନ୍ଦ୍ରଗୁଡିକ ମଧ୍ୟରୁ ବାନ୍ଦ୍ରା କୁର୍ଲା କମ୍ପ୍ଲେକ୍ସ (ବିକେସି ଟୀକାକରଣ କେନ୍ଦ୍ର) ରେ ବହୁତ ଭିଡ ଥିବାର ଦେଖାଯାଇଥିଲା | କରୋନାରୁ ବଞ୍ଚିବାପାଇଁ ଟିକା ନେବାପାଇଁ ଭିଡ ପହଞ୍ଚି ଯାଇଥିଲା | ଯାହା ଦ୍ୱାରା ବହୁତ ହଙ୍ଗାମା ହେଲା | ବିଏମସି ଅଧିକାରୀଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, CoWIN ପୋର୍ଟାଲରେ କିଛି ଟେକ୍ନିକାଲ ଖରାପ କାରଣରୁ ବିକେସି ଟୀକାକରଣ କେନ୍ଦ୍ରରେ ବହୁତ ଭିଡ ଜମିଥିଲା | ଭିଡ଼ର ଅନେକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି | ବିଜନେସମ୍ୟାନ ହର୍ଷ ଗୋଏଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଏପରି ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜର ରିଆକ୍ସନ ଦେଇଛନ୍ତି |

Google

ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଇପାରେ ଯେ ଭ୍ୟାକସିନ ସେଣ୍ଟର ବାନ୍ଦ୍ରା କୁର୍ଲା କମ୍ପ୍ଲେକ୍ସ ଭିତରେ ବହୁତ ଭିଡ ହୋଇଛି | ଲୋକମାନେ ଦୂରତା କରିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ପାଖାପାଖି ଠିଆ ହୋଇଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି | ଭିଡିଓରେ ଅଧିକାଂଶ ଲୋକ ବୃଦ୍ଧ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି | ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ହର୍ଷ ଗୋଏଙ୍କା ରା-ଗି ଯାଇଥିଲେ | ସେ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ରିଆକ୍ସନ ଦେଇଛନ୍ତି |

ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ବିକେସି କୋଭିଡ ଟୀକାକରଣ କେନ୍ଦ୍ରରୁ ଆଜିର ଦୃଶ୍ୟ | ଟୀକାକରଣ ପୂର୍ବରୁ କରୋନା ପାଇବା ପାଇଁ ନିଶ୍ଚିତ ଉପାୟ |’

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ତେବେ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରାଯାଇଥିଲା, ବିକେସି ଟୀକାକରଣ କେନ୍ଦ୍ରର ଡିନ ରାଜେଶ ଡେରେ କହିଛନ୍ତି, “CoWIN ପୋର୍ଟାଲରେ କିଛି ଟେକ୍ନିକାଲ ଗଡବଡ ରହିଥିଲା, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ବିକେସି ଟୀକାକରଣ କେନ୍ଦ୍ରରେ ଭିଡ ଥିଲା | କିନ୍ତୁ ସେହି ତ୍ରୁଟିକୁ ୧୧ଟା ୨୦ ସୁଦ୍ଧା ସମାଧାନ କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଭିଡ ବର୍ତ୍ତମାନ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରହିଛି | ମୁଁ ନାଗରିକମାନଙ୍କୁ ଡରିବା ଏବଂ ସମସ୍ତ କୋଭିଡ -୧୯ ଉପଯୁକ୍ତ ନିୟମକୁ ପାଳନ କରିବାପାଇଁ ଅନୁରୋଧ କରୁଛି |”

ସୋମବାର ଦିନ ମୁମ୍ବାଇର ଆଠଟି ଟୀକାକରଣ କେନ୍ଦ୍ରରେ ୧,୯୮୧ ହିତାଧିକାରୀଙ୍କୁ ଟୀକାକରଣ କରାଯାଇଥିଲା | ଆଠଟି କେନ୍ଦ୍ର ମଧ୍ୟରୁ ପାଞ୍ଚଟି ବିଏମସି ପରିଚାଳିତ କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ତିନୋଟି ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲରେ ହୋଇଥିଲା |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *