ଅଳଙ୍କାର ଦୋକାନୀ ଡ-କା-ୟ-ତ-ରୁ ବଞ୍ଚିବାପାଇଁ ପାଳିଥିଲା କୁକୁର,ବ୍ୟକ୍ତି ବନ୍ଧୁକ ଦେଖାଇ କଲା ଲୁ-ଟ, କିନ୍ତୁ କୁକୁର ନିଘୋଡ଼ ନିଦରେଶୋଇ ରହିଲା, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଗୋଟିଏ କୁକୁରର ଭିଡିଓ ଖୁବ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯାହାକୁ ଦେଖି ଆପଣ ହସି ହସି ଗଡ଼ିଯିବେ | ଥାଇଲାଣ୍ଡର ଜଣେ ଜୁଏଲାରୀ ଶପରେ ରବରୀ ମକ ଡ୍ରିଲ ରଖାଯାଇଥିଲା | ଯେଉଁଠାରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଚୋ-ର ହୋଇଗଲା | ସେ ବନ୍ଧୁକ ଦେଖାଇ ଆସିଲା ଏବଂ ସବୁ ଜିନିଷ ନେଇ ପଳାଇଲା | ସେହିପରି ଗାର୍ଡ ଡଗ ସେଠାରେ ଶୋଇ ରହିଲା | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରାଯାଉଛି |

ଡେଲି ମେଲ ଅନୁଯାୟୀ, ଲକି ଏକ ହସ୍କି କୁକୁର ଅଟେ, ଯିଏକି ଥାଇଲ୍ୟାଣ୍ଡରେ ଏକ ଅଳଙ୍କାର ଦୋକାନକୁ ଜଗିଥାଏ | ଅଳଙ୍କାର ମାଲିକ ତାକୁ ଲୁ-ଟରୁ ବଞ୍ଚିବାପାଇଁ ପାଳିଛନ୍ତି | ଫେବୃଆରୀ ୧୬ ତାରିଖରେ ଏକ ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ ବ୍ୟାୟାମ ଏବଂ ସୁରକ୍ଷା ପ୍ରସ୍ତୁତି ସମୟରେ ଜଣେ ସ-ଶ-ସ୍ତ୍ର ଡ-କା-ୟ-ତ ଦୋକାନରେ ପ୍ରବେଶ କଲା ଏବଂ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଏକ ନକଲି ବ-ନ୍ଧୁ-କ ଦେଖାଇଲା ଏବଂ ସେ ମାଲିକଙ୍କୁ ଅଳଙ୍କାର ଏବଂ ଟଙ୍କା ତାକୁ ଦେବାକୁ କହିଥିଲା |

ଦି ମିରର ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ଏହା ମକ ଡ୍ରିଲ ପୋଲିସ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିଲା | ସେମାନେ ସୁରକ୍ଷାର ଯାଞ୍ଚ କରୁଥିଲେ ଏବଂ କର୍ମଚାରୀମାନଙ୍କୁ କହୁଥିଲେ ଯେ ଏସରେ କଣ କରିବା ଉଚିତ | ଥାଇଲ୍ୟାଣ୍ଡର ଚିଆଙ୍ଗ ମାଇ ସହରରେ ଅଳଙ୍କାର ଦୋକାନର ମାଲିକ, ନିଜ ଡଗକୁ ଜାଗ୍ରତ କରିବା ଏବଂ ନକଲି ଡ-କା-ୟ-ତ ସହ ମୁକାବିଲା କରିବାକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଲକି ଶୋଇରହିଥିଲା |

ପ୍ରଫୁଲ୍ଲିତ କରିବାଭଳି ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜରେ କୁକୁରଟି ଡକାୟତି ବିଷୟରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ଅଜଣା ଥିଲା | ତାକୁ ଜଣାନଥିଲା ଯେ ସଶସ୍ତ୍ର ଡ-କା-ୟ-ତ ଦୋକାନରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛି | ଡ-କା-ୟ-ତି ପରେ ମଧ୍ୟ ସେ ଶୋଇ ରହିଥିଲା | ଏହି ଫୁଟେଜ ଲକିକୁ ସମର୍ପିତ ଏକ ଫେସବୁକ ପେଜରେ ପୋଷ୍ଟ କରାଯାଇଥିଲା |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ପ୍ରଫୁଲ୍ଲିତ କରିବାଭଳି ଫୁଟେଜଟିକୁ ଫେସବୁକରେ ୧.୪ ମିଲିୟନ ଥର ଦେଖାଯାଇଛି | ୟୁଜର୍ସଙ୍କୁ ଏହି ଭିଡିଓ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ହୋଇଛି | ଲୋକମାନେ ମଜାଳିଆ କମେଣ୍ଟ କରିଛନ୍ତି…

ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ ବ୍ୟାୟାମର ଚମତ୍କାର ବିଫଳତା ବିଷୟରେ ଲକିର ମାଲିକ ଭର୍ଭୁତ ଲୋମଭାନୋଭଙ୍ଗ ବୋର୍ଡ ପାଣ୍ଡାଙ୍କ ସହ କଥା ହୋଇଥିଲେ | ସେ କହିଛନ୍ତି, ‘ଏହି ଭିଡିଓରେ ଯେଉଁ ସ-ଶ-ସ୍ତ୍ର ଚୋର ଜଣେ ପୋ-ଲି-ସ କର୍ମଚାରୀ ଥିଲେ, ଯାହାକୁ ମୋର କୁକୁର ଲକି ଜାଣିଥିଲା | ବୋଧହୁଏ ସେଥିପାଇଁ ସେ କିଛି କରିନଥିଲା |’

ଲୋମଭାନୋଭଙ୍ଗ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଲକିକୁ ସାତ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ରାସ୍ତାରୁ ଉଠାଇ ଆଣିଥିଲେ | ଯାହାକୁ ସେ ଏକ ” ସ୍ମାର୍ଟ ” ଏବଂ ” ସକ୍ରିୟ ” କୁକୁର ବୋଲି କହିଲେ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *