ଭାଙ୍ଗିଗଲା ହିମାଂଶୀ ଖୁରାନା- ଆସୀମ ରିୟାଜଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଦୁହେଁ କଲେ ଘୋଷଣା

ବିଗ ବସର ପୂର୍ବତନ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ହିମାଂଶୀ ଖୁରାନା ଏବଂ ଅସୀମ ରିୟାଜ ପ୍ରାୟତଃ ନିଜ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ହେଡଲାଇନରେ ଥାନ୍ତି | ଦୁହିଁଙ୍କ ପ୍ରେମକୁ ପ୍ରାୟତ ଚର୍ଚ୍ଚା ହୋଇଥାଏ | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରାୟତଃ ଉଭୟଙ୍କ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ହୁଏ, ତେବେ ଏଥର ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ନୁହେଁ ବରଂ ସମ୍ପର୍କରେ ମତଭେଦର ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି |

ବାସ୍ତବରେ, ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏପରି କିଛି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି, ଯାହାକୁ ଫ୍ୟାନ୍ସ ମାନେ ବିଲକୁଲ ବିଶ୍ୱାସ କରୁନାହାଁନ୍ତି | ବାସ୍ତବରେ ଉଭୟଙ୍କର ବ୍ରେକଅପ ହୋଇଯାଇଛି ଏବଂ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହାର ସ୍ପଷ୍ଟ ସୂଚନା ମିଳିଛି | କାରଣ ଦୁହେଁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପରସ୍ପରକୁ ଅନଫୋଲୋ କରି ଦେଇଛନ୍ତି | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ଉଭୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ପରସ୍ପରର ସମସ୍ତ ଫଟୋ ହଟାଇ ଦେଇଛନ୍ତି | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ସଂକେତ ଅଛି ଯେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କ ଶେଷ ହୋଇଯାଇଛି | କିନ୍ତୁ ଏହା ପଛରେ କୌଣସି କାରଣ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିନାହିଁ | ଉଭୟଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଅଛନ୍ତି |

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ମାଧ୍ୟମରେ ଦୁହେଁ ହିଁ ସ୍ପଷ୍ଟ କରି ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ ପରସ୍ପରଠାରୁ ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି | ଅସୀମ ଏବଂ ହିମାଂଶୀ ଗୀତଗୁଡ଼ିକର ପୋଷ୍ଟରକୁ ଛାଡି ଅନ୍ୟ ସମସ୍ତ ଏକାଠି ଥିବା ଫଟୋକୁ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପୋଷ୍ଟକୁ ହଟାଇ ଦେଇଛନ୍ତି | ଉଭୟଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସ ଏହି କଥାରେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବେ ହିମାଂଶୀ ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଷ୍ଟୋରିରେ ହାର୍ଟ ସେପ୍ଟ ଡାଇମଣ୍ଡ ରିଙ୍ଗର ଫଟୋ ଦେଇଥିଲେ | ଏଥିରୁ ଏହା ମଧ୍ୟ ଅନୁମାନ କରାଯାଉଥିଲା ଯେ ହିମାଂଶୀ ଏବଂ ଅସୀମ ପରସ୍ପରକୁ ଏକ ନୂଆ ନାମ ଦେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ଖୁବଶୀଘ୍ର ଏହି ଯୋଡି ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ଏଭଳି ଖବର ଉପରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ପୂର୍ଣ୍ଣଛେଦ ପଡିଯାଇଛି |

ଅସୀମ ରିୟାଜ ଏବଂ ହିମାଂଶୀଙ୍କୁ ପ୍ରାୟତଃ ଏକାଠି ଦେଖାଯାନ୍ତି | ବିଗ ବସ ସମୟରୁ ହିଁ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟ କରିବାକୁ ଲାଗିଥିଲେ | ବିଗ ବସ ଘରେ ମଧ୍ୟ ଦୁହେଁ ଅନେକ ଥର ପରସ୍ପର ପ୍ରତି ନିଜର ପ୍ରେମ ପ୍ରକାଶ କରୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​| ଦୁହେଁ ଏକ ବର୍ଷରୁ ମଧ୍ୟ ଅଧିକ ସମୟ ଧରି ସମ୍ପର୍କରେ ଥିଲେ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *