ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ : ସମୁଦ୍ର କୂଳରେ ଉଡୁଥିଲା ବିମାନ,ହଠାତ ବିଗିଡ଼ିଗଲା ସନ୍ତୁଳନ, ତା’ପରେ ଯାହା ହେଲା…

ସମୁଦ୍ର କୂଳରେ ମସ୍ତି କରିବାକୁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗେ | କିନ୍ତୁ ଅନେକ ଥର ଲୋକମାନେ ଏହି ମଜା-ମସ୍ତିରେ କିଛି ଭୁଲ ମଧ୍ୟ କରିବସନ୍ତି, ଯାହା ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନ ଉପରେ ଭାରି ପଡ଼ିଯାଏ | ଏପରି ଭିଡିଓ ଆମକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମିଳିଲା | ଯେଉଁଥିରେ କିଛି ଲୋକ ସମୁଦ୍ର କୂଳରେ ମସ୍ତି କରୁଛନ୍ତି | ଏମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କିଛି ଲୋକ ଗୋଟିଏ ଛୋଟ ବିମାନକୁ ମଧ୍ୟ ସମୁଦ୍ର କୂଳରେ ଉଡାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ଯେତେବେଳେ ସେମାନେ ବିମାନରୁ ଉଡ଼ନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ବିମାନ ଖସିଯାଇ ସମୁଦ୍ରରେ ପଡିଥାଏ ଏବଂ ତା’ପରେ ଯାହା ହେଲା, ଆପଣ ନିଜେ ଦେଖିପାରିବେ |

ଏହି ଭିଡିଓକୁ ନାଜି ଅଲ ତଖୀମ ନାମକ ଜଣେ ଟ୍ୱିଟର ୟୁଜର ନିଜ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ଭିଡିଓକୁ ସେୟାର କରି ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡର ମାର୍ଟିନ୍ସ ବେ ସମୁଦ୍ର ତଟରେ ଗୋଟିଏ ଦିନରେ ବିମାନ ଦୁଇଥର ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଛି | ଏହି ଭିଡିଓ ସ୍ଥାନୀୟ ନ୍ୟୁଜ ଚ୍ୟାନେଲ ଅନ ଡିମାଣ୍ଡ ନ୍ୟୁଜର ଅଟେ | ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଇପାରେ ଯେ କିଛି ଲୋକ ସମୁଦ୍ର କୂଳରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି ଏବଂ ପାଣିରେ ମସ୍ତି କରୁଛନ୍ତି |

ଠିକ ସେତିକିବେଳେ ଗୋଟିଏ ଛୋଟ ବିମାନ ସମୁଦ୍ର ବେଳାଭୂମିରୁ ହିଁ ଉଡିବାକୁ ଲାଗେ | ଯେମିତି ବିମାନଟି ଉଡିଲା, ଠିକ ସେତିକିବେଳେ ବିମାନର ସନ୍ତୁଳନ ବିଗିଡି ଯାଏ ଏବଂ ବିମାନଟି ସମୁଦ୍ରକୁ ଚାଲିଯାଏ | ବିମାନଟି ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ବୁଲି ବୁଲି ପାଣିରେ ଓଲଟି ପଡୁଥାଏ | ତାର ଏକ ପରା ମାଟିରେ ଦବିଯାଏ | କାରଣ ବିମାନଟି ଛୋଟ ଥିଲା, ତେଣୁ ଲୋକମାନେ ଏହାକୁ ପାଣି ଭିତରୁ ଟାଣି ଆଣିଥିଲେ |

ତା’ପରେ ପାଇଲଟ ଏବଂ କୋପାଇଲଟ ବିମାନରେ ଥିବା ତ୍ରୁଟିକୁ ଠିକ କରି ତାକୁ ପୁଣିଥରେ ଉଡ଼ାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ମଧ୍ୟ ବିମାନଟି ଅସନ୍ତୁଳିତ ହୋଇ ପାଣି ଭିତରକୁ ଚାଲିଯାଏ ଏବଂ ଓଲଟି ପଡିଥାଏ | ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣାର ସବୁଠାରୁ ଭଲ କଥା ହେଲା ଯେ ଏଥିରେ କାହାକୁ କୌଣସି ଆଘାତ ଲାଗିନାହିଁ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *