ତିନିଜଣ ଝିଅଙ୍କୁ ଦେଉଥିଲା ଧୋକା, ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଏସବୁ ଜାଣିଲା ପରେ କଲା ଏମିତି କିଛି କା-ଣ୍ଡ,ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ

ପ୍ରେମରେ ଧୋକା ଏବଂ ପ୍ରତାରଣାର ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ବହୁତ ଆସିଥାଏ | ଅନେକ ମାମଲା ତ ଏତେ ବଢିଯାଏ ଯେ ଲୋକଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟ ଭାଙ୍ଗିଯାଏ | ନିକଟରେ ଏପରି ଏକ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ଏଠାରେ ଜଣେ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡକୁ ଯେତେବେଳେ ଏହା ଜଣାପଡିଲା ଯେ ତାଙ୍କ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ୩ଜଣ ଅନ୍ୟ ଝିଅଙ୍କୁ ଧୋକା ଦେଉଛନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ସେ ଏପରି କିଛି କରିଦେଇଥିଲେ ଯେ ସେ ନିଜେ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ |

ପ୍ରମାଣଗୁଡିକୁ କ୍ୟାମେରାରେ ଲଗାଇଦେଲେ :-

ଏମେଲି ଜାମ୍ବ୍ରାନୋ ମଧ୍ୟ ଏହାର ଭିଡିଓ ରିଲିଜ କରିଛନ୍ତି | ଏଥିରେ ସେ ନିଜ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ବି-ରୋ-ଧ-ରେ ସମସ୍ତ ପ୍ରମାଣ ଯୋଡିଥିଲେ ଏବଂ ତାକୁ ତାଙ୍କ ବେଡ଼ରୁମରେ ଲଗାଇଦେଲେ | ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ‘ମୋ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ସର୍ବଦା ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ କହିଥାଏ ଯେ ସେ ମୋ ସହ ପ୍ରତାରଣା କରୁଛନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ସେ ମତେ ପାଗଳ କହିଥାନ୍ତି | ତେଣୁ ମୁଁ ସ୍ଥିର କଲି ଯେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ବି-ରୋ-ଧ-ରେ ଥିବା ସବୁ ପ୍ରମାଣଗୁଡିକର ପ୍ରିଣ୍ଟ ଆଉଟ ବାହାରକରିବି |’

୨ ଘଣ୍ଟା ଲାଗିଲା ଏହି କାମ କରିବାପାଇଁ :-

ତା’ପରେ ଏମ୍ଲି ସବୁ ପ୍ରମାଣକୁ ଯୋଡିଥିଲେ | ସେଥିରେ ସେହି ଝିଅମାନଙ୍କର ଫେସକୁ ବ୍ଲର କଲେ, ସେମାନଙ୍କ ନାମକୁ ମଧ୍ୟ ବ୍ଲର କଲେ ଏବଂ ସେଗୁଡିକୁ କାନ୍ଥରେ ଲଗାଇଦେଲେ | ଏହି କାମ କରିବାକୁ ତାଙ୍କୁ ଦୁଇ ଘଣ୍ଟା ସମୟ ଲାଗିଲା | ତେବେ ସେ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ଏପରି କରିଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ପାଖରେ କୌଣସି ପ୍ରମାଣ ନଥିଲା |

ପରେ କଲେ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡକୁ ମେସେଜ :-

ଏହି ସବୁ କାମ କରିବା ପରେ ସେ ନିଜ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କୁ ମେସେଜ କଲେ | ସେ ତାଙ୍କୁ କହିଥିଲେ, “ତୁମ ପାଇଁ ସରପ୍ରାଇଜ ଅଛି |’ ଏହାପରେ ସେ ତାଙ୍କୁ ବ୍ଲକ କରିଦେଲେ | ତେବେ ପରେ ତାଙ୍କ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ମେସେଜ ମଧ୍ୟ ପଠାଇଥିଲେ | ଅନେକ ଭଏସ ମେସେଜ ମଧ୍ୟ ପଠାଇଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଏମ୍ଲି ତାଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *