ଥାନାରେ ପହଞ୍ଚିଲେ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ, ପୋ-ଲି-ସକୁ କହିଲେ- ସାର ଆମର ବିବାହ କରାଇ ଦିଅନ୍ତୁ

ୟୁପିର ଗୋଣ୍ଡାରେ ଏକ ଅଜବ ପ୍ରକାରର ମାମଲା ରବିବାର ଦିନ ୱାଜିରଗଞ୍ଜ ଥାନାକୁ ଆସିଥିଲା | ମାମଲା ମା-ର-ପି-ଟ, ପ୍ରତାରଣାର ନଥିଲା ବରଂ ପୋ-ଲି-ସକୁ ଅନୁରୋଧ କରାଯାଇଥିଲା ଯେ ପୋ-ଲି-ସ ସେମାନଙ୍କର ବିବାହ କରାଇଦିଅନ୍ତୁ | ରବିବାର ଦିନ ନାଗରିକ ହେବାର ପ୍ରମାଣପତ୍ର ନେଇ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ ଥାନାରେ ପହଞ୍ଚିଗଲେ | କହିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ବିବାହ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନୁହଁନ୍ତି ଏବଂ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ଏବଂ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି | ଏହିପରି ଅ-ଭି-ଯୋ-ଗ ଶୁଣି ଦାୟିତ୍ୱରେ ଥିବା ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ। ସେମାନେ ଉଭୟଙ୍କ ସହିତ ଅଲଗା ଅଲଗା କଥା ହେଲେ ଏବଂ ଏହା ପରେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଡକାଗଲା। ପରିବାର ଲୋକମାନେ ୧୫ ଦିନ ସମୟ ମାଗିଛନ୍ତି। ଏହି ୧୫ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ପାଇଁ ନିଶ୍ଚିତ କରାଯାଇଛି | ପୋ-ଲି-ସ ଆଶ୍ୱାସନା ଦେଇ ଯୁବକ ଓ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରିଥିଲା |

ରବିବାର ଦିନ ଏକ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ ଥାନାରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା ଏବଂ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ଦାୟିତ୍ୱରେ ଥିବା ସାନ୍ତୋଶ କୁମାର ତିୱାରୀଙ୍କୁ ନାଗରିକ ହେବାର ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଦେଖାଇଥିଲେ | ୱାଜିରଗଞ୍ଜ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ ଗ୍ରାମ ବାସିନ୍ଦା ନିଜ ପଡ଼ୋଶୀ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ଏବଂ ସେହି ଯୁବତୀ ତାଙ୍କ ସହିତ ଅଛନ୍ତି | ଯୁବତୀ ମଧ୍ୟ ଇନ୍ସପେକ୍ଟରଙ୍କୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଦୁହେଁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି | ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଜଣାଅଛି |

ଉଭୟ ଇନ୍ସପେକ୍ଟରଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ବିବାହ କରାଇଦେବାକୁ ନିବେଦନ କରିଥିଲେ | ଏହା ପରେ ପୋ-ଲି-ସ ଦୁହିଁଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ସୂଚନା ଦେଇ ଥାନାକୁ ଡକାଇଲେ | ଉଭୟଙ୍କ ପରିବାର ସହ କଥା ହେବାପରେ ପରିବାର ଲୋକେ ୧୫ ଦିନ ସମୟ ମାଗି ଲେଖିଥିଲେ ଯେ ସେମାନେ ୧୫ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିବେ | ପୋଲିସ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛି ଯେ ଏହି ଦୁଇଜଣ ନାଗରିକ ଅଟନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କ ଭାବନାକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ, କାହାକୁ ବି କଷ୍ଟ ନ ଦିଆଯାଉ | ଏହା ପରେ ଉଭୟଙ୍କୁ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ପଠାଇ ଦିଆଗଲା |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *