ମ-ଦ ପିଇ ଘରକୁ ଆସିବା ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ପଡ଼ିଲା ମହଙ୍ଗା, ସ୍ତ୍ରୀ ଦେଲା ଏମିତି ଦ-ଣ୍ଡ ଯେ ଜୀବନସାରା ମନେ ରହିବ,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଖବର

ଗୁଜୁରାଟରେ ମ-ଦ ବ୍ୟାନ ଅଛି। ଏହାପରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସ୍ଵାମୀ ମ-ଦ ପିଇ ଆସୁଥିଲେ। ଏହାକୁ ନେଇ ଦୁଇ ଜଣକ ମଧ୍ୟରେ ସବୁବେଳେ ବି-ବା-ଦ ହେଉଥିଲା। କିନ୍ତୁ, ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ରା-ଗ-ରେ ସ୍ତ୍ରୀ ନିଜ ଭାଇଙ୍କୁ ଡାକିଥିଲେ। ତା’ପରେ, ତାଙ୍କ ସହିତ ମିଶି କ୍ରୁ-ର-ତା-ର ସମସ୍ତ ସୀମା ଅତିକ୍ରମ କରିଥିଲେ। ବାସ୍ତବରେ, ସେ ଟେମ୍ପୋ ସହିତ ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ବା-ନ୍ଧି ଦେଇ ଅଧା କିଲୋମିଟର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଟାଣି ନେଇଥିଲେ। ତେବେ କ୍ରୋ-ଧି-ତ ଗ୍ରାମବାସୀ ଅ-ଭି-ଯୁ-କ୍ତ-ଙ୍କ ଟେମ୍ପୋକୁ ହିଁ ଡ୍ରେନ୍‌ରେ ଓଲଟାଇ ଦେଇଥିଲେ।ଏଥି ସହିତ, ଘ-ଟ-ଣା ସହ ଜଡିତ ଏକ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ୍ ମାତ୍ରାରେ ଭା-ଇ-ରା-ଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇ ଦେଉଛୁଯେ, ଏହି ଘଟଣାଟି ପଲସାଣା ତହସିଲର କଦୋଦରା ଗ୍ରାମରୁ ଆସିଛି।

ଏହା ହେଉଛି ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଘଟଣା:-

କଦୋଦରା ଗ୍ରାମରେ ଶୀତଲ ନାମକ ଜଣେ ମହିଳା ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଅପରାହ୍ନରେ ଟେମ୍ପୋ ଚଳାଉଥିବା ତାଙ୍କ ଭାଇ ଅନିଲଙ୍କୁ ଘରକୁ ଡାକିଥିଲେ। ଏହାପରେ ମ-ଦ୍ୟ-ପ ସ୍ୱାମୀ ବାଲକ୍ରିଷ୍ଣାଙ୍କୁ ଟେମ୍ପୋରେ ବା-ନ୍ଧି ଟାଣିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଯାହାକୁ ଦେଖି ଗାଁର ଲୋକମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ।

ଭାଇ ଚଳାଉଥିଲେ ଟେମ୍ପୋ, ପାଖରେ ବସିଥିଲେ ଭଉଣୀ:-

ଗ୍ରାମବାସୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଟେମ୍ପୋ ଅନିଲ ଚଳାଉଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ବାଲକ୍ରିଷ୍ଣଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଶୀତଲ ବସିଥିଲେ। ଏଥିସହିତ ଟେମ୍ପୋ ବନ୍ଦ ହେବା ପରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକମାନେ ଦୁଇ ଅ-ଭି-ଯୁ-କ୍ତଙ୍କୁ ମାଡ ମାରି ସେମାନଙ୍କୁ ପୋ-ଲି-ସକୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରିଥିଲେ। ଏହାସହିତ ଟ୍ୟାମ୍ପକୁ ଡ୍ରେନ୍‌ରେ ଓଲଟାଇ ଦେଇଥିଲେ। ଏହାପରେ ବାଲକ୍ରିଷ୍ଣଙ୍କୁ ଗୁ-ରୁ-ତ-ର ଅବସ୍ଥାରେ ସୁରଟର ସ୍ମିମେର ହ-ସ୍ପି-ଟା-ଲ-ରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି।

ପୋ-ଲି-ସଙ୍କୁ ସ୍ତ୍ରୀ ଶୁଣାଇଲେ ଏମିତି କିଛି କାହାଣୀ:-

ଶୀତଲ ପୋଲିସକୁ କହିଛନ୍ତିଯେ, ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ବାଲକ୍ରିଷ୍ଣ ଏକ ମିଲରେ କାମ କରନ୍ତି ଏବଂ ସେ ମ-ଦ୍ୟ-ପା-ନ-ରେ ଅଭ୍ୟସ୍ତ ଅଟନ୍ତି। ସେ ପ୍ରତିଦିନ ମ-ଦ୍ୟ-ପା-ନ କରି ଘରକୁ ଆସନ୍ତି ଏବଂ ଛୋଟ ଛୋଟ କଥାରେ ତାଙ୍କୁ ପି-ଟ-ନ୍ତି। ଏଥିରେ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହୋଇ ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଏକ ଶିକ୍ଷା ଦେଇଥିଲେ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *