ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ହେଉଛନ୍ତି ‘ଦେଶର ସବୁଠାରୁ ଫିଟ ନେତା’,ଜାଣନ୍ତୁ ଲୋକମାନେ କଣ ପାଇଁ ଏମିତି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଉଛନ୍ତି

କଂଗ୍ରେସ ପାର୍ଟିର ନେତା ତଥା ସାଂସଦ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ଗୋଟିଏ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି | ଏହି ଫଟୋକୁ ଲୋକମାନେ ଏତେ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଲୋକମାନେ ଏହା ଉପରେ ନିଜର କମେଣ୍ଟସ ଦେବା ମଧ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଛନ୍ତି | ଏହି ଫଟୋରେ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ବାଇସେପ୍ସ ଏବଂ ଏବସ ଦେଖାଯାଉଛି, ଯେଉଁ କାରଣରୁ କୁହାଯାଉଛି ଯେ ତାଙ୍କ ଫିଟନେସ ପ୍ରକୃତରେ ପ୍ରଶଂସା ଯୋଗ୍ୟ ଅଟେ | ଏପରିକି କଂଗ୍ରେସର ଅନେକ ନେତା ମଧ୍ୟ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ଏହି ଫଟୋକୁ ସେୟାର କରି ତାଙ୍କ ଫିଟନେସକୁ ଖୁବ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି |

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଲୋକେ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ଏହି ଫଟୋକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଦେଶର ସବୁଠାରୁ ଫିଟ ନେତା ବୋଲି ମଧ୍ୟ କହୁଛନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଏହି ଫଟୋ ସେହି ସମୟର ଅଟେ, ଯେତେବେଳେ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ କେରଳର ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀଙ୍କ ସହ ମାଛ ଧରିବାପାଇଁ ସମୁଦ୍ରକୁ ଡେଇଁପଡ଼ିଥିଲେ | ରାହୁଲଙ୍କୁ ନିଜ ସହିତ ମଜା କରୁଥିବାର ଦେଖି ତାଙ୍କ ଆଖପାଖରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀମାନେ ବହୁତ ଖୁସି ହୋଇଯାଇଥିଲେ | ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ଏହି ସମୟରେ ନୀଳ ଟିସର୍ଟ ଏବଂ ଖାକି ପ୍ୟାଣ୍ଟ ପିନ୍ଧିଥିବାର ଦେଖାଯାଉଥିଲେ |

କଂଗ୍ରେସର ପୂର୍ବ ସାଂସଦ ତଥା ମନ୍ତ୍ରୀ ରାଜୀବ ଶୁକ୍ଲା ଫଟୋରେ ନିଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇ ଲେଖିଛନ୍ତି, ଏହି ଫଟୋଟିକୁ ଭଲଭାବେ ଦେଖନ୍ତୁ, ରାହୁଲଙ୍କର ମଧ୍ୟ ଅବସାଦ ରହିଛି | ଏହା ତାଙ୍କର ସମୁଦ୍ରରେ ବୁଲୁଥିବା ପରର ଫଟୋ ଅଟେ | କୁହାଯାଉଛି ଯେ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ବୋଟରୁ ଅଚାନକ ସମୁଦ୍ରରେ ଡେଇଁଥିବାରୁ ତାଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା କର୍ମୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ | ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ କାହାକୁ କିଛି ନ କହି ସମୁଦ୍ରରେ ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଡେଇଁପଡିଥିଲେ ଏବଂ ସେହି ସମୟରେ ଦେଢ଼ ଘଣ୍ଟା ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀଙ୍କ ସହ ବିତାଇଥିଲେ | ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ଅହ୍ୱାନଗୁଡିକୁ ଜାଣିବାପାଇଁ ତାଙ୍କ ସହିତ ସମୁଦ୍ରକୁ ଯାଇଥିଲେ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *