କୁକୁରକୁ ଏମିତି ଧୁମଧାମରେ ପୋ-ଲି-ସ-ମା-ନେ ଦେଲେ ବିଦାୟ, କାରର ବୋନେଟରେ ବସାଇ ଏମିତି ଦିଆଗଲା ସମ୍ମାନ, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ପୋ-ଲି-ସ-ମା-ନେ କୌଣସି ଅପରାଧର ସମାଧାନ ପାଇଁ ସ୍ନିଫର ଡଗର ସାହାଯ୍ୟ ନେଇଥାନ୍ତି। ସ୍ନିଫର ଡଗର ଭୂମିକା ବହୁତ ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ ଅଟେ। ସ୍ନିଫର ଡଗ୍ସମାନେ ବହୁତ ସତର୍କ ହୋଇ ନିଜର କାମ କରନ୍ତି ଓ ବଡ ନିଷ୍ଠାର ସହ ନିଜର କାମକୁ କରନ୍ତି। ଏମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ନିୟମ ସହିତ ଟ୍ରେନିଂ ଦିଆଯାଏ। ସହରରେ କେବେବି ବମ ବିଷୟରେ ଜଣାପଡେ ସେତେବେଳେ ସ୍ନିଫର ଡଗ୍ସର କାମ ବହୁତ ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ ଅଟେ। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଏକ ସ୍ନିଫର ଡଗର ବିଦାୟୀରେ ପୋଲିସମାନେ ସମ୍ମାନ ଦେଉଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲା।

ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ଭଲ ଅଟେ। ଏହି ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖି ପାରିବେକି କିପରି ପୋଲିସ ଗାଡିର ବୋନେଟ ଉପରେ ସ୍ନିଫର ଡଗଟି ବସିଛି ଓ ଗାଡିକୁ ବେଲୁନରେ ଭଲ ଭାବରେ ସଜାହୋଇଛି। ଗାସ୍ନିଫର ଡଗଟି କାରର ବୋନେଟ ଉପରେ ଅତି ଆରାମରେ ବସିଛି ଏବଂ ଗାଡି ଧୀରେ ଧୀରେ ଗତି କରୁଛି ଏବଂ ଚାରିପାଖରେ ଥିବା ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀମାନେ ଧୀରେ ଧୀରେ କରତାଳି ମାରୁଛନ୍ତି।

ଏହି ଭିଡିଓ ନାସିକ ସିଟି ପୋଲିସ ଫର୍ସର ଅଟେ ଓ ଏହି ସ୍ନିଫର ଡଗ ଏଠାରେ ୧୧ବର୍ଷ ଧରି ସେବା କରୁଥିଲା। ଯାହାପରେ ତାକୁ ଏକ ଖାସ ସମ୍ମାନର ସହିତ ବିଦାୟ ଦିଆଯାଉଛି। ଏହି ସ୍ନିଫର ଡଗକୁ ଫେବୃୟାରୀ ୧୪କୁ ୧୧ ବର୍ଷ ପୂରଣ ହେଲା। ଏହି ସ୍ନିଫର ଡଗ ନାସିକ ସିଟି ପୋଲିସ ଫର୍ସର ବମ ଡିଟେକ୍ତ କରିବା ଏବଂ ଡିଶପୋଜ କରିବାର ଭାଗରେ ସାମିଲ ଥିଲା।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *