ବିବାହର ଠିକ ପରଦିନ ହିଁ ବୋହୂ ଘଟାଇଲା ଏମିତି କା-ଣ୍ଡ, ଥା-ନାରେ ପହଞ୍ଚିଲା ବର,ଆଉ ତା ପରେ …ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ପୋ-ଲି-ସ ଏକ ଡ-କା-ୟ-ତି ବୋହୂକୁ ଧରିଛି, ଯିଏକି ବିବାହ କରିବାପରେ ବରକୁ ଲୁଟି ପଳାଇ ଯାଉଥିଲା | ଏହି ବୋହୂକୁ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ପୋ-ଲି-ସ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଖୋଜୁଥିଲା | ସେହିପରି ବର୍ତ୍ତମାନ ପୋ-ଲି-ସକୁ ସଫଳତା ମିଳିଛି ଏବଂ ଏହି ବୋହୂକୁ ଧରାଯାଇଛି | ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ଖଣ୍ଡବାର ଛାଇଗାଓଁମାଖନ ପୋ-ଲି-ସ ଲୁ-ଟେ-ରୀ ବୋହୂ ସହିତ ତିନିଜଣ ଲୋକଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଗି-ର-ଫ କରିଛି, ଯେଉଁମାନେ କି ତାକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଥିଲେ | ପୋ-ଲି-ସ-ର ସୂଚନାନୁସାରେ, ଏହି ଗ୍ୟା-ଙ୍ଗର ଲୋକମାନେ ପ୍ରଥମେ ବିବାହ ପାଇଁ ପୁଅମାନଙ୍କୁ ଖୋଜୁଥିଲେ | ଏହା ପରେ ତାଙ୍କ ସହ ଦେଖା କରୁଥିଲେ | ବିବାହ ହେବାର ଠିକ ପରଦିନ ହିଁ ଏହି ଲୋକମାନେ ଟଙ୍କା ନେଇ ପଳାଇ ଯାଉଥିଲେ | ଏମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅନେକ ଲୋକ ଅ-ଭି-ଯୋ-ଗ କରିଥିଲେ | ଯାହା ପରେ ପୋ-ଲି-ସ ସେମାନଙ୍କ ସନ୍ଧାନରେ ନିୟୋଜିତ ଥିଲା | ବର୍ତ୍ତମାନ ପୋଲିସ ହାତରେ ଏହି ଲୋକମାନେ ଧରା ପଡିଛନ୍ତି | ଏହି ସମସ୍ତ ଲୋକଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପୋ-ଲି-ସ ପଚରାଉଚରା କରୁଛି |

ପୋଲିସ ଅନୁଯାୟୀ, ଛାଇଗାଓଁମାଖନର ଜଣେ ପୀଡିତ ସଦାଶିଭ ଗୁରଜର ଏପ୍ରିଲ ୨ ତାରିଖ ୨୦୧୯ ରେ ଗୋଟିଏ କେ-ସ କରିଥିଲେ | ଯେଉଁଥିରେ ସାଦାଶିଭ ଗୁରଜର କହିଛନ୍ତି ଯେ ଦୀପିକା ତଥା ଦୀପାଲି ନାମକ ଜଣେ ମହିଳା ତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ବିବାହର ପରଦିନ ହିଁ ସେ ଘରୁ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ | ପୀଡିତା ସଦାଶିଭ ଗୁରଜରଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଅନୁଯାୟୀ ତାଙ୍କ ବିବାହ ମାର୍ଚ୍ଚ ମାସ ୨୮ତାରିଖ ୨୦୧୯ ରେ ହୋଇଥିଲା | ବିବାହର ପରଦିନ ଦୀପାଲି ନିଜ ମା’ଙ୍କ ଅସୁସ୍ଥତାର ବାହାନା କରିଥିଲେ ଏବଂ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇଁ ସଦାଶିଭ ଗୁରଜରଙ୍କଠାରୁ ୯୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ନେଇଥିଲେ | ଏହା ପରେ ସେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ | ପୀଡିତାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଉପରେ ଲଗାତାର ଛାଇଗାଓଁମାଖନ ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମହିଳାଙ୍କୁ ଖୋଜୁଥିଲା |

ଏହି ମାମଲାରେ ପୋ-ଲି-ସ ଦୀପାଲି ବ୍ୟତୀତ ତାଙ୍କର ଅନ୍ୟ ଦୁଇ ସହଯୋଗୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମଧ୍ୟ କେ-ସ ରୁଜୁ କରିଥିଲା | ଯେଉଁମାନଙ୍କ ନାମ ଭାଗବତ ଏବଂ ରାଜେଶ ଏବଂ ପୋ-ଲି-ସ ସେମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଖୋଜୁଥିଲା | ପୀଡିତା ସଦାଶିଭ ଗୁରଜରଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ବ୍ୟତୀତ ପୋଲିସ ପାଖରେ ଆହୁରି କିଛି ଏପରି ନକଲି ବିବାହ ଅଭିଯୋଗ ଆସିଥିଲା | ଯାହା ପରେ ପୋ-ଲି-ସ ସେମାନଙ୍କୁ ଶୀଘ୍ର ଖୋଜିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା | ପୋ-ଲି-ସ ଦୁଇ ବର୍ଷ ଧରି ଏହି ଅ-ଭି-ଯୁ-କ୍ତଙ୍କୁ ଖୋଜି ଆସୁଥିଲା |

ସେହିପରି ବର୍ତ୍ତମାନ ପୋ-ଲି-ସକୁ ଦୁଇ ବର୍ଷ ପରେ ସଫଳତା ମିଳିଛି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ଗି-ର-ଫ କରାଯାଇଛି | ଯେତେବେଳେ ପୋ-ଲି-ସ ସେମାନଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କଲା, ସେତେବେଳେ ଜଣାପଡିଥିଲା ​​ଯେ ଭାଗବତ ନାମକ ଅ-ଭି-ଯୁ-କ୍ତଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଛାୟା ମହିଳା ଓ ଝିଅମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଲୋଭନ ଦେଖାଇ ବିବାହ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଥିଲେ | ଏହା ପରେ ସେ ଝିଅମାନଙ୍କୁ ପୁଅମାନଙ୍କ ସହ ବିବାହ କରି ଦେଉଥିଲେ | ବିବାହର ପରଦିନ ହିଁ ଏହି ଲୋକମାନେ ବର ପକ୍ଷର ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଠକି ପଳାଇ ଯାଉଥିଲେ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *