‘ଏସପି ଏବଂ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର’ଙ୍କ ଅ-ଜ-ବ ପ୍ରକାରର ଡ୍ୟାନ୍ସ,ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ

ଯେତେବେଳେ ଦୁଇଜଣ ପୋ-ଲି-ସବାଲା ଡ୍ୟାନ୍ସ ଫ୍ଲୋରରେ ‘ଗଜବଣ ପାନୀ ଲେ ଚାଲି’ ଗୀତରେ ଡ୍ୟାନ୍ସ କଲେ, ସେତେବେଳେ ଭିଡ଼ିଓଟି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭା-ଇର-ଲ ହୋଇଗଲା | ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ… ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣଙ୍କ ମୁହଁରେ ମଧ୍ୟ ହସ ଆସିଯିବ | ବାସ୍ତବରେ, ଟ୍ୱିଟର ୟୁଜର @tripsashu ଫେବୃଆରୀ ୨୫ ତାରିଖରେ ଏହି ଭିଡିଓ ସେୟାର କଲେ ଏବଂ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଲେ, ‘ଏସପି ଏବଂ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ଡିଜେ ଫ୍ଲୋରରେ ଲଗାଇଲେ ନି-ଆଁ, ଭିଡିଓ ଖୁବ ଭା-ଇର-ଲ ହେଉଛି |’

Google

ପ୍ରଥମେ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଦେଖନ୍ତୁ :-

ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଥିବା @tripsashu ଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ଡିଜେ ଫ୍ଲୋରରେ ଜବରଦସ୍ତ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି ଏସପି ଏବଂ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର |

ଦେଖିକି ଭଲ ଲାଗିଲା :-

‘ ପୋ-ଲି-ସ କର୍ମଚାରୀମାନେ ମଧ୍ୟ ମଣିଷ ଅଟନ୍ତି ‘ :-

ପୋ-ଲି-ସ କର୍ମଚାରୀମାନଙ୍କ ଭିତରେ ମଧ୍ୟ ଗୋଟିଏ ମଣିଷ ଥାଏ ଏବଂ ପ୍ରତ୍ୟେକ ମଣିଷ ନିଜ ଲାଇଫକୁ ଉପଭୋଗ କରିବାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଧିକାର ରହିଛି | ବାସ ଡ୍ୟୁଟି ଟାଇମ ନଥିବ ଏବଂ କୌଣସି ଅବହେଳିତ ନଥିବ, ତେବେ ଆମ ପୋ-ଲି-ସ କର୍ମଚାରୀ ମଧ୍ୟ ଖୁସି ମନାଇପାରିବେ, କାରଣ ସେମାନଙ୍କର ଲାଇଫ ବହୁତ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ରହିଥାଏ |କିଛି ଖରାପ କଥା ନାହିଁ …

ଅତି ଚମତ୍କାର :-

ଖୁସି ହେବା ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କର ଅଧିକାର ଅଛି !

ଅଦ୍ଭୁତ ଡ୍ୟାନ୍ସ :-

କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଖବରଟି ଲେଖାଯିବା ବେଳକୁ ଭିଡ଼ିଓଟିକୁ ୪୦ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଭ୍ୟୁ ଏବଂ ଅଢେଇ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲାଇକ ମିଳିଗଲାଣି | ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ଡ୍ୟାନ୍ସ କିପରି ଲାଗିଲା ?

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *