ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କୁ ଧ-ମ-କ-ପୂର୍ଣ୍ଣ ଚିଠି,ଜାଣନ୍ତୁ କଣ କଣ ଚିଠିରେ ଧ-ମ-କ ଦିଆଯାଇଛି

ମୁମ୍ବାଇରେ ରିଲାଏନ୍ସ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିଜର ଚେୟାରମ୍ୟାନ ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ଘର ବାହାରେ ମିଳିଥିବା ସନ୍ଦେହଜନକ କାର ସହିତ ଯୋଡି ହୋଇଥିବା ମାମଲାର ଯାଞ୍ଚ କରାଯାଉଛି | କାରରୁ ଯେଉଁ ଚିଠି ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଥିଲା, ଏହାଠାରୁ ବହୁତ ବଡ ଖୁଲାସା ହୋଇଛି | ସେଠାରୁ ଯେଉଁ ସ୍କର୍ପିଓ କାର ମିଳିଛି, ସେହି ସିଟରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସର ବ୍ୟାଗ ରଖାଯାଇଥିଲା | ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଆଇପିଏଲର କ୍ରିକେଟ ଟିମ ଅଟେ, ଯାହାର ମାଲିକ ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀ ହିଁ ଅଟନ୍ତି |

ଧମକଧାରୀ ଚିଠିରେ କୁହାଯାଇଛି, ‘ଏହା ତ କେବଳ ଗୋଟିଏ ଟ୍ରେଲର ଅଟେ | ନୀତା ଭାବୀ, ମୁକେଶ ଭାଇ ଏହା ତ କେବଳ ଗୋଟିଏ ଝଲକ ମାତ୍ର | ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ଜିନିଷ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇ ତୁମ ପାଖକୁ ଆସିବ ଏବଂ ସବୁ ବ୍ୟବସ୍ଥା ହୋଇଯାଇଛି |’

Google

ସୂଚନାନୁସାରେ, ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ କରିବା ପାଇଁ ବହୁତ ସମୟ ଆଗକୁ ପ୍ଲାନିଙ୍ଗ କରାଯାଉଥିଲା | ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗାଡିଟିକୁ ଘରର ଆହୁରି ପାଖରେ ମଧ୍ୟ ଠିଆ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲା, କିନ୍ତୁ କଡା ସୁରକ୍ଷା କାରଣରୁ ଏହା ହୋଇପାରିଲା ନାହିଁ | ତା’ଦ୍ୱାରା ଅମ୍ବାନୀ ପରିବାରର ଗତିବିଧି ଉପରେ ନଜର ରଖାଯାଉଥିଲା, ପ୍ରତ୍ୟେକ କୋଣକୁ ଟ୍ରାକ କରାଯାଉଥିଲା |

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଯେଉଁ ସ୍କର୍ପିଓ କାର ମିଳିଛି, ସେହି ସିଟ ଉପରେ ଏକ ବ୍ୟାଗ ରଖାଯାଇଥିଲା | ଯାହା ଉପରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଲେଖାଯାଇଥିଲା | ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଆଇପିଏଲର କ୍ରିକେଟ ଟିମ ଅଟେ, ଯାହାର ମାଲିକ ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀ ହିଁ ଅଟନ୍ତି | ଏହି ବ୍ୟାଗରେ ଏକ ଧମକପୂର୍ଣ୍ଣ ଚିଠି ରଖାଯାଇଥିଲା | ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତି ସ୍କର୍ପିଓକୁ ଏଠାରେ ପାର୍କିଂ କରିଥିଲେ, ସେ ଗାଡି ଠିଆ କରି ଇନୋଭା କାରରେ ବସି ଚାଲିଗଲା |

Google

ଏହି ମାମଲାକୁ ନେଇ ପୋଲିସ ଯାଞ୍ଚରୁ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଚାହୁଁଥିଲା ଯେ ସେ ସମସ୍ତଙ୍କ ନଜରକୁ ଆସିବ, ଏହିପରି ଭାବରେ ଏହି ସବୁ ପ୍ଲାନ କରାଯାଇଥିଲା | ଯେଉଁ କମ୍ପାନୀର ଜିଲେଟିନ ଏହି ଗାଡିରେ ଥିଲା, ତାହା ନାଗପୁର କମ୍ପାନୀର ଅଟେ | ମୁମ୍ବାଇ କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚର ଟିମ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେଠାକୁ ଯାଇ ମାମଲାର ଯାଞ୍ଚ କରିବ |

ମୁମ୍ବାଇ କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚର ମୋଟ ୧୦ ଟି ଟିମ ଏହି ମାମଲାର ଯାଞ୍ଚ କରିବାପାଇଁ ନିୟୋଜିତ ଅଛନ୍ତି | ଏହି ମାମଲାରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ୫ ଜଣ ସନ୍ଦିଗ୍ଧଙ୍କ ଉପରେ ନଜର ରଖାଯାଉଛି, ଏହାସହିତ ଆଣ୍ଟିଲିଆର ଚାରିପାଖରେ ଥିବା ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜକୁ ମଧ୍ୟ ଯାଞ୍ଚ କରାଯାଉଛି | ସନ୍ଦିଗ୍ଧ ଗାଡି ମିଳିବା ପରେ ହିଁ ମୁମ୍ବାଇର ଆଣ୍ଟିଲିଆ ବାହାରେ ସୁରକ୍ଷାକୁ ବଢ଼ାଇ ଦିଆଯାଇଛି | ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ଘରର ଚାରିପାଖରେ ବହୁ ସଂଖ୍ୟାରେ ସୈନିକମାନଙ୍କୁ ନିୟୋଜିତ କରିଛି | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ପାଖରେ ଯେଉଁ CRPF ର ସୁରକ୍ଷା ରହିଛି, ତା’ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ରିଭ୍ୟୁ କରାଯାଉଛି |

Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *