ଗର୍ଭବତୀ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ପାହାଡ ଉପରକୁ ସେଲ୍ଫି ଉଠାଇବାକୁ ନେଇଗଲା ସ୍ୱାମୀ, ତା ପରେ ଯାହା ହେଲା ଆପଣ ମଧ୍ୟ ବିଶ୍ୱାସ କରିପାରିବେ ନାହିଁ,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘ-ଟ-ଣା

ପ୍ରେମ ଅନ୍ଧ ହୋଇଥାଏ | ଯେତେବେଳେ ଆପଣ କାହାକୁ ହୃଦୟରୁ ପ୍ରେମ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥାନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ଆପଣ ତା’ଉପରେ ଏତେ ବିଶ୍ୱାସ କରିଥାନ୍ତି ଯେ ସାମ୍ନା ଲୋକର ଭ-ୟା-ନ-କ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟକୁ ମଧ୍ୟ ଭାବିପାରନ୍ତି ନାହିଁ | ବର୍ତ୍ତମାନ ତୁର୍କୀର ଏହି ଘ-ଟ-ଣା-କୁ ଦେଖିନିଅନ୍ତୁ | ଏଠାରେ ରହୁଥିବା ୩୨ ବର୍ଷୀୟ ସେମରା ଏସେଲ ନିଜ ୪୦ ବର୍ଷିୟ ସ୍ୱାମୀ ହାକନ ଏସଲଙ୍କ ସହିତ ବଟରଫ୍ଲାଏ ଭେଲି ବୁଲିବକଳୁ ଯାଇଥିଲେ | ସେହି ସମୟରେ ସେ ୭ ମାସର ଗର୍ଭବତୀ ମଧ୍ୟ ଥିଲେ |

ପାହାଡରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ସ୍ୱାମୀ ନିଜ ପ୍ରେଗ୍ନେଣ୍ଟ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହିତ ବହୁତଗୁଡ଼ିଏ ସେଲଫି ନେଇଥିଲେ | ଏହି ସମୟରେ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମୁହଁରେ ହସ ଥିଲା | କିନ୍ତୁ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଜଣାନଥିଲା ଯେ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ମନରେ ଆଉ କିଛି ଚାଲିଛି | ସେ ସେଲଫି ନେବା ବାହାନାରେ ନିଜ ଗର୍ଭବତୀ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ପାହାଡରୁ ଠେଲି ଦେଇଥିଲେ | ତଳେ ପଡ଼ିଯିବା କାରଣରୁ ମହିଳା ଏବଂ ତାଙ୍କ ଜନ୍ମ ହୋଇନଥିବା ପିଲାର ମୃ-ତ୍ୟୁ ହୋଇଗଲା |

ସ୍ୱାମୀ ଏହା କେବଳ ଏଥିପାଇଁ କରିଥିଲେ ଯେ ସ୍ତ୍ରୀ ମରିବାପରେ ତାଙ୍କ ନାମରେ ଜମା ହୋଇଥିବା ଜୀବନ ବୀମା ଟଙ୍କା ଉଠାଇ ପାରିବେ | ସେ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମୃ-ତ୍ୟୁ-କୁ ଏକ ଦୁ-ର୍ଘ-ଟ-ଣା କହି ଜୀବନ ବୀମା କମ୍ପାନୀରୁ ୩୬ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ନେଇଥିଲେ | ଏହା ୨୦୧୮ ର ଘ-ଟ-ଣା ଅଟେ | କିନ୍ତୁ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ଅ-ପ-ରା-ଧୀ ଯେତେ ଚାଲାକ ହେଲେ ମଧ୍ୟ ଦିନେ ନା ଦିନେ ସେ ଧରାପଡିଯାଏ | ଏହି କେ-ସରେ ମଧ୍ୟ ଏହା ହିଁ ହେଲା |

ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସ୍ତ୍ରୀକୁ ପାହାଡରୁ ଠେଲି ଦେଉଥିବା ଏକ ଭି-ଡି-ଓ ଅଚାନକ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଗଲା | ଏହି ଭିଡିଓ ଜଣେ ପର୍ଯ୍ୟଟକ ତିଆରି କରିଥିଲେ, ଯେତେବେଳେ ସ୍ୱାମୀ ନିଜ ଗର୍ଭବତୀ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ପାହାଡ ଉପରୁ ଠେ-ଲି ଦେଇଥିଲେ | କୁହାଯାଉଛି ଯେ ସ୍ୱାମୀ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ଅନେକ ଘଣ୍ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଉଚ୍ଚ ପାହାଡରେ ରହିଥିଲେ | ସେ ଏହି ସୁଯୋଗକୁ ଅପେକ୍ଷା କରି ରହିଥିଲେ, ଯେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେଠାରେ କୌଣସି ଲୋକ ନଥିବେ | ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ସେହି ସୁଯୋଗ ମିଳିଲା, ସେତେବେଳେ ସେ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଠେଲି ହ-ତ୍ୟା କରିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କୁ ଜଣାନଥିଲା ଯେ ତାଙ୍କର ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଜଣେ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦ ହୋଇଯାଇଛି |

ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ପୋ-ଲି-ସ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲା ଏବଂ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଗି-ର-ଫ କରିଥିଲା | କୋର୍ଟରେ ଯେତେବେଳେ ଏହାର ଶୁଣାଣି କରାଗଲା, ସେତେବେଳେ ଜର୍ଜ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ହ-ତ୍ୟା କରିଥିବା ତାଙ୍କୁ କଠୋର ଜେ-ଲ ଦଣ୍ଡ ଦେବାକୁ ଶୁଣାଇଥିଲେ | ଏହି ଘଟଣା ବିଷୟରେ ଯିଏ ବି ଶୁଣିଲା, ତାର ହୃଦୟ କମ୍ପି ଉଠିଥିଲା | ଲୋକମାନେ ଭାବିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆମେ ଆମର ନିଜ ପାର୍ଟନର ଉପରେ ମଧ୍ୟ ବିଶ୍ୱାସ କରିପାରିବା ନାହିଁ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *