ସମୁଦ୍ରରେ ଡେଇଁ ଡେଇଁ ମାଛ ଧରିଲେ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ,ଦେଖନ୍ତୁ ମାଛ ଧରିବା ସମୟର କିଛି ଫୋଟୋ

କଂଗ୍ରେସ ସାଂସଦ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ବୁଧବାର ଦିନ କେରଳର କୋଲମ ଜିଲ୍ଲାର ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀଙ୍କ ସହ ସମୁଦ୍ରରେ ମାଛ ଧରିବାକୁ ଡେଇଁ ପଡିଛନ୍ତି | ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ମଧ୍ୟ ଏଠାରେ ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀଙ୍କ ସହ କଥା ମଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସହ ପୁଣି ଡଙ୍ଗାରେ ଚଢ଼ିଥିଲେ |

ବାସ୍ତବରେ, କଂଗ୍ରେସ ସାଂସଦ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ଆଜିକାଲି କେରଳ ଗସ୍ତରେ ଅଛନ୍ତି | କେରଳରେ ଏହି ବର୍ଷ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ହେବାର ଅଛି, ଏହାପୂର୍ବରୁ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ବିଭିନ୍ନ ଅଞ୍ଚଳକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ବୁଧବାର ଦିନ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କର ଏକ ଅଲଗା ପ୍ରକାରର ଫଟୋ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା, ​​ଯେତେବେଳେ ସେ କେରଳର କୋଲମରେ ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀଙ୍କ ସହ ସମୁଦ୍ରକୁ ଗଲେ |

ଏହି ସମୟରେ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ମାଛ ଧରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଇଥିଲେ | ସେ ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀଙ୍କ ସହ କୂଳରେ ପହଞ୍ଚିଲେ ଏବଂ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଆରମ୍ଭ କଲେ | ଏହା ପରେ ସେ ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଶି ସମୁଦ୍ରରେ ମାଛଧରା ଜାଲ ଫିଙ୍ଗିଲେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ମାଛ ଧରିଲେ |

କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେଉଥିବା ସମୟରେ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ କୃଷକମାନେ ଯେପରି ଜମିରେ ଚାଷ କରନ୍ତି, ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀମାନେ ମଧ୍ୟ ସେହିପରି କାମ ସମୁଦ୍ରରେ କରିଥାନ୍ତି | କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରରେ କୃଷକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଭିନ୍ନ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ ରହିଛି, କିନ୍ତୁ ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସେମିତି କୌଣସି ଭିନ୍ନ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ ନାହିଁ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱରକୁ ଉଠାଇପାରିବ |

କୁହାଯାଉଛି ଯେ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ପୁଡୁଚେରୀରେ ମଧ୍ୟ ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀଙ୍କ ସହ କଥାହେବା ସମୟରେ ଏହି ବୟାନ ଦେଇଥିଲେ | ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହାକୁ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଏହା ଉପରେ ଟାର୍ଗେଟ କରାଯାଇଛି | ବର୍ତ୍ତମାନ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ନିଜର ଏକ ବୟାନକୁ ନେଇ ବିଜେପି ଟାର୍ଗେଟରେ ଅଛନ୍ତି | ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ଉତ୍ତର ଭାରତର ରାଜନୀତି ଉପରେ ବୟାନ ଦେଲେ, ଯାହା ଉପରେ ବିଜେପି ତାଙ୍କୁ କଡ଼ା ସମାଲୋଚନା କରୁଛି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *