ଅନଲାଇନରେ ଅର୍ଡର କରିଥିଲେ ଖାଦ୍ୟ କିନ୍ତୁ ମିଳିଲା “ପରିସ୍ରା ବୋତଲ”,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘ-ଟ-ଣା

ଭାବନ୍ତୁ, କେବେ ଆପଣ ଖାଇବା ଅର୍ଡର କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ତା ବଦଳରେ ଆଉ କିଛି ଜିନିଷ ମିଳିଯାଏ ତ ? ନା ନା, ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଖାଦ୍ୟ ବଦଳରେ ଅନ୍ୟ କିଛି ମିଳି ନାହିଁ ବରଂ ଖାଦ୍ୟ ସହିତ ଆସିଲା ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ବୋତଲ, ଯାହାକୁ ଗ୍ରାହକ ତ ପ୍ରଥମେ ଥଣ୍ଡା ପାନୀୟ ବୋଲି ଭାବିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ପରେ ଜଣାପଡିଲା ଯେ ସେହି ବୋତଲରେ ପ-ରି-ସ୍ରା ଭରି ରହିଥିଲା | ଯାହା ପରେ ସେମାନେ ଆ-ଶ୍ଚ-ର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଥିଲେ |

ଟ୍ୱିଟ କରି କମ୍ପାନୀ ସାମ୍ନାରେ ରଖିଲେ ମା-ମ-ଲା :-

ଇଂଡିପେଣ୍ଡେଣ୍ଟ ଡଟ ୟୁକେର ପ୍ରକାଶକଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ବ୍ରିଟେନରୁ ଆସିଥିବା ଓଲିଭର ମ୍ୟାକମାନସ ହେଲୋଫ୍ରେଶ କମ୍ପାନୀର ୱେବସାଇଟରୁ ନିଜ ପାଇଁ ଖାଇବା ଅର୍ଡର କରିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଖାଇବା ସହିତ ପରିସ୍ରାରେ ଭରପୂର ଥଣ୍ଡା ପାନୀୟ ବୋତଲ ମିଳିଲା, ସେତେବେଳେ ସେ ଟ୍ୱିଟରରେ ପୁରା ମାମଲା ବିଷୟରେ କମ୍ପାନୀକୁ ଜଣାଇଥିଲେ | ଏହି ଘଟଣାର କିଛି ସମୟ ପରେ କମ୍ପାନୀ କ୍ଷ-ମା ମାଗିନେଇଥିଲା | ଏହାସହିତ ଭୁଲକୁ ସଂଶୋଧନ କରିବାକୁ ପ୍ରତିଶୃତି ମଧ୍ୟ ଦେଲା |

ତା’ପରେ ପଛରେ ପଡିଗଲେ ଟ୍ରୋଲର :-

କମ୍ପାନୀର ଟ୍ୱିଟର ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲରୁ ଯେପରି କ୍ଷ-ମା ପାଇଁ କୁହାଯାଇଥିଲା ସେମିତି ଟ୍ରୋଲର ପଛରେ ପଡିଯାଇଥିଲେ | କେହି କେହି ମ୍ୟାକମାନସଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ ହୋଇପାରେ ତାହା ସେଓ ରସ ଅଟେ | କିନ୍ତୁ ମ୍ୟାକମାନସ କହିଛନ୍ତି ଯେ ନା, ଏହା ମୂତ୍ର ହିଁ ଥିଲା | ଏହାପରେ ମ୍ୟାକମାନସ କମ୍ପାନୀକୁ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ କମ୍ପାନୀର ଠିକଣା ପଠାଇ ଦିଅନ୍ତୁ, ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଏହା ଫେରାଇ ଗିଫ୍ଟ କରିଦେବି |

ବୋତଲ ଖୋଲା ଥିଲା, ଖାଦ୍ୟ ପ୍ୟାକେଟ ମଧ୍ୟ :-

ମ୍ୟାକମେନାସ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କୁ କେବଳ ଫୁଡ କିଟ ଖୋଲା ଥିବାର ମିଳିନଥିଲା,ବରଂ ତାଙ୍କ ଅର୍ଡର ଠାରୁ ଆହୁରି ଅଧିକ ଜିନିଷ ତାଙ୍କୁ ଡେଲିଭରି କରାଯାଇଥିଲା | ତେବେ ଏମିତି କଥା କୁହାଯାଇଛି ଯେ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଡେଲିଭରି କମ୍ପାନୀଗୁଡିକରେ କାମ କରିବାର ଅବସ୍ଥା ଏତେ ଖରାପ ଯେ ଡେଲିଭରି ମ୍ୟାନକୁ ଟଏଲେଟ ଯିବାକୁ ମଧ୍ୟ ସମୟ ମିଳିନଥାଏ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *