SBI ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସିଖବର, କେବଳ ଗୋଟିଏ ମିସ୍ଡ କଲ ଦେଲେ ମିଳିବ ଏହି ସୁବିଧା,ଜାଣନ୍ତୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ ସୂଚନା

ଦେଶର ସବୁଠାରୁ ବଡ ସାର୍ବଜନୀନ ବ୍ୟାଙ୍କ ଭାରତୀୟ ଷ୍ଟେଟ ବ୍ୟାଙ୍କ(SBI) ନିଜର ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କୁ ନୂତନ କାର କିଣିବା ପାଇଁ ସବୁଠାରୁ ଶସ୍ତା ଅଟୋ ଲୋନ ପ୍ରଦାନ କରିବା ସହିତ ଶୂନ ପ୍ରୋସେସିଙ୍ଗ ଫିସ ଏବଂ ଅନ୍ୟ କେତେକ ସୁବିଧା ଦେଉଛି | ଏସବିଆଇ ସୋମବାର ଦିନ ନିଜର ଅଫିସିଆଲ ଟ୍ୱିଟର ହ୍ୟାଣ୍ଡରରୁ ଟ୍ୱିଟ କରି କହିଛି ଯେ କ’ଣ ଆପଣ ନୂଆ କାର କିଣିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି ? ସବୁବେଳେ ପ୍ରଥମେ ଏସବିଆଇ କାର ଲୋନକୁ ମନେପକାନ୍ତୁ |

ଏସବିଆଇ ନିଜ ଟ୍ୱିଟରେ ଲେଖିଛି ଯେ ଆପଣ ଏସବିଆଇ ସହିତ ୭.୫୦ ପ୍ରତିଶତ ସୁଧ ହାର, ନିଲ ପ୍ରୋସେସିଙ୍ଗ ଫିସ ଏବଂ ଅନ୍ୟ କେତେକ ଲାଭର ଫାଇଦା ଉଠାଇପାରିବେ | ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଟୋ ଲୋନର ସୂଚନା ପାଇଁ ଏକ ମୋବାଇଲ ନମ୍ବର ମଧ୍ୟ ଜାରି କରିଛି | ଏହି ନମ୍ବରରେ ଏକ ମିସ୍ଡ କଲ ଦେଲେ ବ୍ୟାଙ୍କ ତରଫରୁ ଆପଣଙ୍କୁ କଲ ବ୍ୟାକ କରାଯିବ | ମିସ୍ଡ କଲ ଦେବା ପାଇଁ ବ୍ୟାଙ୍କ 7208933141 ନମ୍ବର ଜାରି କରିଛି | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଗ୍ରାହକ 7208933145 ରେ CAR ଲେଖି SMS ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ |

ୟୋନୋ ମରଚାଣ୍ଟ ଆପ ଉପସ୍ଥାପନା କରିବ ଏସବିଆଇ ପେମେଣ୍ଟସ :-

ଭାରତୀୟ ଷ୍ଟେଟ ବ୍ୟାଙ୍କ(ଏସବିଆଇ)ର ସହାୟକ ଏସବିଆଇ ପେମେଣ୍ଟସ ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କୁ ସ୍ୱଳ୍ପ ମୂଲ୍ୟର ଡିଜିଟାଲ ପେମେଣ୍ଟ ଢାଞ୍ଚା ଉପଲବ୍ଧ କରାଇବା ପାଇଁ ୟୋନୋ ମରଚାଣ୍ଟ ଆପ ଉପସ୍ଥାପନା କରିବାକୁ ଯାଉଛି | ବ୍ୟାଙ୍କ ଶନିବାର ଦିନ ଏହି ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଛି | ଏସବିଆଇ ଏକ ବୟାନରେ କହିଛି ଯେ ୟୋନୋ ମରଚାଣ୍ଟ ଆପ ଦେଶରେ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଡିଜିଟାଇଜେସନକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରିବ |

ବ୍ୟାଙ୍କ କହିଛି ଯେ ଏସବିଆଇର ଯୋଜନା ଦେଶର ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ମୋବାଇଲ ଆଧାରିତ ଡିଜିଟାଲ ପେମେଣ୍ଟ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଯୋଗ୍ୟ କରିବାକୁ ନେଇ ସ୍ୱଳ୍ପ ମୂଲ୍ୟର ଭିତ୍ତିଭୂମି ପୁନରୁଦ୍ଧାର କରିବା ପାଇଁ କରିଛି | ଏହା ଅଧୀନରେ ଆସନ୍ତା ଦୁଇ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ଖୁଚୁରା ଏବଂ ସମଗ୍ର ଦେଶରେ ଦୁଇ କୋଟି ସମ୍ଭାବିତ ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରାଯିବ | ବ୍ୟାଙ୍କ କହିଛି ଯେ ଏହା ଉତ୍ତର-ପୂର୍ବ ସହର ସମେତ ଟିଅର ତୃତୀୟ ଏବଂ ଚତୁର୍ଥ ସହରରେ ଡିଜିଟାଲ ପେମେଣ୍ଟର ଭିତ୍ତିଭୂମି ବିସ୍ତାର କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟକାରୀ ହେବ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *