କଳିଯୁଗରେ ଅଗ୍ନି ପରୀକ୍ଷା : ଘରୁ ୪ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଗା-ଏ-ବ ଥିଲା ସ୍ତ୍ରୀ,ଫେରିବା ପରେ ସ୍ୱାମୀ ଫୁଟୁଥିବା ଗରମ ତେଲରେ ହାତ ବୁଡେଇ ପରୀକ୍ଷା କଲେ ସ୍ତ୍ରୀର ପବିତ୍ରତା,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଖବର

ସତ୍ୟଯୁଗରେ ଭଗବାନ ଶ୍ରୀରାମ ସୀତାଙ୍କ ଅଗ୍ନିପରୀକ୍ଷା ନେଇଥିଲେ | ସେତେବେଳେ ମାତା ସୀତାଙ୍କୁ ନିଜ ପବିତ୍ରତା ପ୍ରମାଣ କରିବାକୁ ଜଳୁଥିବା ନି-ଆଁରେ ଚାଲିବାକୁ ପଡିଥିଲା | ବର୍ତ୍ତମାନ ଏପରି ଏକ ମାମଲା କଳିଯୁଗରେ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | ଏଠାରେ ଜଣେ ମହିଳା ଘରୁ ଚାରି ଦିନ ପାଇଁ ଗା-ଏ-ବ ହୋଇଯାଇଥିଲେ, ତେଣୁ ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କର ପବିତ୍ରତା ଚେକ କରିବାପାଇଁ ତାଙ୍କ ହାତ ଫୁଟୁଥିବା ତେଲରେ ବୁଡାଇ ଦେଇଥିଲେ | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ସ୍ୱାମୀ ଏହି ଘ-ଟ-ଣା-ର ଏକ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ତିଆରି କଲେ |

ବାସ୍ତବରେ, ଏହି ପୁରା ମାମଲା ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ଓସମାନବାଦର ପରଣ୍ଡାର ଅଟେ | ଏଠାରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କର ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ଝ-ଗ-ଡା ହୋଇଯାଇଥିଲା | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସେ ବାପଘର ଯିବାକୁ କହି ଶାଶୁ ଘର ଛାଡି ଚାଲିଯାଇଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ମହିଳା ଜଣକ ତାଙ୍କ ବାପଘରେ ମଧ୍ୟ ପହଞ୍ଚି ନଥିଲେ | ତା’ପରେ ଯେତେବେଳେ ଚାରି ଦିନ ପରେ ମହିଳା ଜଣକ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ସେତେବେଳେ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ଦୁଇଜଣ ଲୋକ ମୋତେ କି-ଡ଼-ନେ-ପ କରି ନେଇଥିଲେ | ତେବେ ସେହି ଲୋକମାନେ ମୋ ସହିତ କିଛି ବି ଭୁଲ କରିନାହାନ୍ତି |

ବର୍ତ୍ତମାନ ମହିଳାଙ୍କ କଥାରେ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ବିଶ୍ୱାସ ହେଲାନାହିଁ | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସେ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ପବିତ୍ରତା ଚେକ କରିବାକୁ ଯାଇ ଅଗ୍ନି ପରୀକ୍ଷା କରିଥିଲେ | ସେ ଫୁଟୁଥିବା ତେଲରେ ୫ ଟଙ୍କିଆ ମୁଦ୍ରା ପକାଇଲେ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ସେହି ମୁଦ୍ରା କାଢ଼ିବାକୁ କହିଲେ | ନିଜର ପବିତ୍ରତା ପ୍ରମାଣ କରିବାକୁ ଯାଇ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟ ଫୁଟୁଥିବା ତେଲରେ ହାତ ବୁଡାଇ ଦେଲେ | ଏହି ଘ-ଟ-ଣା-କୁ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ମୋବାଇଲରେ କ-ଏ-ଦ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ |

ଭିଡିଓଟି ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଭାଇରାଲ ହୋଇଗଲା | ଭିଡିଓରେ ସ୍ୱାମୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସତ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେଣୁ ଏପରି କରୁଛନ୍ତି | ବାସ୍ତବରେ ମିଆ ବିବି ପାରଦୀ ସମ୍ପ୍ରଦାୟର ଅଟନ୍ତି | ଏହି ସମ୍ପ୍ରଦାୟରେ ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ସତ୍ୟ ବାହାର କରିବା ପାଇଁ ଫୁଟୁଥିବା ତେଲରେ ହାତ ରଖିବାର ପ୍ରଥା ରହିଛି | ଏଥିପାଇଁ ଗରମ ତେଲ କଡେଇରେ ପାଞ୍ଚଟି ମୁଦ୍ରା ରଖାଯାଏ | ଏହା ପରେ ବ୍ୟକ୍ତିକୁ ନିଜର ସତ ପ୍ରମାଣିତ କରିବାପାଇଁ ସେହି ମୁଦ୍ରାକୁ ହାତରେ ବାହାର କରିବାକୁ ପଡିଥାଏ | ବାସ ଏହି କାରଣରୁ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟ ନିଜର ପବିତ୍ରତା ପ୍ରମାଣ କରିବାପାଇଁ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଦେଖାଇବାପାଇଁ ଏପରି କଲେ |

ତେବେ ଯେତେବେଳେ ଏହି ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଲା, ସେତେବେଳେ ଅଧିକାରୀମାନେ ଏହାର ଯାଞ୍ଚ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ | ବର୍ତ୍ତମାନ ମହିଳାଙ୍କ ଉପରେ ପବିତ୍ରତା ନାମରେ ଅତ୍ୟାଚାର କରୁଥିବା ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଉପରେ ଖୁବଶୀଘ୍ର କୌଣସି ଆକ୍ସନ ନିଆଯାଇପାରେ | ଏହି ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ବିଧାନ ପରିଷଦର ସଭାପତି ନୀଲମ ଗୋରୋହେ ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଅନିଲ ଦେଶମୁଖଙ୍କ ନିକଟରେ ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଦୋଷୀ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ବି-ରୋ-ଧ-ରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଉ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *