ଡାକ୍ତର କ୍ଲିନିକରେ ଘଟାଇଲା ଜ-ଘ-ନ୍ୟ କା-ଣ୍ଡ : ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ କୁକୁରକୁ ମଧ୍ୟ ପୋ-ତି-ଦେ-ଲା,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ସତନାରୁ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ କ୍ରା-ଇ-ମ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ଯେଉଁଠାରେ ଜଣେ ଡେଂଟିଷ୍ଟ(ଦନ୍ତ ଚିକିତ୍ସକ) ଡାକ୍ତର ନିଜ ଅ-ପ-ରା-ଧ ଲୁଚାଇବା ଚକ୍କରରେ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କୁ ହ-ତ୍ୟା କରିଦେଲେ | ଏହା ପରେ ସେ କ୍ଲିନିକ ପାଖରେ ଗାତ ଖୋଳି ପୋତି ଦେଇଥିଲେ | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଏହାସହିତ ଗୋଟିଏ କୁକୁରକୁ ମଧ୍ୟ ପୋତି ଦେଇଥିଲେ | ଯାହାଦ୍ୱାରା ତାଙ୍କ ଅ-ପ-ରା-ଧ କାହାକୁ ଜଣାପଡିବ ନାହିଁ |

ମା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଝିଅର ମୃ-ତ୍ୟୁ ପରେ ମିଳିଲା ନ୍ୟାୟ :-

ବାସ୍ତବରେ, କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ସତନାରେ ଡେଣ୍ଟାଲ ସର୍ଜନ ଡାକ୍ତର ଆଶୁତୋଷ ତ୍ରିପାଠୀଙ୍କ କ୍ଲିନିକରେ ସର୍ଜନ ଭାବରେ କାମ କରୁଥିବା ୨୩ ବର୍ଷୀୟ ଭାନୁ କେୱଟ ନିଖୋଜ ହୋଇଯାଇଥିଲେ | ଫେବୃଆରୀ ଏକ ତାରିଖରେ ଯୁବତୀଙ୍କ ମା ଏକ ନିଖୋଜ ରିପୋର୍ଟ ଦାଖଲ କରିଥିଲେ | ଯେତେବେଳେ ଅ-ଭି-ଯୁ-କ୍ତ ଦନ୍ତ ଚିକିତ୍ସକଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରାଯାଇଥିଲା, ସେତେବେଳେ ସେ ନିଜ ଅ-ପ-ରା-ଧ ସ୍ୱୀକାର କରିନଥିଲେ ଏବଂ ମୁହେଁ ମୁହେଁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ |

ଭାଙ୍ଗିଗଲା ଅ-ଭି-ଯୁ-କ୍ତ ଏବଂ ବୟାନର ଅ-ପ-ରା-ଧ-ର କାହାଣୀ :-

ପୋ-ଲି-ସ ଯେତେବେଳେ ତୀକ୍ଷ୍ଣ ଭାବରେ ଯାଞ୍ଚ କଲା, ସେତେବେଳେ ଜଣାପଡିଲା ଯେ ଯୁବତୀ ଏବଂ ଦନ୍ତ ଚିକିତ୍ସକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା | ପ୍ରାରମ୍ଭରେ ତ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅନେକ ଦିନ ଧରି ପୋ-ଲି-ସ-କୁ ଚକମା ଦେଇଚାଲିଲା, କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ କଠୋର ଭାବରେ ପଚରାଉଚରା କରାଯାଇଥିଲା, ସେତେବେଳେ ସେ ଭାଙ୍ଗିଗଲା ଏବଂ ସବୁ ଅ-ପ-ରା-ଧ ସ୍ୱୀକାର କରିଥିଲେ | ଯେଉଁଠାରେ ଜଣାପଡିଲା ​​ଯେ ଦନ୍ତ ଚିକିତ୍ସକ ନିଜର ଅବୈଧ ସମ୍ପର୍କକୁ ଲୁଚାଇବା କାରଣରୁ ନିଜ ପ୍ରେମିକାକୁ ହିଁ ହ-ତ୍ୟା କରିଦେଇଥିଲେ |

ଏହି କାରଣରୁ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ କୁକୁରକୁ ପୋତି ଦେଲେ :-

ଅଭିଯୁକ୍ତ ନିଜ ଅ-ପ-ରା-ଧ ସ୍ୱୀକାର କରି କହିଥିଲେ ଯେ ଭାନୁ ମୋତେ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ | ସେ ପ୍ରତିଦିନ ମୋ ଉପରେ ଚାପ ହୋଇ ରହୁଥିଲେ | ବାସ ଏହି କଥାରେ ବିରକ୍ତ ହୋଇ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ହ-ତ୍ୟା କରିବାର ପ୍ଲାନ କଲି | ଶ୍ରମିକମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କ୍ଲିନିକ ପାଖରେ ଖାଲି ପଡିଥିବା ଜମିରେ ଏକ ଗାତ ଖୋଳାଇଥିଲି | ତା’ପରେ ରାତିରେ ଭାନୁଙ୍କୁ ପୋତିଦେଲି | ଏହାସହିତ ଗୋଟିଏ କୁକୁରକୁ ମଧ୍ୟ ପୋତି ଦେଇଥିଲି, ଯେପରିକି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଦୁର୍ଗନ୍ଧ ହେଲେ ସେମାନେ ଜାଣିପାରିବେ ନାହିଁ | ସେମାନଙ୍କୁ ଲାଗିବ ଯେ ଏଥିରେ କୁକୁରକୁ ପୋତି ଦିଆଯାଇଛି |

୨ ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିଥିଲା ଦୁହିଁଙ୍କ ଭିତରେ ପ୍ରେମ :-

ପୋ-ଲି-ସ ଅ-ଭି-ଯୁ-କ୍ତ-ଙ୍କ ମୋବାଇଲକୁ ଜବତ କରିନେଇଛି, ଯେଉଁଥିରୁ ଅନେକ ଜିନିଷ ଖୁଲାସା ହୋଇଛି | କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଏକ ପ୍ରାଇଭେଟ କଲେଜରୁ ଏଲଏଲବି କରିଥିବା ଛାତ୍ରୀ ଭାନୁ ଡକ୍ଟର ଆଶୁତୋଷ ତ୍ରିପାଠୀଙ୍କ ଧାୱାରୀର କ୍ଲିନିକରେ ଗତ ୨ ବର୍ଷ ଠାରୁ ସେବକ ଭାବରେ କାମ କରୁଥିଲେ | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଦୁହିଁଙ୍କ ଭିତରେ ପ୍ରେମ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଅବୈଧ ସମ୍ପର୍କ ଗଢିଉଠିଥିଲା | ଆରମ୍ଭରୁ ଅ-ଭି-ଯୁ-କ୍ତ ଝିଅକୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ଜାରି ରଖିଥିଲା | କିନ୍ତୁ ଯେବେବି ଯୁବତୀ ତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ କହିଥିଲେ, ସେ ତାଙ୍କ କଥାକୁ ଅଣଦେଖା କରୁଥିଲେ | ଏହି କଥାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ପାଇଁ ଅ-ଭି-ଯୁ-କ୍ତ ଏହି ଘ-ଟ-ଣା ଘଟାଇଥିଲେ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *