ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ : ମାଇକ ଅନ କରି ଶୋଇପଡିଲେ ମୌଲବୀ ସାହେବ, ତା’ପରେ ଯାହା ହେଲା ସେସବୁ ଶୁଣିଲେ, ଆପଣ ହସି ହସି ଗଡ଼ିଯିବେ

ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ହାସଟ୍ୟାଗ ଶ୍ୱେତା ନାମକ ଏକ ଅଡିଓ ଖୁବ ଭା-ଇ-ରା-ଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି | ଯେଉଁଥିରେ ଝିଅଟି ଅନଲାଇନ ମିଟିଂ ପରେ ନିଜ ମାଇକ ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ଭୁଲିଯାଏ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ସହ ଚାଲିଥିବା ସବୁ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କଥା ଲିକ ହୋଇଯାଏ | ଯାହା ପରେ ଏହି ଅଡିଓ ଉପରେ ମଜାଳିଆ ମିମସ ତିଆରି କରାଯାଉଛି ଏବଂ ସବୁଆଡେ ଏହାର ଚର୍ଚ୍ଚା ଚାଲିଛି | ବର୍ତ୍ତମାନ ଏପରି ଏକ ଭୁଲ ମସଜିଦର ମୌଲବୀ ସାହେବ କିମ୍ବା ଧର୍ମଗୁରୁ କରି ଦେଇଛନ୍ତି |

ବାସ୍ତବରେ, ଜଣେ ମୌଲବୀ ସାହେବଙ୍କର ଏକ ଅଡିଓ ବହୁତ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି | ଯାହାକୁ ଶୁଣିବାପରେ ଜଣାପଡିଲା ଯେ ସେ ମାଇକ ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ଭୁଲିଗଲେ ଏବଂ ଶୋଇପଡିଲେ | ସେ ଅଜାଣତରେ ନିଶ୍ଚୟ ପଢ଼ିଥିବେ, ଏହା ପରେ ମାଇକରେ ଯାହା ଶୁଣାଗଲା, ତା’ଉପରେ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ହସୁଛନ୍ତି | ଟ୍ୱିଟର ୟୁଜର @ dapakiguy92 ଏହି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହାର କ୍ୟାପସନରେ ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ ମୌଲବୀ ସାହବ ମାଇକ ଅନ କରି ଶୋଇପଡିଲେ |’ ଏହି ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ କିପରି ମାଇକ ଅନ ଅଛି ଏବଂ ମୌଲବୀ ସାହେବଙ୍କ ଘୁଙ୍ଗୁଡ଼ି ଶୁଭାଯାଉଛି, ଯାହାକୁ ଶୁଣି ଲୋକଙ୍କୁ ହସ ଲାଗୁଛି |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ମୌଲବୀ ସାହେବଙ୍କ ଘୁଙ୍ଗୁଡ଼ି ଶୁଣି ଲୋକମାନେ ମଜା ନେଉଛନ୍ତି | କିଛି ୟୁଜର୍ସ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୌଲବୀ ସାହେବଙ୍କ ପରି ନିଦ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ଲୋକଙ୍କୁ ହିଁ ମିଳିଥାଏ | ତେବେ ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହା ଜଣା ପଡିନାହିଁ ଯେ ଏହି ଘଟଣାଟି କେଉଁଠାରେ ଘଟିଛି | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଏହି ଭିଡିଓକୁ ୫୧ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଥର ଦେଖାଗଲାଣି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *