ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ : ପବନରେ ଉଡୁଥିବା ସମୟରେ ପ୍ଲେନର ଇଞ୍ଜିନରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ପାଇଲଟ ଏପରି ଭାବରେ ବଞ୍ଚାଇଲେ ସମସ୍ତଙ୍କ ଜୀ-ବ-ନ

ଏକ ବଡ ଦୁ-ର୍ଘ-ଟ-ଣା ହେବାରୁ ବଞ୍ଚିଲା :-

ଘଟଣାଟି ଆମେରିକାର ଅଟେ | ଏଠାର ଡେନଭର ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ବିମାନବନ୍ଦରରୁ ଶନିବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ୟୁନାଇଟେଡ ଏୟାରଲାଇନ୍ସର ଏକ ବିମାନ ସୁରକ୍ଷିତ ଭାବେ ଲ୍ୟାଣ୍ଡ ହୋଇଥିଲା | କିନ୍ତୁ ଲଣ୍ଡିଙ୍ଗ ପୂର୍ବରୁ ଯାହା ହେଲା, ତାକୁ ଦେଖି ଯେକେହି ଡରିଯାଇଥିଲା | ଏହା ହୋଇଥିଲା ଯେ ଆକାଶରେ ହିଁ ବିମାନର ଡାହାଣ ଇଞ୍ଜିନ ଖରାପ ହୋଇଗଲା | ଏଥିରେ ଭୟଙ୍କର ନିଆଁ ଲାଗିଯାଇଥିଲା |

ପ୍ରଥମେ ନିଆଁର ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ :-

ଏହି ଭିଡିଓ ଟ୍ୱିଟରରେ ବହୁତ ସେୟାର କରାଯାଉଛି | ବିମାନର କିଛି ଅଂଶ ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଆକାଶରୁ ତଳକୁ ବର୍ଷା ହେଉଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି | ଏହାକୁ ଦେଖି ଏହି ଡର ଲାଗୁଛି ଯେ ବିମାନଟି କଲେ ନିଆଁ ଲାଗିଯିବ | ଏପରି ଘଟଣାଗୁଡ଼ିକରେ କ୍ରାଶ ହେବାର ବି-ପ-ଦ ରହିଥାଏ |

ପାଇଲଟ ବଞ୍ଚାଇଲେ ସମସ୍ତଙ୍କ ଜୀ-ବ-ନ :-

ଏହି ପ୍ଲେନ ୟୁନାଇଟେଡ ଏୟାରଲାଇନ୍ସର ଥିଲା | କୁହାଯାଇଛି ଯେ ଏଥିରେ ୨୩୧ ଯାତ୍ରୀ ଏବଂ ୧୦ ଜଣ କ୍ରୁ ମେମ୍ବର ଥିଲେ | ହୋନୋଲୁଲୁ ପାଇଁ ଉଡ଼ୁଥିବାବେଳେ ଏହାର ଇଞ୍ଜିନରେ ତ୍ରୁଟି ଦେଖାଦେଇଥିଲା | ଭଲ କଥା ଏହା ହେଉଛି ଯେ ଏଥିରେ କାହାକୁ ଆଘାତ ଲାଗିନାହିଁ | କେହି ଆ-ହ-ତ ହୋଇନାହାଁନ୍ତି | ଜଳୁଥିବା ଇଞ୍ଜିନରୁ ଖସିପଡିଥିବା ନିଆଁ ମଧ୍ୟ ବହୁ ଦୂର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଯାଇ ପଡିଲା | ବର୍ତ୍ତମାନ ଯାଞ୍ଚ କର୍ତ୍ତାମାନେ ଏହି କଥାର ଯାଞ୍ଚ କରୁଛନ୍ତି ଯେ ପ୍ରକୃତରେ ଇଞ୍ଜିନ କାହିଁକି ଖରାପ ହେଲା | ବିମାନରେ ବସିଥିବା ଲୋକମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନଙ୍କୁ ପ୍ରତି ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ଏପରି ଲାଗୁଥିଲା ଯେ ସେମାନେ ମ-ରି-ବା-କୁ ଯାଉଛନ୍ତି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *