ଦେଖନ୍ତୁ ଚାହା ‘ଵାଲାର ଭିଡିଓ : ରଜନୀକାନ୍ତ ଷ୍ଟାଇଲରେ ଚା ଦେଇଥାଏ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି, ଟଙ୍କା ନେବାର ଶୈଳୀ ଦେଖିଲେ ଆପଣ ହେବେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ

ସାରା ବିଶ୍ୱରେ ରଜନୀକାନ୍ତଙ୍କର ବହୁତ ସାରା ଫ୍ୟାନ୍ସ ଅଛନ୍ତି | କିଛି ଲୋକ ତ ରଜନୀକାନ୍ତଙ୍କର ଏତେ ବଡ ଫ୍ୟାନ ହୋଇଥାନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ ସବୁ ସ୍ଥାନରେ ରଜନୀକାନ୍ତଙ୍କ ଷ୍ଟାଇଲରେ ରୁହନ୍ତି, ତାଙ୍କ ଷ୍ଟାଇଲରେ ନିଜର ସବୁ କାମ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥାନ୍ତି | କିନ୍ତୁ କ’ଣ ଆପଣ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ଚା’ଵାଲାଙ୍କୁ ରଜନୀକାନ୍ତ ଷ୍ଟାଇଲରେ ଚା’ଦେବାର ଦେଖିଛନ୍ତି ? ଯଦି ଦେଖି ନାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଦେଖିନିଅନ୍ତୁ | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଚା’ଵାଲା ନିଜ ରଜନୀକାନ୍ତ ଷ୍ଟାଇଲରେ ଚା’ଦେବାର ଶୈଳୀ ପାଇଁ ବହୁତ ଭାଇରଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି |

ଏହି ଷ୍ଟାଇଲିସ ଚା’ଵାଲା ନାଗପୁରର ଅଟେ ଏବଂ ଏହାର ଦୋକାନ ଡୋଲୀ କି ଟପରି ନାମରେ ଫେମସ ଅଟେ | ଏହି ଚା’ଵାଲା କେତେ ଫେମସ ଅଟେ, ଏହି କଥାର ଅନୁମାନ ଆପଣ ଏଥିରୁ ଅନୁମାନ କରିପାରିବେ ଯେ ଫେସବୁକରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ୧ ଲକ୍ଷରୁ ମଧ୍ୟ ଅଧିକ ଲାଇକ ମିଳିଛି ଏବଂ ୪୬ ହଜାରରୁ ମଧ୍ୟ ଅଧିକ କମେଣ୍ଟସ ଆସିଛି | ଏହି ଷ୍ଟାଇଲିସ ଚା’ବାଲା କେବଳ ନିଆରା ଶୈଳୀରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଚା’ ଦେଇନଥାଏ, ବରଂ ଲୋକଙ୍କର ସ୍ୱାଗତ ମଧ୍ୟ ଏପରି କରିଥାଏ ଯେ ଯେକେହି ମଧ୍ୟ ଏହାର ଫ୍ୟାନ ହୋଇଯାନ୍ତି |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ସେହିପରି ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଚା’ ଦେଇ ଏହାର ଭିଡିଓ ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଛି | ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ଏହା କେବଳ ନିଆରା ଉପାୟରେ ଚା’ ଦେଇନଥାଏ, ବରଂ ସେ ଚା’ରେ କ୍ଷୀର ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଭଲ ଷ୍ଟାଇଲରେ ଢ଼ାଳିଥାଏ | ଗ୍ରାହକଙ୍କଠାରୁ ଟଙ୍କା ଦେବା ନେବାର ଷ୍ଟାଇଲ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥାଏ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଆପଣ ଦେଖନ୍ତୁ ସେ କେତେ ଷ୍ଟାଇଲରେ ଚା ଗ୍ଲାସକୁ ଉଠାଉଛି ଏବଂ ରଖୁଛି | କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଯୁବକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ଡୋଲୀ କି ଟପରି ବହୁତ ଫେମସ ଅଟେ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *