ଅଜବ ଏ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ : ମାଟ୍ରିକ ପରୀକ୍ଷା ଦେବାକୁ ଆସିଥିଲେ ଛାତ୍ରୀ,କିନ୍ତୁ ପରୀକ୍ଷା ନଦେଇ ପ୍ରେମିକଙ୍କୁ ଦେଖିବା ମାତ୍ରେ ହିଁ ସଂଗେ ସଂଗେ ହେଲେ ବିବାହ,ଜାଣନ୍ତୁ କେମିତି ପରୀକ୍ଷା କେନ୍ଦ୍ରରେ ଡ୍ରାମା କରିଥିଲା ଛାତ୍ରୀ !

ବିହାରର କଟିହାରରେ ଅଜବ ପ୍ରେମର ଗଜବ କାହାଣୀ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | ମାଟ୍ରିକ ପରୀକ୍ଷା ଦେବାପାଇଁ ଆସିଥିବା ଜଣେ ଛାତ୍ରୀ ସେଠାରେ ନିଜ ପ୍ରେମିକଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି | ଦୁହେଁ ହିଁ ଯୁବକ-ଯୁବତୀ ମାଟ୍ରିକ ପରୀକ୍ଷା ଦେବା ପାଇଁ ସେଣ୍ଟରରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ | ବାସ୍ତବରେ ୪ ବର୍ଷ ପୂର୍ବରୁ ଏକ ଅଜଣା ନମ୍ବରରୁ କଲ ଆସିବା ପରେ ଯୁବକ ଏବଂ ଯୁବତୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଦୁହେଁ ପ୍ରେମରେ ପଡିଯାଇଥିଲେ |

ଯେତେବେଳେ ବିହାରରେ ମାଟ୍ରିକ ପରୀକ୍ଷା ଆରମ୍ଭ ହେଲା, ସେତେବେଳେ ଗୌରୀ ନାମକ ଜଣେ ଯୁବତୀ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ପରୀକ୍ଷା ଦେବାପାଇଁ ସେଣ୍ଟରରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ | ସେଠାରେ ତାଙ୍କର ଦେଖା ଫୋନରେ କଥା ହେଉଥିବା ନିଜ ପ୍ରେମିକ ସହିତ ହୋଇଗଲା, ଯାହାପରେ ସେମାନେ ବିବାହ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ | ଯୁବକ ଓ ଯୁବତୀଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ ଏଥିପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନଥିଲେ ଏବଂ ସେଠାରେ ଖୁବ ହାଇ ଭୋଲଟେଜ ଡ୍ରାମା ହେବାକୁ ଲାଗିଲା |

ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିବା ପୋ-ଲି-ସ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପ୍ରେମିକ ନୀତୀଶଙ୍କୁ ଥାନାକୁ ନେବାପାଇଁ ଗଲାରୁ ପ୍ରେମିକା ଗୌରୀ କାନ୍ଦିବାକୁ ଲାଗିଲା ଏବଂ ସେ ପୋ-ଲି-ସ-ର ଗାଡ଼ିରୁ ବାହାରକୁ ଯିବାକୁ ରାଜି ହେଲେନାହିଁ | ପୋ-ଲି-ସ ଓ ପରିବାର ଲୋକେ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଗା-ଳି ଦେଇଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ବିବାହ ନ ହେଲେ ଗୌରୀ ମ-ରି-ଯି-ବେ ବୋଲି ଧ-ମ-କ ଦେବାକୁ ଲାଗିଲେ | ଏହା ପରେ ପୋ-ଲି-ସ ଉଭୟଙ୍କୁ ମଣିହାରୀ ଥା-ନାକୁ ଆଣିଥିଲେ |

ସେଠାରେ ମଧ୍ୟ ଖୁବ ଡ୍ରାମା ହେଲା | କାରଣ ଉଭୟ ଯୁବକ ଏବଂ ଯୁବତୀ ବାଳକ-ବାଳିକା ଥିଲେ, ତେଣୁ ପୋ-ଲି-ସ ସେଠାରେ ଥିବା ମନ୍ଦିରରେ ଉଭୟଙ୍କର ବିବାହ କରାଇଦେଲା ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ଛାଡିଦେଲା | ଏହା ପରେ ନୀତୀଶ ଏବଂ ଗୌରୀ ବହୁତ ଖୁସି ହୋଇଗଲେ କାରଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେମାନେ ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ହୋଇଗଲେ | ତେବେ ସେମାନେ ପରୀକ୍ଷାରୁ ବଞ୍ଚିତ ହୋଇ ଦୁଃଖିତ ମଧ୍ୟ ଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସେମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ପରୀକ୍ଷା ଦେବେ |

ମନ୍ଦିରରେ ବିବାହ ପରେ ନବ ବିବାହିତ ଦମ୍ପତି ପୋ-ଲି-ସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ପାଦ ଛୁଇଁ ଆଶୀର୍ବାଦ ନେଇଥିଲେ | ଗୌରୀ ମଣିହାରୀ ଥାନାକ୍ଷେତ୍ରର ଗୋବାଗଛି ଗାଁର ବାସିନ୍ଦା ହୋଇଥିବାବେଳେ ପ୍ରେମିକ ଆକାଶ ବରାରୀ ଥାନାକ୍ଷେତ୍ରର ଗୁଞ୍ଜରା ଗାଁର ବାସିନ୍ଦା ଅଟନ୍ତି | ଦୁହେଁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପ୍ରାୟ ଚାରି ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ଏକ ଅଜଣା ନମ୍ବରରୁ ଫୋନ ଆସିବାପରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା |

ସେହିପରି ମନ୍ଦିରରେ ବିବାହ କରାଯିବା ପରେ ଯୁବକ ନୀତୀଶ ପୋଲିସକୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ପରିବାର ଗ୍ରହଣ ନକରିବାରୁ ସେ ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କଲେ | ନୀତୀଶ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଝିଅ ଘରଲୋକ କିମ୍ବା ତାଙ୍କ ଘରଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କୁ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନୁହଁନ୍ତି, ଯାହା ପରେ ଦୁହେଁ ରାସ୍ତାକୁ ଆସିଯାଇଛନ୍ତି | ଗୌରୀ ଏବଂ ନୀତୀଶ ଦୁହେଁ ହିଁ ଏହି ବିବାହକୁ ନେଇ ନିଜ ଘରଲୋକଙ୍କୁ ମନାଇବାକୁ ବହୁତ ଚେଷ୍ଟା ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *