ଚେତେଶ୍ଵର ପୂଜାରାଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଟି-୨୦ ଶତକ, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ

ଭାରତୀୟ ଟେଷ୍ଟ ଦଳର କାନ୍ଥ ମନାଯାଉଥିବା ଚେତେଶ୍ଵର ପୂଜାରା ଆଇପିଏଲରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କୁ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସ କିଣିନେଇଛି। ବହୁତ କମ ଲୋକ ଜାଣିଥିବେ ପୂଜାରାଙ୍କ ନାମରେ ମଧ୍ୟ ଏକ ଟି-୨୦ ଶତକ ଅଚଚି। ପୂଜାରା ୨୦୧୯ରେ ସୟଦ ମୁସ୍ତାକ ଅଲ୍ଲୀ ଟ୍ରଫି ସମୟରେ ଶତକ ଲଗାଇଥିଲେ। ଆଇପିଏଲରେ ତାଙ୍କର ଚୟନ ପରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କର ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଅଛି।

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ-

ପୂଜାରା ଏହା ପୂର୍ବରୁ ୨୦୧୪ରେ କିଙ୍ଗସ ଇଲେଭେନ ପଞ୍ଜାବ ପାଇଁ ଆଇପିଏଲରେ ଖେଳୁଥିଲେ। ସେତେବେଳେ ସେ ଛଅଟି ମ୍ଯାଚରେ ୧୨୫ରନ କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କର ଓଉସତ ୨୫ ଥିଲା ଓ ଷ୍ଟ୍ରାଇକ ରେଟ ୧୦୦ଥିଲା। କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆମେ ଆଇପିଏଲର ପ୍ରଦର୍ଶନ ବିଷୟରେ କହିବ ତେବେ ତାଙ୍କ ର୍ପ୍ରଦର୍ଶନ ସାଧାରଣ ରହିବ। ସେ ୩୦ଟି ମ୍ଯାଚରେ ୨୦ଓଉସତରେ ରନ କରିବେ, ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କର ଷ୍ଟ୍ରାଇକ ରେଟ ୧୦୦ରୁ କମ ଅଟେ। ତାଙ୍କ ବ୍ୟାଟରେ କେବଳ ଗୋଟିଏ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ ଅଛି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *