କଂଗ୍ରେସ ଦେଲା ଅଭିନେତା ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଓ ଅମିତାଭଙ୍କୁ ଧ-ମ-କ,ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରେ କରିବାକୁ ଦେବୁନାହିଁ ଫିଲ୍ମ ସୁଟିଙ୍ଗ,ପଢନ୍ତୁ ପୁରା ଖବର

ପେଟ୍ରୋଲ ଏବଂ ଡିଜେଲର ଦର ବୃଦ୍ଧିକୁ ନେଇ ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟି ଏବଂ କଂଗ୍ରେସ ମଧ୍ୟରେ ସଂଗ୍ରାମ ଜାରି ରହିଛି | ଦେଶରେ ଗତ କିଛି ଦିନ ହେବ ପେଟ୍ରୋଲ ଏବଂ ଡିଜେଲର ଦାମରେ କ୍ରମାଗତ ଭାବେ ବୃଦ୍ଧି ପାଉଛି ଏବଂ କଂଗ୍ରେସ ଏହାର ସମର୍ଥନ ନେଇ ବିଜେପି ଉପରେ ଲଗାତାର ପ୍ରଶ୍ନ ଠିଆ କରୁଛି | ରାଜନୀତିର ଏହି ସଂଗ୍ରାମ ବର୍ତ୍ତମାନ ହିନ୍ଦୀ ସିନେମାର ଦୁଇଜଣ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତା ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ସୁପରଷ୍ଟାର ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମଧ୍ୟ ପହଞ୍ଚିଯାଇଛି |

ମହାରାଷ୍ଟ୍ର କଂଗ୍ରେସର ରାଜ୍ୟ ସଭାପତି ନାନା ପାଟୋଲ ତେଲର ବୃଦ୍ଧି ଦରକୁ ନେଇ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଉପରେ ଟାର୍ଗେଟ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ଉଭୟ ଫିଲ୍ମ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ଧ-ମ-କ ଦେଇ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରେ ଉଭୟ ଫିଲ୍ମଗୁଡ଼ିକର ସୁଟିଙ୍ଗ କରିବାକୁ ଦେବେନାହିଁ | କଂଗ୍ରେସର ଏହି ବୟାନରେ ବିଜେପି ଅମିତାଭ ଏବଂ ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ସମର୍ଥନରେ ବାହାରିଛି |

ମହାରାଷ୍ଟ୍ର କଂଗ୍ରେସ ସଭାପତି ନାନା ପାଟୋଲ ବଲିଉଡ ଷ୍ଟାର ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କୁ ନେଇ ଅସନ୍ତୋଷ ବ୍ୟକ୍ତ କରିଛନ୍ତି | ଦୁହିଁଙ୍କ ଉପରେ ମୁଦ୍ରାସ୍ଫୀତି ସମୟରେ ନିରବକୁ ଅକ୍ତିଆର କରିବା କଂଗ୍ରେସ ଦ୍ୱାରା ଆରୋପ ଲଗାଯାଇଛି | ନାନା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଦୁଇ ଅଭିନେତା ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀଙ୍କ ସରକାରରେ ଏତେ ମୁଦ୍ରାସ୍ଫୀତି ବୃଦ୍ଧି କରୁଛନ୍ତି, ତା’ଉପରେ କିଛି କହୁନାହାନ୍ତି | ଦୁହେଁ ନୀରବ ରହିଛନ୍ତି | ଯେତେବେଳେ କି ଦେଶରେ ମନମୋହନ ସିଂଙ୍କର ସରକାର ଥିଲା, ସେତେବେଳେ ଏମାନେ ବହୁତ ଟ୍ୱିଟ କରୁଥିଲେ | ଅକ୍ଷୟ ଏବଂ ଅମିତାଭଙ୍କ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଙ୍ଗ ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରେ ହୋଇପାରିବ ନାହିଁ |

ସେହିପରି ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟିର ଜଣେ ଅନ୍ୟ ନେତା ସୁଧୀର ମୁଙ୍ଗନ୍ତୀୱର ମଧ୍ୟ ନାନା ପାଟୋଲଙ୍କ ବୟାନରେ ଅସହମତି ବ୍ୟକ୍ତ କରିଛନ୍ତି | ସେ ଏହା ଉପରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା କରି କହିଛନ୍ତି, ‘ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଯେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର କଂଗ୍ରେସ ସଭାପତି ଏଭଳି ଭାଷାର ବ୍ୟବହାର କରୁଛନ୍ତି | କଂଗ୍ରେସର ଆତ୍ମା ଏକଛତ୍ରବାଦୀ ଶାସକ ଅଟେ | ଚେହେରା ନକଲି ଗଣତନ୍ତ୍ରର ଅଟେ, କାରଣ ସେମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଆକବର ରୋଡରେ ରହିଛି, ତେବେ ଏମାନେ ଆକବର ନୀତିରେ ହିଁ ଚାଲିବେ | ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଏମାନଙ୍କ ଧ-ମ-କରେ ଡରିବା ଲୋକ ନୁହଁନ୍ତି |’

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *