ବୋହୂର ଗୋଟିଏ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରିବାକୁ ଯାଇ ଶାଶୂଘର ଲୋକେ ପାଣି ପରି ଭସାଇଦେଲେ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

ବିବାହର ନାମ ଶୁଣିବା ମାତ୍ରେ କିଛି ଲୋଭୀ ଲୋକଙ୍କ ମନରେ ଯୌ-ତୁ-କ-ରେ ଶବ୍ଦ ପ୍ରତିଧ୍ୱନିତ ହେବାକୁ ଲାଗିଥାଏ | ଲୋକମାନେ ଝିଅ ବଦଳରେ ତାଙ୍କ ବାପାଙ୍କଠାରୁ ଯୌ-ତୁ-କ-ରେ ଟିଭି ଫ୍ରିଜଠାରୁ ନେଇ କାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବହୁତ କିଛି ମାଗନ୍ତି | ତେବେ ସମସ୍ତେ ଯୌ-ତୁ-କ ପାଇଁ ଲୋଭୀ ନୁହଁନ୍ତି | କିଛି ପୁଅଘର ଏପରି ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ କେବଳ ବୋହୂର ଖୁସି ପାଇଁ ନିଜର ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ପାଣିରେ ଭସାଇ ଦେଇଥାନ୍ତି |

ବର୍ତ୍ତମାନ ରାଜସ୍ଥାନର ସିକର ଜିଲ୍ଲାର ନିମକାଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ଗ୍ରାମ ଲାଖାର ନାଙ୍ଗଲର ଏହି ମାମଲା ହିଁ ନିଅନ୍ତୁ | ଏଠାରେ ଜଣେ ଶ୍ୱଶୁର ନିଜ ଘରର ହେବାକୁ ଯାଉଥିବା ବୋହୂର ଗୋଟିଏ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିଦେଲେ | ବାସ୍ତବରେ କନ୍ୟା ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ବିମାନ ଯାତ୍ରା କରିନଥିଲେ | ତାଙ୍କର ଇଚ୍ଛା ଥିଲା ଯେ ସେ ଥରେ ପବନରେ ଯାତ୍ରା କରିବେ | ତେବେ ତାଙ୍କ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ଶାଶୂଘର ଲୋକେ ୩ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାରେ ହେଲିକପ୍ଟର ବୁକ କରିଦେଲେ | ଏହା ପରେ ବୋହୂର ବିଦାୟୀ ଏହି ହେଲିକପ୍ଟରରେ ହେଲା |

ନାଙ୍ଗଲରେ ରହୁଥିବା ଟାଇଲ୍ସ କଣ୍ଟ୍ରାକ୍ଟର କୃଷ୍ଣ କୁମାରଙ୍କ ପୁଅ ରାହୁଲ ଆର୍ମିରେ କ୍ଲର୍କ ଅଟନ୍ତି | ତେବେ ତାଙ୍କର ବିବାହ ସର୍ଦ୍ଦାରପୁରା ଗ୍ରାମର ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ସେନା ଅଧିକାରୀ ବିରେନ୍ଦ୍ର କୁମାରଙ୍କ ଝିଅ ମୋନିକାଙ୍କ ସହ ହୋଇଥିଲା | ଦୁହେଁ ୨୦୨୦ ରେ ବିବାହ କରିଥାନ୍ତେ, କିନ୍ତୁ ଲକଡାଉନ କାରଣରୁ ଏହା ହୋଇପାରିଲା ନାହିଁ | ସେତେବେଳେ ରାହୁଲଙ୍କୁ ଛୁଟି ମିଳିନଥିଲା | ଏହି କାରଣରୁ ସେମାନଙ୍କର ବିବାହ ବିଳମ୍ବ ହୋଇଥିଲା |

ଏହା ମଧ୍ୟରେ ରାହୁଲ ଏବଂ ମୋନିକା ପରସ୍ପର ସହ ଫୋନରେ କଥା ହେଉଥିଲେ | ଥରେ ରାହୁଲ ମୋନିକାଙ୍କ ଇଚ୍ଛା ପଚାରିଲେ, ଏହା ଉପରେ ମୋନିକା ଉତ୍ତର ଦେଇ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ବିମାନ ଯାତ୍ରା କରିନାହାଁନ୍ତି | ତେଣୁ ସେ ବିମାନ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି | ପରେ ରାହୁଲ ମୋନିକାଙ୍କ ଇଚ୍ଛା ବିଷୟରେ ତାଙ୍କ ଘରଲୋକଙ୍କୁ ଜଣାଇଥିଲେ | ଏହା ପରେ ମୋନିକାଙ୍କ ଶାଶୁଘର ଲୋକେ ଦିଲ୍ଲୀରୁ ବିବାହ ପାଇଁ ଏକ ହେଲିକପ୍ଟର ବୁକ କରିଥିଲେ |

ହେଲିକପ୍ଟରଟିକୁ ନିମକା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନର ଲାଖାର ନାଙ୍ଗଲରୁ ଖେତଡିର ସର୍ଦ୍ଦାରପୁରା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୧୨ କିଲୋମିଟରର ଯାତ୍ରା ପୁରା କରିବାକୁ ଥିଲା | ଏଥିପାଇଁ ହେଲିକପ୍ଟରଟି ୩ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଭଡା ନେଇଥିଲା | ଏହି କଥା ଜାଣିବାକୁ ରାହୁଲ ମୋନିକାଙ୍କୁ ଦେଇନଥିଲେ | ଏହା ତାଙ୍କ ପାଇଁ ସରପ୍ରାଇଜ ଥିଲା | ତା’ପରେ ଫେବୃଆରୀ ୧୫ରେ ସେମାନଙ୍କର ବିବାହ ହୋଇଥିଲା | ପରଦିନ ଯେମିତି ବିଦାୟୀ ପାଇଁ ହେଲିକପ୍ଟର ଆସିଲା, ସେତେବେଳେ ମୋନୀକାଙ୍କର ଖୁସିର ସୀମା ନଥିଲା |

କାନ୍ଦି କାନ୍ଦି ପରିବାରକୁ ବିଦାୟ କହୁଥିବା ମୋନିକାଙ୍କ ଚେହେରା ଖୁସିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଗଲା | ଏହା ପରେ ସେ ଖୁସିରେ ହେଲିକପ୍ଟରରେ ବସି ନିଜ ଶାଶୂଘର ଚାଲିଗଲେ | କୁହାଯାଉଛି ଯେ ହେଲିକପ୍ଟରକୁ ଗାଁରେ ଅବତରଣ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ହେଲିପ୍ୟାଡ ମଧ୍ୟ ତିଆରି କରାଯାଇଥିଲା |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *