ଇଏକି ଅମାନବିକତା : କୁକୁରକୁ ପ୍ରଥମେ ଦଉଡ଼ିରେ ବା-ନ୍ଧି-ଲେ, ତା’ପରେ ଏକ କିଲୋମିଟର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରାସ୍ତାରେ ଘୋଷାରି ଘୋଷାରି ନେଲେ

ଆଜିକାଲି ଏପରି ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥାଏ, ଯେତେବେଳେ କି ନିର୍ଦ୍ଦୋଷମାନଙ୍କ ଉପରେ ଅତ୍ୟାଚାର ହୋଇଥାଏ | କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ କେହି ସେମାନଙ୍କୁ ଛାତରୁ ଫୋପାଡି ଦିଅନ୍ତି ତ ଆଉ କେଉଁଠି କେହି କେହି ସେମାନଙ୍କୁ ଅସହିଷ୍ଣୁ ନିର୍ଯାତନା ଦେଇଥାନ୍ତି | ସବୁ ଦୁ-ଷ୍କ-ର୍ମ-ଗୁ-ଡି-କ ମଣିଷର ଅଟେ | ଏହା ସୁରଟ ସହରର ଭେସୁ ଅଞ୍ଚଳର ମାମଲା ଅଟେ | ଏଠାରେ ଦୁଇ ଜଣ ଲୋକ କୁକୁର ସହିତ ଅମାନବୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଲୋକଙ୍କ ଆତ୍ମା ​​କମ୍ପିତ ହୋଇପାରେ | ଦୁଇଜଣ ଲୋକ ରାସ୍ତାରେ ଗୋଟିଏ କୁକୁରକୁ ଦଉଡିରେ ବା-ନ୍ଧି ବାଇକରେ ଏକ କିଲୋମିଟର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଘୋଷାରି ଘୋଷାରି ନେଲେ |

ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ତିଆରି କରିଦେଲେ ଭିଡିଓ :-

ଏହି ସମୟରେ ରାସ୍ତାରେ ଯାଉଥିବା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଏହାର ଭିଡିଓ ତିଆରି କରିଥିଲେ | ଟାଇମ୍ସ ଅଫ ଇଣ୍ଡିଆ ଅନୁଯାୟୀ ପୋଲିସ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଅମାନବୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଥିବା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି | ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ ଘଟଣାଟି ଭେସୁରେ ଥିବା ଭଗବାନ ମହାବୀର କଲେଜ ନିକଟସ୍ଥ ଏକ ରାସ୍ତାର ଅଟେ |

ସାଙ୍ଗ ଚଲାଉଥିଲା ବାଇକ :-

ହିତେଶ କହିଛନ୍ତି ଯେ କୁକୁରଟି ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ମ-ରିସାରିଥିଲା | ସେମାନେ ତ ତାକୁ ନିଷ୍କାସନ ପାଇଁ ନେଇ ଯାଉଥିଲେ | ଯେତେବେଳେ କି ପଶୁ ଅଧିକାର ପ୍ରତିଷ୍ଠାନ ସହ ଜଡିତ ଦର୍ଶନ ଦେଶାଇ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଭିଡିଓରେ କୁକୁରଟିକୁ ଚଳପ୍ରଚଳ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା | ଅର୍ଥାତ କୁକୁରଟି ବଞ୍ଚିଥିଲା |

ମାମଲା ହୋଇସାରିଛି ପଞ୍ଜିକରଣ :-

ଏହି ସମୟରେ ଯେଉଁ ବାଇକ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇଥିଲା ତାହା ହିତେଶଙ୍କର ହିଁ ଥିଲା | ବାଇକ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ଚଲାଉଥିଲେ | ହିତେଶ ପଛରେ ବସି କୁକୁରକୁ ଦଉଡ଼ିରେ ବା-ନ୍ଧି ଘୋଷାରି ନେଉଥିଲା | ପଶୁମାନଙ୍କ ପ୍ରତି କ୍ରୁରତାର ନିବାରଣ ଅଧିନିୟମରେ ହିତେଶଙ୍କ ଉପରେ ମା-ମ-ଲା ପଞ୍ଜିକରଣ କରାଯାଇଛି | ବର୍ତ୍ତମାନ ଗାଡି ଚଳାଉଥିବା ଅ-ଭି-ଯୁ-କ୍ତଜଣକ ଫେରାର ଅଛନ୍ତି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *