ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ : ଅନଲାଇନ ଲାଇଭ ଷ୍ଟ୍ରିମିଙ୍ଗ ଚାଲିଥିଲା ବେଳେ ହଠାତ ସ୍ତ୍ରୀ ଆସିଲେ କିସ କରିବା ପାଇଁ,ଆଉ ତା ପରେ ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରଲ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପାଇଁ ଅଧିକ ସମୟ ଲାଗେ ନାହିଁ | ଆଜିକାଲି କରୋନା ଭାଇରସ କାରଣରୁ ଅଧିକାଂଶ କମ୍ପାନୀରେ ୱାର୍କ୍ ଫ୍ରମ୍ ହୋମ ଚାଲୁଛି | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଅଫିସର ସାଧାରଣ କାର୍ଯ୍ୟଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ମିଟିଙ୍ଗ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, ଘରେ ଥାଇ ହିଁ ଆଟେଣ୍ଡ କରାଯାଉଛି |

ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଲାଇଭ କନଫେରନ୍ସରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିବା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଏପରି କିଛି କରିଛନ୍ତି ଯାହା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଛି |

ଲାଇଭ ମିଟିଙ୍ଗରେ ଉତ୍ତେଜନା :-

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଏହି ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଇପାରେ ଯେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଘରେ ଥାଇ ଲାଇଭ କନଫେରନ୍ସରେ ଆଟେଣ୍ଡ କରୁଥିଲେ। ଠିକ୍ ସେତିକିବେଳେ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଆସି ତାଙ୍କୁ କିସ୍ କରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ। ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ତାଙ୍କୁ ହଟାଇ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଅନ ଏୟାରରେ ଅଛନ୍ତି। ଏହା ଶୁଣି ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ହସିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଏବଂ ବ୍ୟକ୍ତି ପୁଣିଥରେ ମିଟିଙ୍ଗରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିଥିଲେ | ଆଇପିଏସ ଅଫିସର ରୁପିନ ଶର୍ମା ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ଲେଖିଛନ୍ତି – ୱାର୍କ୍ ଫ୍ରମ୍ ହୋମର କ୍ଷତି।

ସହଜ ନୁହେଁ ୱାର୍କ୍ ଫ୍ରମ୍ ହୋମ :-

କରୋନା ଭାଇରସ ସମୟରେ ଅନେକ ଭାରତୀୟ କମ୍ପାନୀରେ ୱାର୍କ୍ ଫ୍ରମ୍ ହୋମର ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇଛି। ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି କନ୍ସେପ୍ଟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ନୂଆ ଅଟେ | ଏହି କାରଣରୁ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡ଼ୁଛି | ଏପରି କିଛି ହୋଇଛି ଭିଡିଓରେ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ | ହୁଏତ ସ୍ତ୍ରୀ ଜାଣି ନ ଥିବେ ଯେ ସ୍ୱାମୀ ଲାଇଭ କନଫରେନ୍ସରେ ଅଛନ୍ତି କିମ୍ବା ସ୍ୱାମୀ ଜାଣି ନ ଥିବେ ଯେ ସେହି ସମୟରେ ହିଁ ସ୍ତ୍ରୀ ଆସି ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ହେବେ।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସ୍ତ୍ରୀ ପାଇଲେ ପ୍ରଶଂସା :-

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡ଼ିଓକୁ ମିକ୍ସ ରିଆକ୍ସନ ମିଳୁଛି | ଫେବୃଆରୀ 13 ତାରିଖ 2021 ରେ ଅପଲୋଡ ହୋଇଥିବା ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅଢେଇ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଦେଖି ସାରିଲେଣି | କମେଣ୍ଟରେ କିଛି ଲୋକ ତାଙ୍କୁ ଦିଲ୍ଲୀ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟର ଇକୋନୋମିକ୍ସର ପ୍ରଫେସର ବୋଲି କହିଛନ୍ତି। କିଛି ୟୁଜର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟବାନ ମନେ କରନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଏତେ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଅଟନ୍ତି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *