ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ଦୋସା ତିଆରି କରି ଉଡ଼ାଇଲେ ପବନରେ, ସିଧା ଯାଇ ପଡିଲା ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପ୍ଲେଟରେ,ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଜଣେ ଦୋସା ବିକ୍ରେତାଙ୍କ ଭିଡିଓ ଖୁବ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି | ମୁମ୍ବାଇର ଜଣେ ଦୋସା ବିକ୍ରେତା ଏକ ନିଆରା ଢଙ୍ଗରେ ଡୋସା ଦେଉଛନ୍ତି | ଏହି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଭିଡିଓ ଫେସବୁକରେ ୮୪ ମିଲିୟନ ଭ୍ୟୁ ଏକାଠି କରିସାରିଛି | ଦକ୍ଷିଣ ମୁମ୍ବାଇର ମଙ୍ଗଲଦାସ ମାର୍କେଟର ଶ୍ରୀ ବାଲାଜୀ ଦୋସାରେ, ବ୍ୟକ୍ତିଜଣକ ଦୋସା ତିଆରି କରି ଏଭଳି ଭାବରେ ପବନରେ ଖେଳାଉଛନ୍ତି, ଯାହା ସିଧା ଯାଇ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପ୍ଲେଟରେ ପଡୁଛି |

‘ଷ୍ଟ୍ରିଟ ଫୁଡ ରେସିପି’ ନାମକ ଏକ ଫେସବୁକ ପେଜ ଏହି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛି, ଯେଉଁଠାରେ ଦେଖାଯାଇପାରେ ଯେ ସେ ଦୋସା ତିଆରି କରି ପବନରେ ଖେଳାଉଛନ୍ତି | ସେହି ଦୋସା ସିଧା ଯାଇ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପ୍ଲେଟରେ ପଡିଥାଏ | ଏହି ଭିଡିଓ ଲୋକଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରୁଛି | କେହି ବି ବୁଝିପାରୁନାହାନ୍ତି ଯେ ସେ କିପରି ଏହାକୁ ପ୍ଲେଟରେ ପହଞ୍ଚାଉଛନ୍ତି | ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ଫେସବୁକ ପେଜ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛି, ‘ସର୍ଭିଙ୍ଗ ଦୋସା ଲାଇକ ଏ ବସ’ |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ଗତ ସପ୍ତାହରେ ଫେସବୁକରେ ପୋଷ୍ଟ କରାଯିବା ପରଠାରୁ ଭିଡିଓଟିରେ ହଜାର ହଜାର ପ୍ରଭାବିତ କମେଣ୍ଟ ସହିତ ୮୪.୪ ମିଲିୟନ ଭ୍ୟୁ ଏବଂ ୧.୩ ମିଲିୟନରୁ ଅଧିକ ‘ଲାଇକ’ ହାସଲ କରିଛି |

ଜଣେ ଫେସବୁକ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି, “ଚମତ୍କାର ବ୍ୟକ୍ତି, ଚମତ୍କାର ଶୈଳୀରେ ଦୋସାକୁ ପବନରେ ଉଡାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ସିଧା ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପ୍ଲେଟରେ ପକାଉଛନ୍ତି ” | ସାର ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ସେ ଖାଦ୍ୟକୁ କଳାତ୍ମକ ଭାବରେ ପରଷୁଛନ୍ତି’ |

ତେବେ ଅନେକ ଲୋକ ଦୋସା ବିକ୍ରେତାଙ୍କୁ ସମାଲୋଚନା କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ପବନରେ ଦୋସା ଫିଙ୍ଗିବା ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଅରୁଚି ଦର୍ଶାଇଥାଏ | କିଛି ଲୋକ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ କୌଶଳଟି “ଅସ୍ୱାଭାବିକ” ଲାଗୁଛି |

ଜଣେ ଦର୍ଶକ କହିଛନ୍ତି, “ଦୋସାକୁ ପବନରେ ଫିଙ୍ଗିବାର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ କ’ଣ ? ଏହା ବାସ୍ତବରେ କୌଣସି ଅର୍ଥ ରଖିନଥାଏ ” | ଅନ୍ୟ ଜଣେ କହିଛନ୍ତି, ‘ଖାଦ୍ୟ ସହିତ ଖେଳିବା … ଖରାପ ଷ୍ଟଣ୍ଟ ଅଟେ’ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *