କ୍ରିକେଟ ପିଚ୍ ରେ ହଠାତ ଖେଳାଳିଙ୍କର ଯ-ନ୍ତ୍ର-ଣା-ଦା-ୟ-କ ମୃ-ତ୍ୟୁ,ଦେଖନ୍ତୁ ଲାଇଭ ଭିଡ଼ିଓ

ସଙ୍କେତ ପାଠକ, ମୁମ୍ବାଇ: କ୍ରିକେଟର ପିଚ୍ ରେ ଇତିହାସ ବନାଯାଏ, କିନ୍ତୁ ପୁଣେର ଜୁନ୍ନର ତାଲୁକା ତହସିଲର ହୃଦୟ ବି-ଦା-ର-କ ଘ-ଟ-ଣା ସାମ୍ନାରେ ଆସିଛି|ଯେତେବେଳେ କ୍ରିକେଟ ମ୍ୟାଚ୍ ସମୟରେ ନନଷ୍ଟ୍ରାଇକରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ଖେଳାଳିର ହାର୍ଟ ଚୋକ୍ ଫଳରେ ଦୁଃଖଦ ମୃ-ତ୍ୟୁ ହୋଇଛି|ଏହି ଘ-ଟ-ଣାର ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାରେ ଆସିଛି , ଯେଉଁଥିରେ ସଫା ନଜର ଆସିଛି ଯେ ବଲ ପକାଇବା ପରେ ଷ୍ଟ୍ରାଇକରେ ଖେଳିବାକୁ ଥିବା ଖେଳାଳି ସଟ୍ ମାରୁଛି ଓ ନନଷ୍ଟ୍ରାଇକରେ ଥିବା ଖେଳାଳି ରନ୍ ନେବାକୁ ଆଗକୁ ବଢୁଛି|

ଯଦିଓ ରନ ହୋଇପାରିନାହିଁ, ତେଣୁ ନନଷ୍ଟ୍ରାଇକ୍ ଖେଳାଳି ନିଜ କ୍ରିଜକୁ ପୁଣି ଫେରିଆସେ, କିନ୍ତୁ ଏହାର ୩ ସେକେଣ୍ଡ ପରେ କିଛି ଅସ୍ୱାଭାବିକ ଯୋଗୁଁ ବସି ଯାଏ |ଏହାର କିଛି ସମୟ ପରେ ତଳେ ଗଡିଯାଏ ଓ ଏହି ସମୟରେ ମୃ-ତ୍ୟୁ ଘଟିଥାଏ|

ଫଟୋରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ସେ କିଭଳି ଭାବେ ଷ୍ଟ୍ରାଇକ୍ ସାଇଡରେ ଯିବାକୁ ଚେଷ୍ଟିତ ଥିଲେ|କିନ୍ତୁ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଆସିଥିବା ଅଚାନକ ହାର୍ଟ ଆଟାକ୍ ଫଳରେ ପିଚ୍ ରେ ତାଙ୍କର ମୃ-ତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା|ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖେ ଯେ ଆଜି ଦୋ ପହର ସମୟରେ ଯେତେବେଳେ ଆଝାର ସଂଘ ଓ ଜାମବୁତ ସଂଘ ମଧ୍ୟରେ ମୁକାବିଲା ଚାଲିଥିଲା ସେତେବେଳେ ଏହି ହୃଦୟ ବିଦାରକ ଘଟଣା ଘଟିଛି|ମୃ-ତ-କ-ଙ୍କ ନାମ ବାବୁ ନଲାୱଡେ ଓ ବୟସ ୪୭ ଵର୍ଷ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି|ତାକୁ ତୁରନ୍ତ ଡାକ୍ତର ରାଉତଙ୍କ ପାଖକୁ ନିଆଗଲା କିନ୍ତୁ ସେତେବେଳକୁ ତାର ମୃ-ତ୍ୟୁ ହୋଇସାରିଥିଲା|

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ-

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *