ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଫଟୋରେ କେତୋଟି ହାତ ଦେଖାଯାଉଛି ? ଫଟୋ ଦେଖି ସମସ୍ତେ ହେଉଛନ୍ତି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ

ହାଇକର୍ସର ଏକ ଗ୍ରୁପର ଗୋଟିଏ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ୟୁଜର୍ସଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଦେଇଛି | ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି ଯେ ଏହି ଫଟୋ ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଭ୍ରମରେ ପକାଇବ | ଫଟୋରେ ଦେଖାଯାଇଛି ଯେ କିଛି ଲୋକ ଏକ ଗ୍ରୁପରେ ଠିଆ ହୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନେ ନିଜ ହାତରେ ଛୋଟ ଛୋଟ ବୋତଲ ଧରିଛନ୍ତି | ଏହି ଫଟୋରେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ କଥା ଏହା ହେଉଛି ଯେ ଫଟୋରେ ବୋତଲ ତ ୪ଟି ଦେଖାଯାଉଛି, କିନ୍ତୁ ହାତ କେବଳ ୩ ଟି ଦେଖାଯାଉଛି | ଫଟୋକୁ ଦେଖି ଲାଗୁଛି ଯେ ଚତୁର୍ଥ ବୋତଲ ପବନରେ ରହିଛି, ତାକୁ କେହି ବି ଧରି ନାହାଁନ୍ତି | କିନ୍ତୁ, ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ପାଖରୁ ଦେଖିବେ, ସେତେବେଳେ ଆପଣ ବୁଝିପାରିବେ ଯେ ପ୍ରକୃତରେ ଏପରି କଣ ହୋଇଛି |

ଏହି ଅନନ୍ୟ ଭ୍ରମ ହଜାର ହଜାର ଲୋକଙ୍କୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବିରକ୍ତ କରିଦେଇଛି | ଫଟୋକୁ ପ୍ରଥମେ ରେଡ୍ଡିଟରେ ସେୟାର କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ପରେ ମାଇକ୍ରୋବ୍ଲଗିଂ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଟ୍ୱିଟରରେ ଜଣେ ୟୁଜର ଦ୍ୱାରା ପୁଣିଥରେ ପୋଷ୍ଟ କରାଯାଇଥିଲା, ଯିଏକି ଲେଖିଥିଲେ, ” ମୋ ମସ୍ତିଷ୍କ ଏହି ଫଟୋରେ ୪ ଜଣ ଲୋକ ଥିବାର ଅସ୍ୱୀକାର କରିଥାଏ |”

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ଟ୍ୱିଟରରେ ସେୟାର କରିବା ପରଠାରୁ ଏହି ଫଟୋକୁ ୨ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ‘ଲାଇକ’ ମିଳିସାରିଛି ଏବଂ ୪୩,୦୦୦ ରୁ ଅଧିକ ରିଟ୍ୱିଟ କରାଯାଇଛି | ଏହାସହିତ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଗୁଡିଏ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ କମେଣ୍ଟସ ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି |

ଅଧିକାଂଶ ଲୋକ ଯେତେବେଳେ ଫଟୋକୁ ପାଖରୁ ଦେଖିଲେ, ସେମାନେ ଏହି କଥା ବୁଝିପାରିଲେ ଯେ ଫଟୋରେ ଚତୁର୍ଥ ହାତ ମଧ୍ୟ ଅଛି, ଯିଏକି ଏପରି ଜ୍ୟାକେଟ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି, ଯାହା ଆମକୁ ଦେଖାଯାଉ ନାହିଁ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *