ବିବାହ ସମାରୋହ ସମୟରେ ଯ-ନ୍ତ୍ର-ଣା-ଦା-ୟ-କ ଦୁ-ର୍ଘ-ଟ-ଣା, କନ୍ୟା କରୁଥିଲା ଡ୍ୟାନ୍ସ, ତା ‘ ପରେ ଯାହା ହେଲା,ଦେଖିଲେ ଲୋମ ଟାଙ୍କୁରି ଉଠିବ,ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ

ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ମୁଜାଫରନଗରରେ ମଙ୍ଗଳବାର ରାତିରେ ଏକ ବଡ଼ ଦୁର୍ଘଟଣା ହୋଇଛି। ବାସ୍ତବରେ ଏକ ବିବାହ ସମାରୋହ ସମୟରେ ରାଜପଥରୁ ଶୋଭାଯାତ୍ରା ବାହାରୁଥିଲା | ଏହା ପରେ କାରରେ ବସିଥିବା କନ୍ୟା ସନରୁଫରୁ ବାହାରି ଡ୍ୟାନ୍ସ କରିବାକୁ ଆରମ୍ଭ କଲା। ଶୋଭାଯାତ୍ରାରେ ସେହି ସମୟରେ ଉ-ତ୍ତେ-ଜ-ନା ଦେଖା ଦେଇଥିଲା, ଯେତେବେଳେ ଏକ ଅନିୟନ୍ତ୍ରିତ କାର ଅନେକ ପଦଯାତ୍ରାକୁ ପଦଦଳିତ କରିଦେଇଥିଲା |

ସୂଚନାନୁସାରେ, ଏହି ଦୁ-ର୍ଘ-ଟ-ଣାରେ- ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କର ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ମୃ-ତ୍ୟୁ ହୋଇଛି, ଏହାସହିତ 12 ରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିବା କୁହାଯାଉଛି। ଦୁ-ର୍ଘ-ଟ-ଣା-ର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ପୋ-ଲି-ସ ଶ-ବକୁ ନିଜ କବଜାକୁ ନେଇ ପୋ-ଷ୍ଟ-ମ-ର୍ଟ-ମ ପାଇଁ ପଠାଇ ଦେଇଛନ୍ତି ଏବଂ ମାମଲାର ଯାଞ୍ଚ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଛି।

ମାମଲାଟି ମୁଜାଫରନଗରର ନୂଆ ମାଣ୍ଡି ପୋ-ଲି-ସ ଷ୍ଟେସନ ଅଞ୍ଚଳର ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି। ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଉଛି ଯେ ରାଜପଥରେ କନ୍ଯା କାରର ସନରୁଫରୁ ବାହାରି ନାଚୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଶୋଭାଯାତ୍ରା ମଧ୍ୟ ସାଥିରେ ଚାଲିଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ ଏକ ହାଇ ସ୍ପିଡ୍ କାର ଆସିଥାଏ ଏବଂ କନ୍ୟା ପାଖରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କୁ ମା-ଡି ଦେଇ ଚାଲିଯାଇଥାଏ | ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣା ପରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ଘ-ଟ-ଣା-ସ୍ଥ-ଳରେ ମୃ-ତ୍ୟୁ ହୋଇଗଲା ଏବଂ ବହୁ ଲୋକ ଆ-ହ-ତ ହୋଇଗଲେ।

ଭିଡିଓରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ଦେଖାଯାଉଛି ଯେ ଦୁ-ର୍ଘ-ଟ-ଣା ପରେ ଜଣେ ଯୁବକ ବହୁ ଦୂରରେ ଉଡ଼ିଯାଇ ପଡିଲା ଏବଂ ରାସ୍ତାଟି ରକ୍ତରେ ଆଚ୍ଛାଦିତ ହୋଇଥିଲା। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଦୁ-ର୍ଘ-ଟ-ଣା ପରେ ଅ-ଭି-ଯୁ-କ୍ତ ଡ୍ରାଇଭର ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ କାର ଛାଡି ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ରାଜପଥରେ ଶୋ-କ-ର ଛାୟା ଖେଳିଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ଭିଡ ଜମିଥିଲା।

ଏହି ସମୟରେ କେହି ଜଣେ ଦୁ-ର୍ଘ-ଟ-ଣା-ର ସୂଚନା ସ୍ଥାନୀୟ ପୋ-ଲି-ସକୁ ଦେଇଥିଲେ। ସୂଚନା ମିଳିବା ମାତ୍ରେ ପୋ-ଲି-ସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା ଏବଂ ଶ-ବ-କୁ ଜବତ କରି ପୋ-ଷ୍ଟ-ମ-ର୍ଟ-ମ ପାଇଁ ପଠାଇଥିଲା। ମୃ-ତ-କ-ଙ୍କ ନାମ ପ୍ରମୋଦ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି। ଏହା ପରେ ବିବାହ ସମାରୋହରେ ଉ-ତ୍ତେ-ଜ-ନା ଦେଖାଦେଇଥିଲା।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *