ମହିଳା ଜଣକ ଟ୍ରେନ ତଳ ଦେଇ ଅତିକ୍ରମ କରୁଥିଲେ ଟ୍ରାକ, ଠିକ ସେତିକିବେଳେ ଚାଲିବାକୁ ଲାଗିଲା ଟ୍ରେନ, ଆଉ ତା’ପରେ,ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରଲ ଏହି ଭିଡିଓ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆ-ଶ୍ଚ-ର୍ଯ୍ୟ କରିଛି | ମାମଲାଟି ହରିୟାଣାର ରୋହତକର ଅଟେ | ଯେଉଁଠାରେ ରେଲୱେ ଟ୍ରାକ ଅତିକ୍ରମ କରୁଥିବା ଜଣେ ମହିଳା ଟ୍ରାକରେ ଶୋଇକି ନିଜ ଜୀବନକୁ ବଞ୍ଚାଇଥିଲେ | ବାସ୍ତବରେ ମହିଳା ଜଣକ ଚଳନ୍ତା ଟ୍ରେନ ତଳେ ଫସି ରହିଥିଲେ, ଯାହା ପରେ ସେ ରେଳ ଟ୍ରାକରେ ଶୋଇକି ନିଜକୁ ବଞ୍ଚାଇଥିଲେ | ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଦୁ-ର୍ଘ-ଟଣା-ର ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଲୋକମାନେ ମହିଳାଙ୍କ ବୁଝାମଣା ଏବଂ ସାହସକୁ ପ୍ରଶଂସା ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି | ତେବେ ଅନେକ ଲୋକ ତାଙ୍କୁ ସମାଲୋଚନା ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି |

ଯେତେବେଳେ ଚାଲିବାକୁ ଲାଗିଲା ଟ୍ରେନ :-

‘ଏଏନଆଇ’ ଫେବୃଆରୀ ୧୮ ତାରିଖରେ ଏହି ଆ-ଶ୍ଚ-ର୍ଯ୍ୟ-ଜ-ନ-କ ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛି, ଯାହାକୁ ଖବର ଲେଖିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୪୦,୦୦୦ ରୁ ଅଧିକ ଭ୍ୟୁ ଏବଂ ପାଖାପାଖି ୨,୦୦୦ ଲାଇକ ମିଳିଛି | ଏହାସହିତ ଶହ ଶହ ଲୋକ ଏହା ଉପରେ ନିଜ ନିଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଉଛନ୍ତି |

କ’ଣ ରହିଛି ପୁରା ମାମଲା ?

ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଟ୍ରେନ ପୂର୍ବରୁ ଠିଆ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ସିଗନାଲ ଆସିବାକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲା | କଥିତ ଭାବରେ ଯେପରି ଏଇ ମହିଳା ଜଣକ ଟ୍ରେନ ତଳେ ଟ୍ରାକ ଅତିକ୍ରମ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲେ, ଠିକ ସେତିକିବେଳେ ଟ୍ରେନ ଚାଲିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା ​​| ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ମହିଳା ନିଜକୁ ରକ୍ଷା କରିବା ପାଇଁ ଟ୍ରେନ ତଳେ ହିଁ ଶୋଇ ପଡ଼ିଥିଲେ | ସେ ସେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଶୋଇଥିଲେ, ଯେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପୁରା ଟ୍ରେନ ତାଙ୍କ ଉପରୁ ଯାଇନଥିଲା | କୁହାଯାଉଛି ଯେ ମହିଳା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ସୁରକ୍ଷିତ ଅଛନ୍ତି |

 

ଭିଡିଓ ଭା-ଇ-ରା-ଲ ହେବା ପରେ ଅନେକ ଲୋକ ଏହା ଉପରେ ନିଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଥିଲେ | ଯେପରି କିଛି ଲୋକ ଲେଖିଛନ୍ତି – ଏହି ମହିଳା ସାହସୀ ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ଆଉ କିଛି ଲୋକ କହିଥଲେ – ଯାହାକୁ ରଖିବେ ଭଗବାନ, ତାକୁ କେହି ମାରିପାରିବେ ନାହିଁ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *