ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ : ଜଙ୍ଗଲରେ ଶୋଷରେ ବୁଲୁଥିଲା ଏହି ସାପ , ବ୍ୟକ୍ତିଜଣକ ବୋତଲରେ ପାଣି ଆଣି କେମିତି ପିଆଇଲେ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ପୁରୁଣା ଭିଡିଓ ପୁଣି ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯେଉଁଠାରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଶୋଷିଲା କୋବ୍ରାକୁ ନିଜ ହାତରେ ପାଣି ପିଆଇଲେ | ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ | ଇଣ୍ଡିଆନ ଫରେଷ୍ଟ ଅଫିସର ସୁଶାନ୍ତ ନନ୍ଦା ଏହି ଭିଡ଼ିଓଟିକୁ ଟ୍ୱିଟରରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ତାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଭିଡିଓ ସେୟାର କରାଯିବା ପରଠାରୁ ହିଁ ଭିଡ଼ିଓଟି ପୁଣିଥରେ
ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଛି |

ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଉଛି ଯେ ବନ ଅଧିକାରୀ ଆରାମରେ ଶୋଷିଲା କୋବ୍ରାକୁ ବୋତଲରୁ ପାଣି ପିଆଉଛନ୍ତି | କୋବ୍ରା ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଶାନ୍ତ ଭାବରେ ପାଣି ପିଉଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି | ସୁଶାନ୍ତ ନନ୍ଦା ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରି କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ପ୍ରେମ ଏବଂ ପାଣି … ଜୀବନର ଦୁଇଟି ସବୁଠାରୁ ଭଲ ଜିନିଷ |

https://twitter.com/i/status/1361567075475447811′

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ଭିଡିଓଟିକୁ ମାଇକ୍ରୋବ୍ଲଗିଂ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ପ୍ରାୟ ୯,୦୦୦ ଥର ଦେଖାଯାଇଛି | ଏହାସହିତ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲାଇକ ଏବଂ ୨୦୦ ରୁ ଅଧିକ ରି-ଟ୍ୱିଟ କରାଯାଇଛି | ଅନେକ ଟ୍ୱିଟର ବ୍ୟବହାରକାରୀ ବନ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ | ଯେଉଁଭଳି ଭାବରେ ସେ ସାହାଯ୍ୟ କରି ଏକ ବିଷାକ୍ତ ସାପର ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚିଲେ ଏବଂ ପାଣି ପିଆଇଲେ, ତାକୁ ଦେଖି ଲୋକମାନଙ୍କ ମୁହଁରେ ହସ ଆସିଥିଲା |

ସେହିପରି ଅନେକ ଲୋକ ମାନିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଏକ ନୋଟ ସହିତ ସେୟାର କରାଯିବା ଉଚିତ | ଯେଉଁଥିରେ ଲେଖା ଥିବ ଯେ ଲୋକଙ୍କୁ ସାପ ନିକଟକୁ ଆସିବାକୁ ଦିଆଯିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ | ସୁରକ୍ଷିତ ଭାବରେ ସମ୍ଭାଳିବା ଲୋକ ହିଁ ଏପରି କରନ୍ତୁ |

ଏହା ପ୍ରଥମଥର ନୁହେଁ ଯେ ଯେତେବେଳେ ଏକ ବୋତଲରୁ ପାଣି ପିଉଥିବା ସାପର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆର ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିଛି | ୨୦୧୭ ରେ ଏକ ଶୋଷିଲା କିଙ୍ଗ କୋବ୍ରା କର୍ଣ୍ଣାଟକର କାଇଗା ଗ୍ରାମରେ ନିଜ ରାସ୍ତା ଖୋଜିଥିଲେ, ଯେଉଁଠାରେ ଜଣେ ବନ୍ୟଜନ୍ତୁ ଉଦ୍ଧାରକାରୀ ତାକୁ କିଛି ପାଣି ଦେଇଥିଲେ, ଯାହାକୁ ସେ ଖୁବଶିଘ୍ର ଶେଷ କରିଦେଇଥିଲା |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *