କୁକୁର ସାମ୍ନାରେ ‘ଲାପଟପ’ରେ ବହୁତ ସ୍ପିଡ଼ରେ ଟାଇପିଙ୍ଗ କରୁଥିଲେଏହି ବ୍ୟକ୍ତି, ତା’ପରେ କୁକୁର କଲା ଏମିତି କିଛି … ଦେଖନ୍ତୁ ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କୁକୁରମାନଙ୍କର ଭିଡିଓ ପ୍ରାୟ ସବୁବେଳେ ଭାଇରଲ ହେବାରେ ଲାଗିଥାଏ, ଯାହାକୁ ଦେଖି ଆମେ ଖୁସି ହୋଇଥାନ୍ତି | କିଛି ଭିଡିଓ ତ ଏତେ ସୁନ୍ଦର ହୋଇଥାଏ ଯେ ଆମର ହୃଦୟ ଜିତିଥାଏ | ଲୋକମାନେ କୁକୁରକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ଏବଂ ଏହି କାରଣରୁ ଅଧିକାଂଶ ଲୋକ ନିଜ ଘରେ କୁକୁରକୁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ପାଳନ୍ତି | କିଛି ଲୋକ ତ ନିଜ କୁକୁରକୁ ଏତେ କଥା ଶିଖେଇ ଦେଇଥାନ୍ତି ଯେ ଆମେ ସେମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକଳାପକୁ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଉ | ଅନେକ ଥର କୁକୁରମାନେ ମଧ୍ୟ ନିଜ ମାଲିକମାନଙ୍କୁ ଏତେ ଭଲ ପାଇଥାନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କୁ ଦେଖି ବହୁତ କିଛି ଶିଖିଯାନ୍ତି | ବର୍ତ୍ତମାନ ଏକ ସୁନ୍ଦର କୁକୁରର କ୍ୟୁଟ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯିଏକି ସମସ୍ତଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିଯାଇଛି |

ଏହି ଭିଡିଓରେ ଏକ ସୁନ୍ଦର କୁକୁର ଲାପଟପରେ ଟାଇପିଙ୍ଗ କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି | ତାର ଟାଇପିଙ୍ଗ କରିବାର ଶୈଳୀକୁ ଦେଖି ସମସ୍ତେ ଖୁସି ହେଉଛନ୍ତି ଏବଂ ଭିଡିଓରେ ମଜାଳିଆ କମେଣ୍ଟସ ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓ ଆଇପିଏସ ଅଫିସର ଦିପାଂଶୁ କାବ୍ରା ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ସେ ଏହି ଭିଡିଓ ଏକ ଅନ୍ୟ ଆଇପିଏସ ଅଫିସର @IPSVijRK ଙ୍କୁ ଟ୍ୟାଗ କରି କମେଣ୍ଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ସାର ତାକୁ ନିଜ କାଗଜପତ୍ର ଜଲଦି ଟାଇପ କରିବାକୁ କହିଥିଲେ |’

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି | ଆପଣ ନିଜେ ଦେଖିନିଅନ୍ତୁ କିପରି ଭିଡିଓରେ କୁକୁରଟି ନକଲି ଲାପଟପରେ ବହୁତ ସ୍ପିଡ଼ରେ ନ ରହି ଟାଇପିଙ୍ଗ କରୁଛି | ଯାହାକୁ ଦେଖି ସେମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ମଜା ଲାଗୁଛି | ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୬୦ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଥର ଦେଖାଯାଇଛି ଏବଂ ଲୋକମାନେ ଏହା ଉପରେ ମଜାଳିଆ କମେଣ୍ଟସ ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *