ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭାରି ପଡିଲା ଚାଲେଞ୍ଜ, ଗୋରିଲା ଗ୍ଲୁରେ ନାକରେ ଲାଗିରହିଲା ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ ଗ୍ଲାସ, କରିବାକୁ ପଡିଲା ସର୍ଜରୀ,ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

କିଛି ଲୋକ ଚାଲେଞ୍ଜ ନେବାକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି | ଚାଲେଞ୍ଜ ନେଇ ଲୋକମାନେ ଜିତି ବି ଯାନ୍ତି | କିନ୍ତୁ, ଅନେକ ଥର ଏପରି ମଧ୍ୟ ହୋଇଥାଏ ଚାଲେଞ୍ଜ ନେବା ପରେ ବ୍ୟକ୍ତି ଅନୁତାପ ମଧ୍ୟ କରନ୍ତି ଏବଂ ସେ ଏହା ମଧ୍ୟ ଭାବନ୍ତି ଯେ ସେ ଚାଲେଞ୍ଜ କାହିଁକି ନେଲେ ? ଏହିପରି କିଛି ହୋଇଛି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ, ଯିଏକି ଚାଲେଞ୍ଜ ନେବାପରେ ଅନୁତାପ କରୁଛନ୍ତି | କୁହାଯାଉଛି ଯେ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ଗୋରିଲା ଗ୍ଲୁ ସହିତ ନିଜ କେଶକୁ ଚାପିଥିବା ଝିଅର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା | ଏହି ଭିଡିଓରୁ ଶିକ୍ଷା ଗ୍ରହଣ କରିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଓଲଟା ଚାଲେଞ୍ଜ ନେଇଗଲା ଏବଂ ନିଜକୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇଦେଲା |

ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ଖୁବ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି | ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ପରେ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ନିଜ ଜୀବନ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ବଡ ସର୍ଜରୀ କରିବାକୁ ପଡିଲା | କୁହାଯାଉଛି ଯେ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଆମେରିକାର ଲୁଧିଆନାରେ ରହୁଥିବା ଟେସିକା ବ୍ରାଉନ ଗୋରିଲା ଗ୍ଲୁ ନାମକ ଏକ କମ୍ପାନୀର ଗ୍ଲୁ ନିଜ କେଶରେ ଲଗାଇ ଦେଇଥିଲେ | ଯାହାକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଲେନ ମାର୍ଟିନ ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ମଧ୍ୟ ଏପରି କିଛି କାମ କରିଦେଲେ ଏବଂ ନିଜକୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇଦେଲେ | ସେ ଗୋରିଲା ଗ୍ଲୁ ସହିତ ଏକ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ ଗ୍ଲାସକୁ ନିଜ ନାକରେ ଲଗାଇଦେଲେ | ଯାହାକୁ ହଟାଇବା ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ବଡ ସର୍ଜରୀ କରିବାକୁ ପଡିଥିଲା |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ଲେନ ମାର୍ଟିନ ନିଜର ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକଳାପର ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ତିଆରି କରିଥିଲେ | ଭିଡିଓରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ଦେଖାଯାଇପାରେ ଯେ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ ଗ୍ଲାସ ତାଙ୍କ ପାଟିରେ ଲାଗିଯାଇଥିଲା ​​| ଯାହାକୁ ହଟାଇବା ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ସର୍ଜରୀ କରାଇବାକୁ ପଡିଥିଲା | ତା’ପରେ ହିଁ ତାଙ୍କୁ ସେହି ଗ୍ଲୁର ଶକ୍ତି ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ ହେଲା |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *