ଭାରତ ବନାମ ଇଂଲଣ୍ଡ : ଭାରତୀୟ ଟିମ ପାଇଁ ଚିନ୍ତାର କାରଣ , ଏହି ଷ୍ଟାର ଖେଳାଳୀ ଆହତ କାରଣରୁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି

ଚେନ୍ନାଇରେ ଖେଳାଯାଉଥିବା ଦ୍ୱିତୀୟ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚରୁ ଭାରତ ଟିମ ପାଇଁ ଦୁଃଖ ଖବର ଆସିଛି | ଭାରତୀୟ ଟିମର ଓପନର ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ ଶୁବମାନ ଗିଲ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି | ଯେଉଁ କାରଣ ପାଇଁ ଚତୁର୍ଥ ଦିନ ସେ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡକୁ ଫିଲ୍ଡିଂ କରିବାକୁ ଆସିପାରିନଥିଲେ | ବିସିସିଆଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଅପଡେଟ ସେୟାର କରିଛି | ବିସିସିଆଇ ଦ୍ୱାରା ଦିଆଯାଇଥିବା ଅପଡେଟ ଅନୁଯାୟୀ କୁହାଯାଇଛି ଯେ, ‘ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚର ତୃତୀୟ ଦିନ ଅର୍ଥାତ ସୋମବାର ଦିନ ଶୁଭମାନ ଗିଲ ନିଜ ବାମ ହାତରେ ଆଘାତ ପାଇ ବସିଛନ୍ତି, ତାଙ୍କୁ ସତର୍କତାମୂଳକ ସ୍କାନ ପାଇଁ ହସ୍ପିଟାଲ ନିଆଯାଇଛି | ମେଡିକାଲ ଟିମ ତାଙ୍କର ଆକଳନ କରୁଛନ୍ତି | ସେ ଆଜି ଫିଲ୍ଡିଂ ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ ନାହିଁ |’

କକୁହାଯାଉଛି ଯେ ତୃତୀୟ ଟେଷ୍ଟରେ ଭାରତୀୟ ଟିମ ବିଜୟର ଦ୍ୱାରରେ ଠିଆ ହୋଇଛି | ଭାରତ ଇଂଲଣ୍ଡକୁ ୪୮୨ ରନ‌ର ଟାର୍ଗେଟ ଦେଇଛି | ଭାରତୀୟ ଟିମର ବୋଲରମାନେ ଚମତ୍କାର ବୋଲିଂ କରୁଛନ୍ତି | ଏଠାରୁ ଇଂଲଣ୍ଡ ପାଇଁ ଜିତିବା ବହୁତ କଷ୍ଟକର | ଭାରତ ଦ୍ୱିତୀୟ ଇନିଂସରେ ୨୮୬ ରନ ସ୍କୋର କରିଥିଲା |

ଭାରତର ଦ୍ୱିତୀୟ ଇନିଂସରେ ଅଶ୍ୱିନ ନିଜ ଟେଷ୍ଟ କ୍ୟାରିୟରର ପଞ୍ଚମ ଶତାବ୍ଦୀ ସ୍କୋର କରିଥିଲେ | ଅଶ୍ୱିନ ଇଂଲଣ୍ଡର ପ୍ରଥମ ଇନିଂସ ସମୟରେ ୫ ୱିକେଟ ବୋଲିଂ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲେ | ଭାରତୀୟ ବ୍ୟାଟିଂ ସମୟରେ କ୍ୟାପଟେନ କୋହଲି ୬୨ ରନ ସ୍କୋର କରିଥିଲେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଭାରତୀୟ ଟିମ କୌଣସି ପ୍ରକାରେ ୨୮୬ ରନରେ ପହଞ୍ଚିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲା | କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଇଂଲଣ୍ଡର ପ୍ରଥମ ଇନିଂସ ମାତ୍ର ୧୩୪ ରନରେ ରହିଥିଲା |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *