ପୁଣି ଜଣେ ବର ହେଲା ଶିଶୁପାଳ : ବର କରିଥିଲା ଅପେକ୍ଷା, ଟଙ୍କା ଓ ଗହଣା ନେଇ ଦୁଇଟି ପିଲାର ବାପା ସହ ପଳାଇଲା କନ୍ୟା,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

ବିବାହରେ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଖୁସିର ବାତାବରଣ ରହିଥାଏ, ଲୋକମାନେ ହସନ୍ତି ଏବଂ ବହୁତ ଖୁସି ଥାନ୍ତି | ଧୂମଧାମର ସହିତ ବିବାହର ପ୍ରତ୍ୟେକ ରୀତିନୀତି ପାଳନ କରାଯାଏ | ତେବେ ବେଳେବେଳେ ଖୁସିର ଏହି ମୁହୂର୍ତ୍ତ କିଛି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଘଟଣା ପାଇଁ ଶୋକରେ ମଧ୍ୟ ବଦଳି ଯାଇପାରେ | ବେଳେବେଳେ ଏପରି କିଛି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ବିବାହର ଶବ୍ଦ ଅଚାନକ ଚୁପ ହୋଇଯାଏ | ତେବେ ଏପରି କିଛି ୟୁପିର ମଉରେ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି |

ବର୍ତ୍ତମାନ ରାଜସ୍ଥାନରୁ ୟୁପିର ମଉରେ ଏକ ଶୋଭାଯାତ୍ରା ପହଞ୍ଚିଥିଲା ​​| ଧୂମଧାମର ସହିତ ରାଜସ୍ଥାନରୁ ଏହି ଶୋଭାଯାତ୍ରା ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶକୁ ଆସିଥିଲା | ବରଯାତ୍ରୀମାନେ ବ୍ୟାଣ୍ଡ ବାଜା,ଢୋଲ ଶବ୍ଦରେ ଖୁସିରେ ଝୁମି ଝୁମି ଡ୍ୟାନ୍ସ କଲେ | ବର ଓ କନ୍ୟା ପକ୍ଷ ଲୋକମାନେ ବରଯାତ୍ରୀ ପହଞ୍ଚିବା ଉପରେ ବହୁତ ଖୁସି ଥିଲେ | କିନ୍ତୁ କେହି ମଧ୍ୟ ଜାଣି ନଥିଲେ ଯେ କିଛି ସମୟ ପରେ ଏହି ହସ ଖୁସି ସବୁକିଛି ବଦଳିବାକୁ ଯାଉଛି |

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ବର ବହୁତ ଧୂମଧାମର ସହିତ ଶୋଭାଯାତ୍ରା ଆଣିଥିଲା ଏବଂ ଖୁବଶୀଘ୍ର ସେ ନିଜ ବୋହୁକୁ ସାଙ୍ଗରେ ନେଇଥାନ୍ତା | କିନ୍ତୁ ସେ ଏକଥା ଜାଣି ନଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କର ହେବାକୁ ଯାଉଥିବା ସ୍ତ୍ରୀ ଆଉ କାହା ସହ ପଳାଇ ଯିବ | ଜଣାପଡିଲା କେ କନ୍ୟା ଗାଁର ହିଁ ନିଜ ପ୍ରେମିକ, ଯିଏକି ଦୁଇ ସନ୍ତାନର ବାପା ଥିଲେ ଟଙ୍କା ସହ ପଳାଇ ଯାଇଛନ୍ତି | ଶୌଚ ବାହାନାରେ କନ୍ୟା ନିଜ ଘରୁ ଗହଣା ଓ ଟଙ୍କା ନେଇ ଗାଁର ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ନେଇ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ | ବର୍ତ୍ତମାନ ପୋଲିସ ଏହି ମାମଲା ଉପରେ କଡା ନଜର ରଖିଛି | ପୋଲିସର ଯାଞ୍ଚ ଜାରି ରହିଛି |

ସୂଚନାନୁସାରେ, ଫେବୃଆରୀ ୭ ତାରିଖରେ ଗାଁରେ ରାଜସ୍ଥାନରୁ ଏକ ଶୋଭାଯାତ୍ରା ଆସି ପହଞ୍ଚିଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଏହି ଶୋଭାଯାତ୍ରାକୁ ବୋହୁ ବିନା ଫେରିବାକୁ ପଡିଥିଲା | ଏହା ଏପରି ହୋଇଥିଲା କାରଣ କନ୍ୟା ନିଜ ବରକୁ ଧୋକା ଦେଇ ଗାଁର ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ | ସେ ଶୌଚ ପାଇଁ ବାହାନା କରିଥିଲେ ଏବଂ ଆଉ ଫେରି ନଥିଲେ | ଘରଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ଖୋଜୁଥିଲେ ମଧ୍ୟ କନ୍ୟାର ଖବର ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମିଳିନଥିଲା |

ଦୁଇଟି ପିଲାଙ୍କ ବାପା ସହ ହେଲେ ଫେରାର :-

ଯାଞ୍ଚରେ ଏହା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ଯେ କନ୍ୟା ଅହମ୍ମଦାବାଦରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ | ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ଦୁଇଟି ପିଲାର ବାପା ମଧ୍ୟ ଅଟନ୍ତି | ନିଜ ସହ କନ୍ୟା ଗହଣା ଓ ୫୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ନେଇଯାଇଛି | ଏହାସହିତ ଦୁଇ ପରିବାରର ଇଜ୍ଜତକୁ ମଧ୍ୟ କନ୍ୟା ଧୂଳିସାତ କରିଦେଲା | ଅନ୍ୟ ପଟେ ଧୂମଧାମର ସହ ଆସିଥିବା ବରଯାତ୍ରୀଙ୍କ ବେରଂଗ ଭାବରେ ବୋହୂ ବିନା ଫେରିବାକୁ ପଡିଲା |

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ଖେଳିଗଲା ଏହି ମାମଲା :-

କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଏହି ମାମଲା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ହେଡଲାଇନରେ ରହିଛି | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଲୋକମାନେ ଏହାକୁ ନେଇ ଅଲଗା ଅଲଗା ପ୍ରକାରର କଥା କହିଛନ୍ତି | କନ୍ୟାକୁ ନେଇ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବହୁତ କ୍ରୋଧ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *