ନିଜ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କ ସହିତ ଫଟୋ ଉଠାଇବାକୁ ଚାହୁଁ ନାହାଁନ୍ତି ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି,ଜାଣନ୍ତୁ ସେହି ଅଜବ କାରଣ ବିଷୟରେ,ଯେଉଁଥି ପାଇଁ ଫଟୋ ଉଠାଇବାକୁ ଚାହୁଁ ନାହାଁନ୍ତି !

କିଛି ଲୋକ ନିଜର ଅସୁରକ୍ଷିତତାରେ ଅଜବ ପ୍ରକାରର କାମ କରିଥାନ୍ତି | ଏହିପରି କାମ କରି ସେମାନ ହସିବା ଏବଂ ରାଗିବାର ପାତ୍ର ହେବାପାଇଁ ଅଧିକ ସମୟ ଲାଗେ ନାହିଁ | ସାଧାରଣତଃ ରିଲେସନସିପ ପୋର୍ଟାଲର ବ୍ୟବହାର ସମ୍ପର୍କ ସହିତ ଜଡିତ ସୁଖ ଦୁଃଖ ସେୟାର କରିବାପାଇଁ କରାଯାଇଥାଏ | କିନ୍ତୁ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ସେଠାରେ ଏପରି ଏକ ଅସୁବିଧା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କ ଉପରେ ରାଗି ଯାଉଛନ୍ତି | ବାସ୍ତବରେ, ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ନିଜ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ଫଟୋ କ୍ଲିକ କରିବାରେ ଅସୁବିଧା ହୋଇଥାଏ |

ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ଫଟୋ ଉଠାଇବାକୁ ଚାହୁଁନାହାନ୍ତି ବ୍ୟକ୍ତି :-

ରିଲେସନସିପ ପୋର୍ଟାଲରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସମସ୍ୟା ପଢି ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ସମାଧାନ ଦେବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ବହୁତ କଥା ଶୁଣାଉଛନ୍ତି | ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ନିଜ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କ ସହିତ ଫଟୋ ଉଠାଇବାରେ ଅସୁବିଧା ହେଉଛି | ସେ ନିଜ ପାର୍ଟନରଙ୍କ ସହିତ ଗୋଟିଏ ଫ୍ରେମରେ ଦେଖାଯିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ନାହିଁ | ଯୁବକଙ୍କର ଏହି ସମସ୍ୟାର କାରଣ ଜାଣିବା ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ରାଗ ଲାଗିଥାଇପାରେ |

ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କ ହାଇଟ ପାଇଁ ଅସୁବିଧାରେ ଅଛନ୍ତି ଯୁବକ :-

କୁହାଯାଏ ଯେ ପ୍ରେମରେ ଧର୍ମ, ରଙ୍ଗ, ରୂପ, ଉଚ୍ଚତା, ଓଜନକୁ ଦେଖାଯାଏ ନାହିଁ | ଏହା ତ ଏପରି ଏକ ଅନୁଭବ ଅଟେ, ଯାହା କେବଳ ଯେକୌଣସି ହୃଦୟର କନେକ୍ସନକୁ ଯୋଡି ଦେଇଥାଏ | କିନ୍ତୁ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ନିଜ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡର ହାଇଟ ବା ଉଚ୍ଚତା ପାଇଁ ଅସୁବିଧା ରହିଛି | ବାସ୍ତବରେ, ଏହି ଯୁବକ ଜଣକ ନିଜ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଠାରୁ ଅଧା ଇଞ୍ଚ ଲମ୍ବା ଅଟନ୍ତି | ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ହିଲ ପିନ୍ଧନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କଠାରୁ ବଡ ଦେଖାଯାଏ | ସେଥିପାଇଁ ଯୁବକ ଜଣକ ତାଙ୍କ ସହ ଫଟୋ ଉଠାଇବାକୁ ଚାହୁଁନାହାଁନ୍ତି |

ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଅପମାନରେ ରାଗିଯାଇ ନେଲେ ନିଷ୍ପତ୍ତି :-

ଯୁବକ ଜଣକ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ନିଜ ଏବଂ ନିଜ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡର ଏକ ଫଟୋ ଦେଖାଇଥିଲେ | ଫଟୋ ଦେଖି ସାଙ୍ଗମାନେ ତାଙ୍କ ହାଇଟକୁ ନେଇ ପରିହାସ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ | ତାଙ୍କର ଅପମାନରେ ରାଗିଯାଇ ସେ ସ୍ଥିର କଲେ ଯେ ସେ କେବେ ବି ନିଜ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ଫଟୋ ଉଠାଇବେ ନାହିଁ | ତାଙ୍କର ନିଷ୍ପତ୍ତିରେ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ବହୁତ ଦୁଃଖିତ |

ପାର୍ଟିରେ ଫୋଟ ଉଠାଇବାକୁ ମନା କଲେ :-

ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଘରେ ଏକ ପାର୍ଟୀ ଥିଲା, ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଇନଭାଇଟ କରାଯାଇଥିଲା | ଏହି ପାର୍ଟିକୁ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ହିଲ ପିନ୍ଧି ଆସିଥିଲେ, ଯାହା ଦ୍ୱାରା ତାଙ୍କ ହାଇଟ ଅଧିକ ଲାଗୁଥିଲା | ଏଥିରେ ଯୁବକ ଜଣକ ବହୁତ ରାଗିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ବାଧା ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ବହୁତ କିଛି କହିବା ଏବଂ ଅନୁରୋଧ କରିବା ସତ୍ତ୍ୱେ ମଧ୍ୟ ସେ ତାଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ଫଟୋ ଉଠାଇ ନଥିଲେ |

ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଭର୍ତ୍ସନା କଲେ :-

ଯୁବକଙ୍କର ଏହି କନଫେସନ ପଢି ଲୋକମାନେ ନିଜର ଅସନ୍ତୋଷ ବ୍ୟକ୍ତ କରୁଛନ୍ତି | ସେମାନେ ତାଙ୍କୁ ଇନସିକ୍ୟୋର କହୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କ ସହିତ ଏପରି ନକରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ପରାମର୍ଶ ଦେଉଛନ୍ତି | ସମସ୍ତେ କହୁଛନ୍ତି ଯେ ସମ୍ପର୍କରେ ଥିଲେ ଏଭଳି କଥାକୁ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉଚିତ ନୁହେଁ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *