ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ ଡେ ରେ ମହିଳା ନେଲା ପ୍ର-ତି-ଶୋ-ଧ ,ଦେଖନ୍ତୁ କେମିତି ଡେଲିଭରି ବୟ ସାହାଯ୍ୟରେ ପ୍ରେମିକ ମୁହଁ ଉପରକୁ ଫିଙ୍ଗିଲା..

ଦୁଇଜଣ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗିବା ସବୁଠାରୁ ଖ-ରା-ପ ହୋଇଥାଏ ଏବଂ ଲୋକମାନେ ଅନେକ ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହାର ଯନ୍ତ୍ରଣାକୁ ଭୋଗିଥାନ୍ତି ଏବଂ ଏହା ଦ୍ୱାରା ମାନସିକ ଅଶାନ୍ତି ଏବଂ ଅସୁବିଧାରେ ରୁହନ୍ତି | ସେମାନେ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କୁ କିଛି ନା କିଛି ଏପରି ବିଷୟରେ ଅ-ଭି-ଯୋ-ଗ କରନ୍ତି ଯାହା ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗିବାର କାରଣ ହୋଇଯାଏ | ଅନେକ ଲୋକ ସେଥିରୁ ଦୂର କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥାନ୍ତି ତ ଆଉ କେତେକ ଲୋକ ନିଜ ପାର୍ଟନରଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା ଦେବାକୁ ମଧ୍ୟ ଇଚ୍ଛା କରନ୍ତି | ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ ଡେ ଅବସରରେ ଏହିପରି କିଛି ଘଟଣା ଚୀନରେ ମଧ୍ୟ ହୋଇଛି |

ଚୀନର ଜଣେ ମହିଳା ଡେଲିଭରି ବୟ ସାହାଯ୍ୟରେ ନିଜ ପୂର୍ବତନ ପ୍ରେମିକ ପ୍ରତି ନିଜର କ୍ରୋ-ଧ ପ୍ରକାଶ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ | ଓରିଏଣ୍ଟାଲ ଡେଲି ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ଘଟଣା ଚୀନ‌ର ଶାଙ୍ଗଣ୍ଡୋଙ୍ଗରେ ହୋଇଛି, ଯେଉଁଠାରେ ଖାଦ୍ୟ ଜିନିଷ ପହଞ୍ଚାଉଥିବା ଡେଲିଭରି ବୟଙ୍କୁ ଜଣେ ଗ୍ରାହକଙ୍କଠାରୁ ଅଜବ ଅନୁରୋଧ ମିଳିଲା | ଅର୍ଡର ଏକ କପ ଚା ପହଞ୍ଚାଇବାକୁ ନେଇ ଥିଲା, କିନ୍ତୁ ସେହି ଅର୍ଡରକୁ ନେଇ ଯେଉଁ ଟିପ୍ପଣୀ କରାଯାଇଥିଲା ତାହା ଅସାମାନ୍ୟ ଥିଲା |

ଅର୍ଡରରେ ସେହି ମହିଳା ନିଜର ପୂର୍ବତନ ପ୍ରେମିକଙ୍କୁ କ୍ଷୀର ଚା’ ନେଇ ଦେବାକୁ ଏବଂ ତା’ପରେ ତାଙ୍କ ମୁହଁରେ ଫୋପାଡି ଦେବାକୁ କହିଥିଲେ, କାରଣ ସେ ତାଙ୍କ ଉପରେ ବହୁତ ରାଗିଥିଲେ | ମହିଳା ଗ୍ରାହକ ଲେଖିଛନ୍ତି, “ଚା ଭଲ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ ନାହିଁ, ବାସ ଏହାକୁ କେବଳ ତାଙ୍କ ମୁହଁରେ ଭଲ ଭାବରେ ଫୋପାଡି ଦିଆଯାଉ | ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରୁଥିବେ ଯେ ଫୁଡ ଡେଲିଭରି ବୟ କିପରି ଏହା କରିପାରିବ ଏବଂ ଏଥିରେ ତ ତାର ଚାକିରୀ ଯିବାର ବିପଦ ଅଛି | କିନ୍ତୁ ଡେଲିଭରି ବୟ ପରିଣାମକୁ ଚିନ୍ତା ନକରି ଗ୍ରାହକଙ୍କ ଅନୁରୋଧ ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ଏତେ ନିସ୍ଵାର୍ଥ ଥିଲେ ଯେ ସେ ତାହା କଲେ, ଯାହା ଗ୍ରାହକ କହିଥିଲେ |

ଥରେ ଯେତେବେଳେ ଡେଲିଭରି ବୟ କ୍ଷୀର ଚା’କୁ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମୁହଁରେ ଉପରେ ଫିଙ୍ଗିଦେଲା, ସେତେବେଳେ ସେ ତୁରନ୍ତ ତାଙ୍କୁ ନିଜର ପୂର୍ବ ପ୍ରେମିକ ଦ୍ୱାରା ଦେଇଥିବା ନିର୍ଦ୍ଦେଶକୁ ଦେଖାଇବା ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଏକ ରସିଦ ଦେଇଥିଲା | ଡେଲିଭରି ବୟ ମଧ୍ୟ କ୍ଷମା ମାଗି କହିଲା, “କ୍ଷମା କରିଦିଅନ୍ତୁ, ମୁଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଆଧାରରେ କାମ କରିଛି |” ଏପରିକି ସେ ଏଥିରେ ଅନୁତାପ ମଧ୍ୟ କଲେ ଏବଂ ନିଜକୁ ସଫା କରିବା ପାଇଁ ଏକ କପଡା ଦେଇଥିଲେ |

ଓରିଏଣ୍ଟାଲ ଡେଲି ଅନୁଯାୟୀ ଏହି ଘଟଣା ଉପରେ ଫୁଡ କମ୍ପାନୀର ମୁଖପାତ୍ର ଏକ ବୟାନ ଦେଇଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ କମ୍ପାନୀ ମାମଲାର ଯା-ଞ୍ଚ କରିବ | ସେ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଡେଲିଭରି ବୟ ଏପରି ଆଦେଶକୁ ଅସ୍ୱୀକାର କରିପାରିଥାନ୍ତା, ଯଦି ତାକୁ ଲାଗିଥାନ୍ତା ଯେ ଏହା ଅନୁଚିତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଅଟେ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *