ଟ୍ରାଫିକ ମଝିରେ ଯେତେବେଳେ ରାସ୍ତା ଉପରକୁ ଅଚାନକ ଆସିଗଲା କୋବ୍ରା, ତା’ପରେ ଏମିତି କିଛି ହେଲା, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

କର୍ଣ୍ଣାଟକର ଉଡୁ଼ପିରେ ଏକ ବଡ ଟ୍ରାଫିକ ଭିତରେ ସେତେବେଳେ ହଙ୍ଗାମା ଦେଖାଦେଇଥିଲା, ଯେତେବେଳେ ଏକ ଖତରନାକ କୋବ୍ରା ଅଚାନକ ରାସ୍ତା ମଝିକୁ ଆସିଯାଇଥିଲା | ଯାହାକୁ ଦେଖି ସବୁ ଲୋକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ | ବାସ୍ତବରେ, ଉଡୁପିର କାଲସଙ୍କା ଜଙ୍କସନରେ ଅଚାନକ ଟ୍ରାଫିକ ଅଟକିଗଲା, ଡ୍ରାଇଭରମାନେ କିଛି ବୁଝିବା ପୂର୍ବରୁ ରାସ୍ତା ମଝିରେ ଏକ କୋବ୍ରା ଆସିଗଲା, ଯିଏକି ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଥିଲା ​​| କୋବ୍ରାକୁ ରାସ୍ତା ପାର ହେଉଥିବା ଦେଖି ଟ୍ରାଫିକ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀମାନେ ଗାଡିଗୁଡ଼ିକୁ ଅଟକାଇବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଲେ, ଯେପରିକି କୋବ୍ରା ସହଜରେ ରାସ୍ତା ପାର କରିପାରିବ |

ସେହିପରି ଏସବୁରୁ ଅଜ୍ଞାତ କୋବ୍ରା ଧୀରେ ଧୀରେ ରାସ୍ତାର ଅପର ପାର୍ଶ୍ୱ ଆଡକୁ ରଙ୍ଗି ରଙ୍ଗି ଯିବାକୁ ଲାଗିଲା, କାରଣ ସୂର୍ଯ୍ୟକିରଣ କାରଣରୁ ରାସ୍ତାଟି ବହୁତ ଗରମ ଥିଲା, ତେଣୁ ତାକୁ ପାର କରିବାକୁ ପ୍ରାୟ ୩୦ ମିନିଟ ସମୟ ଲାଗିଥିଲା | ସେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସବୁ ଡ୍ରାଇଭର ଅଟକି ଯାଇଥିଲେ | କୋବ୍ରା ରାସ୍ତା ପାର ହେବା ପରେ ହିଁ ଗାଡିଗୁଡ଼ିକୁ ପୁଣି ଥରେ ଚାଲିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦିଆଯାଇଥିଲା | ଏହି ସମୟରେ ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ବହୁତ ଲୋକ ନିଜ ମୋବାଇଲ ଦ୍ୱାରା କୋବ୍ରାର ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ତିଆରି କରିଥିଲେ |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

କୋବ୍ରାର ଏହି ଭିଡିଓ ଟ୍ୱିଟରରେ ପଡୋଶୀ ସହର ମାଙ୍ଗାଲୋରକୁ ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତ ଏକ ପେଜ ଦ୍ୱାରା ସେୟାର କରାଯାଇଥିଲା | ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ଏହାର କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖାଅଛି, “ଗୁରୁବାର ଦିନ ଉଡୁ଼ପିରେ ବ୍ୟସ୍ତ କାଲସଙ୍କା ଜଙ୍କସନରେ ପ୍ରାୟ ୩୦ ମିନିଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଯାନବାହନ ଚଳାଚଳ ବନ୍ଦ ରହିଥିଲା |” ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୩୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଥର ଦେଖାଯାଇଛି |

ସହରର ପୋଲିସ ବିଭାଗର ଜଣେ ମୁଖପାତ୍ର କହିଛନ୍ତି, ସାପକୁ ପରେ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ନିଆଯାଇଥିଲା | ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ ପ୍ରାୟ ଅଧ ଘଣ୍ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଯାତାୟାତ ବନ୍ଦ ରଖିବା ଦ୍ୱାରା ସାପକୁ ଅନ୍ୟ କୌଣସି କ୍ଷତି କିମ୍ବା ଅସୁବିଧା ହୋଇନଥିଲା |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *